SCOOTLAND

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod martinsima » 13 dub 2011, 20:42

Například to, že jsem plexi neviděl. Bylo to plexi Isotta.
Bratr si tohle plexi objednal na Majesty a bylo zmršené, v ohybách vlnité a uvnitř bublinky. Proto jsem zvolil převzetí na prodejně. Nezdá se mi vhodné, zaplatit polovinu za něco, co jsem nikdy neviděl.
Jak je možné, že jsem si objednal plexi v Aspiritu a nechtěli po mě zálohu? Kdybych si ve Scootlandu objednal něco, co se normálně neprodává, tak to beru. Ale plexi, na X9? To přeci není díl, kterým by riskovali.
Uživatelský avatar
martinsima

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 212
Registrován: 29 čer 2009, 23:21
Bydliště: Benešov
Skútr / moto: Burgman 650 K8, BMW C1, Vespa LXV + GTS, Spillo

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod Horvy » 26 dub 2011, 16:26

Tak už můžu taky přidat zkušenost ... :) Objednal jsem si od nich: plasty, 2 brzdové kotouče, 2 destičky... to celé na majesty 125 a v ceně 5100 Kč

Na moje emaily odpověděli obratem ... a dodací doba sice byla určená na 2-3 týdny .. dodali to ale do týdne .. za to dávám velké plus ... :)

Všude vás budu chválit :) a těším se na další nákupy :)
Uživatelský avatar
Horvy

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 140
Registrován: 05 čer 2009, 18:13
Bydliště: Jirkov
Skútr / moto: Yamaha Majesty 125 r.v. 2004
Tuning / úpravy: žádné

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod jakattara » 11 kvě 2011, 10:24

Tak já taky přisypu svou trošku do mlýna :).
Začátkem prosince 2010 jsem se začal koukat po držácích na plexi. Mým nejdůležitějším faktorem pro jejich koupi bylo pořídit je za co nejlevnější peníze a vzhledem k momentálnímu ročnímu období jsem dobu dodání neřešil. Doba dodání byla psána 4-6 týdnů. Ze Scootlandu jsem již nějaké zboží bral, nikdy nebyl problém a tak jen pro jistotu jsem si ještě skrze pár mailu upřesnil pár detailů co se požadovaného zboží týče. Jen podotýkám, že na tomto e-shopu jsem je sehnal opravdu za nejlepší částku a to že po mě požadovali 100% platbu předem mi vůbec nevadilo. Každopádně již teď dávám 10 pomyslných bodů za emailovou komunikaci. OPRAVDU SUPR!
Dne 10.12.2011 jsem odeslal z mého účtu celou částku, to potvrdili mailem a já se jal čekat a čekal jsem né 4 a ani 6, ale protože z vlastní zkušenosti vím, že podnikání jednoduché není - rovnou 8 týdnu.
8.ledna jsem posílal mail s tím, jak to s držáky vypadá. Nijak jsem to nehrotil, stejně byl ještě sníh. Obratem jsem dostal mail s omluvou a tím že dodavatele budou urgovat.
18.února stále nic. Jen už jsem začínal jezdit a tak jsem opět psal jak to vypadá a ihned jsem se dozvěděl, že dodavatel napsal, že zboží dorazí do týdne.
7.března opět píšu, dostávám obratem odpověď , že se pánové omlouvají, ale že to není jejich vinou (a to já chápu, neviděl jsem důvod, proč by držáky zadržovali u sebe na skladě) a nabídku se stornováním objednávky, ale rozhodl jsem se, že ještě počkám :)
24.března - píšu a opět nic. Ihned je mi nabízeno vrácení zálohy, ale jsem rozhodnut - vyčkám.
1.dubna Jsem rozhodnut, objednávku stornovat a Scootland vychází i s omluvou plně vstříc. Ale ještě se domlouváme, že kdyby přeci jen do konce týdne .... ale myslím, že ani já a ani pán Přidal tomu nevěříme :)
6.dubna - dostávám mail, že držáky dorazily. Jupíííííííí. Zboží přišlo hned následující den na mnou určenou adresu.

Do teď je z mého pohledu vše v pořádku. Komunikace perfekt a věřím, že co se dodání tohoto dílu týče, vina na straně tohoto prodejce není. Jen co mě krapet zamrzelo, že jsem mohl zdarma dostat aspoň nějaký present :roll: . Otvírák, svinovací metr ve tvaru skutru, prupisku či nějaké reklamní samolepky. Sám pomáhám s distribucí náhradních dílů pro automobily a řekl bych, že o tyto dary nemáme nouzi. Každopádně si myslím, že má trpělivost a samotná délka dodání by si něco podobného zasloužila. Ale co už.

Jinak kdybych měl procentuélně ohodnotit tento kup, je to 98%, hlavně za komunikaci - ty zbylé 2 bych ubral za věc zmíněnou v posledních větách.

Scotlandu přeji co nejvíc spokojených zákazníků a tady je ujišťuji, že i nadále já tím jejich zůstanu. Pěkný den. jakattara - vontor petr


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upravil jakattara dne 11 kvě 2011, 18:32, celkově upraveno 1
Kymco Agility 50 MMC - Nimbus 2000 CBR XX:) ,Kymco Downtown 300i - www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432 ,www.kymco-club.cz
Agilitka - 27 320km, mnou 26 220km
Downtown - 12 300km, mnou 12 300km
Honda CTX700D - 2 200km, mnou 2 200km
Uživatelský avatar
jakattara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 986
Registrován: 21 črc 2009, 07:09
Bydliště: Metancity - Ostrava
Skútr / moto: Kymco Agility 50/4T-CBR Nimbus 2000, Downtown 300i
Tuning / úpravy: ...neblokované CDI Naraku v.2.,Multivar Malossi

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod FunTom » 11 kvě 2011, 14:49

Sorry, ale čekat na držáky skoro 4 měsíce, mi nepřijde zrovna supr... :?
Mene tekel
Uživatelský avatar
FunTom

750+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 775
Registrován: 13 črc 2008, 19:33
Bydliště: Praha 9
Skútr / moto: Piaggio X9 500 i.e. (PRODÁNO)
Tuning / úpravy: xenon+stroba na oslňování, siréna na plašení zvěře, cestovní plexi a válečky Dr. Pulley

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod Mefisto » 11 kvě 2011, 15:32

Musis si uvedomit jednu vec. Nejen Scootland, ale spousta dalsi eshopu na moto bere veci z Italie.
A tam v rijnu prestanou pracovat a zacinaj az v breznu.
Neni to vtip, jezdil jsem pred par lety do It pro zbozi a opravdu jako by vyply stroje a cekali az se otepli, protoze neni sezona.
Ma zkusenost je s GIVI. Pokud to neobednas v rijnu, ci listopadu a nemaj to na sklade tak to udelaj az pristi rok.
Tim mam zkusenost neobjednavat mimo sezonu, doba je nekolika nasobne delsi nez v sezone.
Mimo sezonu to pak v klidu namontuju.
Timto se nechci nejak zastavat Scootlendu, i kdyz jsem je vyuzil jak na dily tak na shop, dnes jiz nemam co bych u nich hledal :)
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod jakattara » 11 kvě 2011, 16:11

FunTom píše:Sorry, ale čekat na držáky skoro 4 měsíce, mi nepřijde zrovna supr... :?

To né, máš recht, ale já to měl na skutr jakože na kolech. Sněžný ještě nemám :)
Teď vážně - před rokem jsem ležel dlouho na JIP ce, jsem rád že žiju a čekat čtyři měsíce na něco tak banálního jako jsou držáky na plégo mi připadá opravdu srandovní. Horší by to bylo, kdybych měl tak dlouho čekat na transplantaci nějakého orgánu, nebo na léčbu, kterou mi doktoři po tak dlouhý čas, věnovali. To už by taková legrace nebyla. :wink:
Naposledy upravil jakattara dne 01 čer 2011, 19:57, celkově upraveno 1
Kymco Agility 50 MMC - Nimbus 2000 CBR XX:) ,Kymco Downtown 300i - www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432 ,www.kymco-club.cz
Agilitka - 27 320km, mnou 26 220km
Downtown - 12 300km, mnou 12 300km
Honda CTX700D - 2 200km, mnou 2 200km
Uživatelský avatar
jakattara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 986
Registrován: 21 črc 2009, 07:09
Bydliště: Metancity - Ostrava
Skútr / moto: Kymco Agility 50/4T-CBR Nimbus 2000, Downtown 300i
Tuning / úpravy: ...neblokované CDI Naraku v.2.,Multivar Malossi

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod FunTom » 12 kvě 2011, 12:30

Ok, chápu, že to Scootland neovlivní kdy to Italové pošlou, ale férové jednání by bylo, kdyby napsali, že věci se mají tak a tak a ne říkat, že zboží přijde do týdne. V podstatě storno objednávky nabídli až po 3 měsících a opětovné urgenci... :|
Mene tekel
Uživatelský avatar
FunTom

750+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 775
Registrován: 13 črc 2008, 19:33
Bydliště: Praha 9
Skútr / moto: Piaggio X9 500 i.e. (PRODÁNO)
Tuning / úpravy: xenon+stroba na oslňování, siréna na plašení zvěře, cestovní plexi a válečky Dr. Pulley

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod sedli » 16 kvě 2011, 14:14

Vidím tenhle topic tak musim taky napsat. Pár dní z5 jsem si byl v Brně na pobočce pro pár maličkostí na skútr ( měli všechno co měli skladem na stránkách :wink: ) ale po placení jsem si schoval peněženku ale nechal sem na kase obálku s penězma z brigády na kterou jsem úplně zapomněl. Nevědomky sedám do auta a už vyjíždím z parkoviště když za mnou prodejce vyběhne a obálku mi vrací...takže chci PODĚKOVAT za přístup Scootlandu...sám dělám s platbama denně a když mi někdo dá omylem o stovku nebo jinak víc tak mu ji taky vrátím takže sem rád že to takhel berou i ostatní, pro jiný by to třeba nebyla samozžejmost, takže díky :wink:
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod fpc » 29 čer 2011, 17:38

Za celou dobu existence scootlandu, nikdy žádnej problém, skvělej přístup a fajn lidi
Ex: CPI tuned, G.Runner 2OO
Malaguti Phantom Max 250
fpc

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 47
Registrován: 25 čer 2011, 09:20
Bydliště: Olomouc/Brno
Skútr / moto: Malaguti Phantom Max 250

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod Denis14 » 29 čer 2011, 17:43

Stejná zkušenost, objednávala jsem něco na skút pro přítele a v poho, balík dorazil do 2 dnů.
Obrázek

Honda Lead 2009 (8500 km v letech 2009 -2010) prodáno
Honda PCX 2010 (zatím 27700 km - 2014)
Uživatelský avatar
Denis14

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 286
Registrován: 07 bře 2011, 18:23
Bydliště: Zlín
Skútr / moto: Honda PCX Seal
Tuning / úpravy: kufr Givi, plexi Ermax, alarm, hodinky + teploměr v chromovém držáku, navigace Garmin 220 Zümo Lifetime

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod Ajtov » 29 čer 2011, 18:18

Ahoj co jsem si nechal poslat od SCOOTLAND tak tam je nálepka dovozce Freedom CB s.r.o. :D :!:

http://skutrbazar.cz/kontakty.php
Ajtov

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 01 bře 2011, 20:31

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod wochomurka » 29 čer 2011, 19:25

Jenže Massimo se zatím co vím naplno nevěnuje maloobchodu, proto je to takhle. Webshop taky nemá.
BMW R45 45000km (celkem 98000km)
Suzuki DR 350 28000km (celkem 35000km)
antikrist Yuki Speedy 50 - 4500km
Gilera Runner SP 50 v hustým tuzingu - 4900km
lesní víla Vespa ET4 125 - 14800km (celkem 30800km)
Piaggio Beverly 500 - 11000km (celkem 39000km)
Uživatelský avatar
wochomurka

500+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 547
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Republika Březhrad
Skútr / moto: Beverlyna 500
Tuning / úpravy: Origo boční kufry, nějaký cetky a tlumiče od Malossi

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod oldik » 18 srp 2011, 19:45

Kupoval jsem ve scootlandu X9 500 Evo. Přístup bez připomínek, ochota na 1 a tak jak to bývá, potřeba z mé strany pokecat a vysvětlit různé věci - té bylo taky vyhověno. Celkem 3 testovací jízdy (2x sólo a 1x s maminou) prostřídáno se svezením na T-max 500 (doporučili mi pro srovnání, což jsem neměl vůbec v plánu a za to moc děkuji). Původně jsem jel pouze na "čučku" a kupovat jsem snad ani nechtěl, ale jak jinak, už jsou papíry ve vyřizování a já čekám na telefon s výzvou k vyzvednutí. Po této zkušenosti je jasný, kam budu jezdit na servis. Maximální spokojenost i při řešení drobných vítek a nedostatků k dnes už mému scootovi. V Brně je vidět profesionální přístup. Jsem rád, že jsem vysněného scoota koupil právě tady, kousek od baráku.
objem ničím nenahradíš :-)
DL 650 V-strom K5, X9 500 Evo - prodáno
oldik

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 643
Registrován: 05 dub 2010, 14:41
Bydliště: Brno-venkov

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod Cofisek » 08 zář 2011, 10:54

Včera jsem tam byl ... Je pravda, že na mého Hero Winner se tvářili trochu jako na trbanta v servisu BMW, ale servis proběhl za krásných 1640.- Moje hodnocení - za lidovku :-D
Uživatelský avatar
Cofisek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 08 zář 2011, 00:08
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Hero Winner
Tuning / úpravy: nemám

Re: SCOOTLAND

Příspěvekod Winterwolf » 08 zář 2011, 11:07

tak dnes jsem o5 nechal par susnu ve Scootlandu a o5 jsem spokojen. Objednaval jsem pleaxi na SHcko v Srpnu s tim ze jsme se domluvili ze kvuli Italum bude az ve 2 polovine ale spis ke konci zari a ejhle vcera prisla SMS dnes jsem vyzvedl a odpoledne jdu montit :mrgreen: Za mne o5 palec nahoru
Lukas
EX Huatian HT50QT-16 EX Yamaha VP300 Versity EX Honda SH 150 EX Yamaha Majesty 180

Honda SH300i
Obrázek
Uživatelský avatar
Winterwolf

Moderátor
 
Reputace: 197
Příspěvky: 2901
Registrován: 11 dub 2010, 20:13
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH300i /Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Vyhrivane hefty, deka, a jeste par dalsich...

PředchozíDalší

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník