Scooter83 - Máte kušenosti s tímto servisem?

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Scooter83 - Máte kušenosti s tímto servisem?

Příspěvekod Kutilek » 01 dub 2011, 14:47

První zkušenost s tímto servisem.Oprava Vespy. Výměna sytiče, ložiska na krku, karburátor, zrcátko.
Musím hned hodnotit chvalitebně až výborně :)
Skutřík přijat cca ve 20 hodin a druhý den v 13 již vše připraveno k odvozu.
Cenově velice přijatelné. Je vidět že ho práce baví. Jednání na rovinu mám rád. A pečlivost taktéž.
Jen bych doporučil trochu vylepšit webovky:-)
Takže já doporučuji ! Navíc uvidíte kde se točí ULICE:-):-):-)
Uživatelský avatar
Kutilek

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 43
Registrován: 16 kvě 2010, 09:30
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Aprilia Atlantic 500

Re: Scooter83 - Máte kušenosti s tímto servisem?

Příspěvekod shimpi77 » 11 kvě 2011, 16:01

Ahoj všem,
já přidám bohužel negativní zkušenost z loňské kompletní prohlídky mého skútra Gilera VXR 200 r.v.2002.
Koupil jsem jej předloni jako dovoz z Itálie. Na skútru jsem udělal pár věcí jako výměnu zpuchřelé hadice, děravý chladič atd.. Za sezónu jsem nalítal cca 3tis km, skútr jezdil ok, maximálka se držela kolem 130km/h. Z jara minulého roku před další sezónou jsem se rozhodl dát skútra konečně do servisu na pořádnou prohlídku. Dal jsem ho do tohoto servisu neb se mi zdála cena i služby ok. Servis byl proveden, tedy kompletní prohlídka a výměna co bylo potřeba (nepamatuji se přesně co a nemám bohužel výčet věcí na fa), vyměnila se zadní pneu, zadní kotouč a destičky, vyměnil se převodový a motorový olej. Cena nakonec vylezla na 7tis. V dohodnutý termín jsem odjel. Hned při první jízdě jsem měl pocit, že skútr netáhne jak má, nechal jsem to rozjezdit, ale za týden mi bylo jasné, že maximálka dosahuje 110km/h, volal jsem do servisu, ale byl jsem ubezpečen, že si serviska musí sednout.. Další týden přestal skútr táhnout a při záběru plynu se otáčky propadaly. Něco navíc přímo zvonilo z pod motoru, po zvuku jsem našel, že se klepe fajfka na svíčce, které chyběla čepička.. Zde tedy mám první vážnější otazník jak byl servis proveden, těžko bych mohl nalítat 3tis km, aby chyběla čepička už od koupě z Itálie a zatlačená fajfka na svíčku by se teprve nyní vyklepala ? (minimálně 2000km jsem nalítal po Praze, tedy i po kočičích hlavách) Čepičku jsem si našrouboval, fajfku docvakl a jezdil dál. Po zhruba 2 měsících jsem objevil, že mi kape olej, nakonec jsem do servisu nejel, přestal téct, nicméně jsem znovu zopakoval do telefonu panu Kumštovi, že skútr nejezdí tak rychle a svižně jako před servisem. Navíc pískala při brždění zadní brzda, což se děje dodnes. Loni jsem najezdil od servisu bez 85km dohromady 2tis. km. Maximálku jsem nechal maximálkou, stejně jako výkon, jezdil jsem spíše jen po Praze.
Tuto sezonu jsem začal jezdit a po necelých 14dnech začal skútr na volnoběh poskakovat, rozjížděl se sám a při zabrání za plyn neměl žádnou akceleraci. Nejhorší věc stát první na světlech a pak tam zdržovat.. Doskákal jsem do servisu (ne do tohoto) s tím, že je potřeba asi vyměnit pružinky spojky. Ještě ten den mi volali ze servisu ať se na to přijedu podívat, foto v příloze. Zrušený variátor díky válečkům, které to musely mít za sebou už v době servisu minulý rok. To mi potvrdil i daný servis, který tu nechci jmenovat neb si to nepřeje. Všichni se mezi sebou znají atd. Tedy nechal jsem vyměnit kompletně variátor a jezdim. Celou věc jsem nyní reklamoval, ovšem dostal jsem jen jednu odpověď od pana Kumšty a to, že je mu líto, že nejsem spokojen se servisem a že válečky nebyly kvalitní (čínské výroby), ale v době jeho servisu na nich nebylo opotřebení znát. K výkonu a maximálce se nevyjádřil vůbec.
Ještě bych rád podotknul, že na tyto dle něj, čínské válečky, jsem nalítal minimálně 5tis. km (3tis před servisem a 2tis. po něm) a to, že by se před mou koupí dělal v Itálii nebo dovozcem servis, tedy výměna nebo kontrola válečků pochybuji, tedy válečky musely mít dle mne nalítáno mnohem více.
Jsem z celé této záležitosti hodně otráven. Tedy tento servis je pro mne velké šlápnutí vedle.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
shimpi77

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 01 dub 2011, 11:27
Skútr / moto: Gilera VXR 200 r.v.2002

Re:

Příspěvekod Bzzzzzik » 15 kvě 2011, 22:13

Ahoj lidi,
chci jsem přidat pozitivní hodnosení toho servisu. Koupil jsem si Aprilii SR50R měla najeto 8tis km, maximálka 71km/h nějaké ty klasické závady ale hlavně žádný tunnig. Takže moje cesta vedla do Scooter83. Byla provedená prohlídka výměna destiček, nějaký ložiska, výměna zadní pneu, olej atd. potom jsem konzultoval tuning. Byla provedena , výměna variátoru a válce.Výfuk jsem zatím odložil. Za tři dny scooter hotovej. Když jsem dorazil a projel jsem se tak to nebylo ono, ale už vím proč :) VÝFUK, Jelikož nebylo zrovna hezké počásí a vědel jsem, že nebudu jezdit tak jsem tam ještě skůtra obohatil krásným a výkoným výfukem Yuasni R. Po dalších 3 dnech mi opět volal že je hotovo. Dominik ladil ,ladil a ladil , je vidět že tomu opravdu rozumí, protože ted co mám doma je neskutečná raketa. maximálka 98km/h podle radaru. Moje radost když jedu k nezaplacení :)

PS . ještě mě dostalo, když jsem říkal kde je nálepka www.scooter83.cz at tam mám vidět kdo to dělal . A on mi říká : To bych si nedovolil :) , tak jsem si je s hrdostí nechal nalepil .

PROSTĚ VELKÉ DÍK A VŠEM DOPORUČUJI
Bzzzzzik

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 15 kvě 2011, 19:03
Skútr / moto: Aprilia SR 50 R
Tuning / úpravy: Válec Airsal Alu-Sport 70cc, Variátor Stage6 SportPro, výfuk Yuasni R

Re: Scooter83 - Máte kušenosti s tímto servisem?

Příspěvekod Tomasino » 22 črc 2011, 15:43

Ahoj,

rad bych se pripojil k pozitivniho ohlasu na Dominika.
Na mem skutru delal kompletne po zadreni novy valec + ojnici, atd (jeste u predchoziho majitele)
Me nasledne jen nejake drobnosti, ale ted se k nemu chystam pro novy variator (Malossi Multivar) a po sezone budeme delat i vyfuk, karburator, atd.

Rad bych ocenil ferove jednani, prijel jsem do servisu bez objednani, udelal mi co potrebuju na pockani za velmi lidovou cenu. Kdyz jsme diskutovali moznosti tuningu tak mi odborne poradil a je fakt videt, ze s tim ma velke zkusenosti.
Dalsi 2 kamaradi co maji skutra k nemu jezdi uz nekolik sezon a nikdy nikdo nemel zadny problem.

Z mych zkusenosti mohu jen doporucit.
Prazska doprava neni tak hrozna, kdyz si ji clovek uziva ze sveho skutru :)
Uživatelský avatar
Tomasino

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 89
Registrován: 13 čer 2011, 15:20
Bydliště: Praha 4 - Cholupice
Skútr / moto: Aprilia SR MAX 300

Re: Scooter83 - Máte kušenosti s tímto servisem?

Příspěvekod shimpi77 » 23 črc 2011, 09:32

Ahoj,
já ještě k tomu mýmu příspěvku můžu aktuálně dodat, že jsem odstranil dušení motoru a ztrátu výkonu díky tomu, že jsem dohledal chybu: sundal špatně přišroubovaný kryt airboxu, vyměnil děravý filtr za nový, zaslepil otvor pro odpad mazutu, kde chyběla koncovka a minulý víkend maximálka na tachu na dálnici 139 Km/h. Varec tam mám od výměny Mallossi Multivar.
shimpi77

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 01 dub 2011, 11:27
Skútr / moto: Gilera VXR 200 r.v.2002

Předchozí

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků