Yamaha Mlada Boleslav MMB

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Yamaha Mlada Boleslav MMB

Příspěvekod MisaKacenka » 23 dub 2011, 08:00

Musim potvrdit super pristup k zakaznikovi. V pondeli jsem si objednal origo pistni krouzky - nemeli je skladem a tak je objednali v nekde v Evropskem sklade. Zalohu nakonec nechteli, kdyz sem jim vysvetlil, jak se veci maji.
Ve ctvrtek uz doma zvonila PPL a krouzky uz byly doma ;)

Za 1 s + ;)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Yamaha Mlada Boleslav MMB

Příspěvekod moto.joker » 09 čer 2011, 22:35

Dnes jsem nechal přezout zadní gumu v Motocykly Mladá Boleslav = MMB.
Přezutí kola + ultraseal za 598,- Kč, gumu jsem dodal vlastní. Vše super domluveno a ujednáno. Navíc mi jako bonus vyčistili a vyleštili a naleštili plexi, že jsem koukal. Spokojenost. Taktéž dávám za 1. 8)
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron