ABS u maxiskútru

Diskuze o skútrech nějvětších objemů.

ABS u maxiskútru

Příspěvekod malincik » 24 dub 2011, 06:14

Před časem jsem dal mezi své soukmenovce Nexusáky následující dotaz a nikdo nereaguje. Zkusím tedy najít pomoc v širším okruhu příznivců maxíků. Za zkušenosti a tipy předem díky.:
Zdravím všechny s maxíkama. Jsem tady na fóru nový, ale Nexuse mám už pár let. Proč sem ale píšu: před dvěma lety jsem měl docela solidní karambol, když se auto, stojící na vedlejši rozjelo těsně přede mnou. Skočil jsem na brzdy a udělal solidní salto atd... a auto samozřejmě ujelo - řekl bych že jsem za někoho slízl pomstu zhrzeného plechovkáře. Okolnosti okolo léčení, operace apod by byly na delší rozprávění. Protože si myslím, že karambol by byl o poznání lépe zvládnutější s pomocí ABS na předním kole, chci se zeptat zde na fóru, jestli nemá někdo zkušenost s dodatečnou montáží ABS systému, úplně nejlépe na Nexuse,ale asi bude ten systém podobný. Poradíte někdo? Po včerejší jízdě a dalším setkání s debilem za volantem mi to vrtá hlavou čím dál víc. Díky.
Renault Espace IV 2.0T pro rodinu, Gilera Nexus 500i.e. pro mne. Na fotovýlety přibaluji Pentax K-7 a plnou brašnu fotoharampádí.
Najeto: celkem dost, ročn tak 12-15 tis. na Nexusovi a tak 30-40 tis Espacem. Pěšky jen do hospody přes cestu:-)) na KOFOLU!
Uživatelský avatar
malincik

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 137
Registrován: 02 dub 2011, 07:14
Bydliště: olomoucko, obec Výkleky
Skútr / moto: Gilera Nexus 500ie
Tuning / úpravy: lak drásaný asfaltem

Re: ABS u maxiskútru

Příspěvekod Rady » 24 dub 2011, 08:44

Neco podobneho jsem resil u burgmana B650, ale cena byla tak vysoka, ze lepsi bylo prodat burgmana bez ABS a koupit s ABS.
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Re: ABS u maxiskútru

Příspěvekod malincik » 25 dub 2011, 06:38

tak toho jsem se obával... díky.
Renault Espace IV 2.0T pro rodinu, Gilera Nexus 500i.e. pro mne. Na fotovýlety přibaluji Pentax K-7 a plnou brašnu fotoharampádí.
Najeto: celkem dost, ročn tak 12-15 tis. na Nexusovi a tak 30-40 tis Espacem. Pěšky jen do hospody přes cestu:-)) na KOFOLU!
Uživatelský avatar
malincik

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 137
Registrován: 02 dub 2011, 07:14
Bydliště: olomoucko, obec Výkleky
Skútr / moto: Gilera Nexus 500ie
Tuning / úpravy: lak drásaný asfaltem


Zpět na Maxi skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků