ScooterBoom České Budějovice - hodnocení

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

ScooterBoom České Budějovice - hodnocení

Příspěvekod Tereza » 13 srp 2011, 11:33

Ahoj, zakoupila jsem ojetý skútr Aprilia SR 50 ve ScooterBoomu v Českých Budějovicích. Prodával mi ho Jiří Velikovský a ze začátku vše probíhalo tak jak má.
Problémy nastaly bohužel již 4.den ježdění a skútr vypověděl činnost. Nebylo to ani svíčkou, ani olejem či benzínem, ale elektronikou. Volala jsem panu Velikovskému a ze začátku byl ochotný a vypadalo to, že se k problému postavéí čelem, ale pak mi přestal brát telefony.
Protože jsem z Prahy, bylo pro mě jednodušší dát skútr do opravy sem, než s ním jezdit do Českých Budějovic.
Nakonec se mi pan Velikovský po 10 dnech ozval s tím, že se případně bude podílet na financování závady, tak snad se situace v dobré obrátí...
Tereza
Tereza

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2011, 11:01

Re: ScooterBoom České Budějovice - hodnocení

Příspěvekod _Tom_ » 21 srp 2011, 19:52

když už jsi začala s recenzí této firmy. prosím dotáhni to dokonce a nezapomeň popsat další vývoj. po přečtení to nevypadá vůbec zle. nezapomínejme na dobu prázdnin a dovolených
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: ScooterBoom České Budějovice - hodnocení

Příspěvekod matty46 » 22 srp 2011, 16:11

já jezdím jedině do boomu ,s jiříkem je solidní jednání a vždy se snaží vyhovět tetka byl opravdu mimo takže nemohl ,ale jinak za mě palec nahoru vždy pomůže poradí a celkem za solidní ceny,věřím že to nakonec dopadne pro obě strany dobře a kdyby ne tak at si mě nepřeje :evil: :mrgreen:
South Bohemia Scooters
Bývalo:Derbi Vamos,Piaggio NRG,Yamaha yp Majesty 150,Suzuki Burgman 400 K3,Yamaha T-Max 500.....
fén 602626895
http://matty46.rajce.idnes.cz/
abych neměl hlad a žízen na provázku zkáču, doufaje že získám přízen samolibých sráčů
Uživatelský avatar
matty46

750+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 960
Registrován: 22 čer 2009, 11:25
Bydliště: České Budějovice
Skútr / moto: Piaggio Liberty 125

Re: ScooterBoom České Budějovice - hodnocení

Příspěvekod Trnkas7 » 22 srp 2011, 17:37

Těboom lidičky,
ono je to složitěší s Jiříkem pracuje na 150%,ale někdy si toho na své bedra naloží staršně moc a pak nestíhá...to je jediný důvod proč možná nastala ona situace.... kolik je v Budějovicích servisů na motorky nebo aj jen na scootery vím snad jen o 4.... scooterboom, deposcooters ( o tom bych úplně pomlčel) pak snad něco udělají v Ravu..ale tam si myslím že dělají jen záruky... já cokoli potřebuji tak vždy řeším s Jiříkem...co se týče zase bačkor pro moto či scootera, tak vždy zase jiná firma v Budějovicích a to Pneumoto na Pražské...za mě mohu říci že to dopadne pro obě strany dobře...
Uživatelský avatar
Trnkas7

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 42
Registrován: 14 bře 2011, 12:20
Bydliště: České Budějovice 728313319
Skútr / moto: Honda FJS 600 SilverWing
Tuning / úpravy: serie

Re: ScooterBoom České Budějovice - hodnocení

Příspěvekod Tereza » 17 zář 2011, 09:56

Dobrý den pánové,
tak máme další měsíc a něco pryč a můj problém se skútrem bohužel stále nevyřešen. Dovezla jsem skútr do Budějovic a bylo mi "Jiříkem" slíbeno, že do konce týdne mi dá vědět. Po 14ti dnech jsem volala já a on se mi omlouval se slovy, že na něj nějaký pán řval a tak mu dal přednost - takže po dobrém to nejde? Další týden pryč a opět volám já...a zase omluvy, že není čas a že za další týden určitě vše bude. No a co dodat, další týden pryč a telefon opět nezazvonil. Již jsem pana Velikovského prosila o to, aby mi vrátil peníze, nebo alespoň poměrnou část, neboť jsem za celé léto na skútru najela 4 dny, ale on mi řekl, že musím počkat, až se ukáže, kde je problém. Jenže kdy to bude? Platím si garáž, pojištění, vložila jsem do toho opravdu víc, než jsem chtěla a stále nejezdím. Toto mě na chvíli z mé skútr mánie vyléčilo:(
Pokud mi někdo může jakkoli pomoci, budu velice vděčná (pan Velikovský je možná šikovný a ochotný, ale jen ke svým kamarádům...)
Díky, Tereza
Tereza

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2011, 11:01

Re: ScooterBoom České Budějovice - hodnocení

Příspěvekod Tereza » 10 říj 2011, 21:28

Tak a je tu konečně výsledek. Pan Velikovský zjistil, že je chyba v řídící jednotce, odečetl si za ni 4000 Kč (i když myslím, že za 4 dni ježdění jsem ji asi nezlikvidovala já) a zbytek peněz mi vrátil.
No je to zkušenost do budoucna.
Tereza
Tereza

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2011, 11:01

Re: ScooterBoom České Budějovice - hodnocení

Příspěvekod _Tom_ » 11 říj 2011, 07:49

hodně štěstí při dalším výběru
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: ScooterBoom České Budějovice - hodnocení

Příspěvekod Myschan » 11 říj 2011, 17:39

Je to sice smůla, na druhé straně mohl taky říct, že ho to nezajímá a ať si to dáš třeba k soudu. Prožil jsem něco podobného, skútr nedobíjel, ale prodejce to nakonec vyřešil nákupem jednotky a taky to nebylo úplně hned. Hlavně se tím nenech odradit, protože skútr je opravdu super a věřím, že budeš mít příště víc štěstí a budeš spokojená. Mám velký auto, na větší vyjížďky chci ještě velkou motorku, ale skútr jednoznačně vede. Přeji hodně štěstí a jak jsem říkal - nenech se odradit :D
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Re: ScooterBoom České Budějovice - hodnocení

Příspěvekod hagrid » 11 říj 2011, 17:56

Terko, a to jsi si všechno vyřizovala sama? A co budějovický samaritáni, pomohli? :roll:

Držím palce s výběrem něčeho dalšího. :wink:
MBK 300 Kilibre kilibre(kyselaryba)email.cz
Uživatelský avatar
hagrid

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 676
Registrován: 28 zář 2010, 22:00
Bydliště: Sezimák dvojka
Skútr / moto: MBK 300 Klilibre, Baotian Cyborg QT 50


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník