RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod snoopyczech » 19 čer 2012, 01:33

dobry den
mate prosim nekdo zkusenost z bazarem a sluzbou

Prodejce: RK Moto
Město: Brandýs nad Labem

a

LUCKY COW MOTORCYCLES
Znojmo

v pulce srpna potrebuji nutne skutra :-)

dekuji za odpoved
snoopyczech

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 22 bře 2009, 02:12

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod tyjo » 19 čer 2012, 05:53

Tady to máš jasně napsaný, že jsou oni ty nej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Omlouváme se zákazníkům, ale vzhledem k velkému počtu prodávaných motocyklů na export příp. dalším prodejcům a našemu časovému vytížení jsme nuceni motocykly prodávat na orig. dokladech (není-li uvedeno jinak). Nicméně rádi vám po předchozí domluvě CZ TP (čistopis) vyřídíme a to za 5tis. Kč k uvedené ceně motocyklu. Prodáváme dostupnou kvalitu za nejnižší možné ceny v ČR již 13let! Nepracujeme s minimální marží, motocykly si sami vybíráme, kontrolujeme a dovážíme, proto v případě problémů tyto řešíme a neschováváme se před vámi. V popisu k motocyklu uvádíme vždy celkový stav a případná poškození, nemáme totiž zapotřebí lhát o stavu a záhy ze sebe dělat blbce! Stejně tak vám nemažeme "med kolem huby" s nesmyslnou zárukou počtu najetých kilometrů, které nemáme transparentně podloženy servisní knihou příp. servisní historií, nebo ješte nesmyslnější doživotní zárukou na skryté vady. Nicméně, kdo věří na pohádky… NEJSME půjčovnou nebo zkušebnou motocyklů ani otroci toužící po vašich telefonátech v nočních hodinách! Za nás hovoří čísla prodejů, nikoli nepodložené sliby, stejně tak, jako pomluvy jiných neschopných "seriózních prodejců". Zdají-li se vám naše ceny podezřele nízké, můžete nám zaplatit za motocykl i více – nebráníme se. Možnost výhodného financování pro Váš nový i použitý motocykl. Aktuální motocykly naleznete na WWW. LUCKYCOW. TIPMOTO. COM V případě Vašeho vážného zájmu Nepište, pouze VOLEJTE (kupci bez peněz prosím NEOTRAVUJTE!) PROHLÍDKY jsou možné dle vašich časových představ, nicméně POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOHODĚ!!! Hezký den a díky!

Osobní zkušenost nemám...... sry
KYMCO AGILITY CITY 125 - Diamantová bílá, r.v. 2011. Aktuální tuning Válec NARAKU 160 ccm, aktuálně krásný bílý kufřík :-)
Mobilní světla a zvuk http://www.mobishow.cz -Zajišťuji světelnou laser show a DJ pro svatby, party a věčírky.
Uživatelský avatar
tyjo

500+
 
Reputace: 18
Příspěvky: 547
Registrován: 10 čer 2011, 08:00
Bydliště: Rakovník
Skútr / moto: KYMCO CITY AGILITY 125 - bílá r.v. 2011
Tuning / úpravy: Válec NARAKU 160 ccm, reflexní proužky, kufr, reflexní vesta :-), Kamera MAGICAM SD21 už není v záběhu, ale spíš v záhubě.

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod KYBLOS » 19 čer 2012, 12:24

Pěkně napsaný. Tak takovej popis by mě okamžitě odradil a hned bych jejich nabídku zavřel :shock: Strašný. Navíc ta cena 5 klacků za přihlášení - taky děs. I ten jejich název je opravdu pěknej: lucky cow motorcycles. Google to přeloží takto: štěstí kráva motocykly :mrgreen:

Tohle je fakt dokonalý:

kvůli časovému vytížení jsme nuceni motocykly prodávat na orig. dokladech (není-li uvedeno jinak). Nicméně rádi vám po předchozí domluvě CZ TP (čistopis) vyřídíme a to za 5tis
Nejdřív píšou, že nemaj kdy a pak ti napíšou, že když si to zaplatíš, tak maj kdy. Takže žádný, že nemaj kdy, jde pouze o prachy. Jasný, to je normální, ale protiřečit si v takovým románu co o sobě píšou :roll:

Jinde stačí tři litry a nepotřebují o sobě napsat tolik nesmyslů viz.

Motocykl je prodáván na originál dokladech k přihlášení. Po domluvě Vám CZ TP vyřídíme, a to za 3000 Kč k uvedené ceně motocyklu. Při odpovědi na inzerát prosím volat, neodpovídat e-mailem ani SMS. Velký výběr motocyklů na http://www.motoanton.cz nové a použité náhradni dily na DUCATI
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod Winterwolf » 19 čer 2012, 12:49

Tak zrovna s Antonem jsem jednal a mohu jen a jen doporucit, italska Honda SH neni stocena a jezdi jak drak uz skoro rok bez investic do oprav :wink:

Takze k nemu bych poslal jakehokoliv zajemce o italsky skurt 8)
Lukas
EX Huatian HT50QT-16 EX Yamaha VP300 Versity EX Honda SH 150 EX Yamaha Majesty 180

Honda SH300i
Obrázek
Uživatelský avatar
Winterwolf

Moderátor
 
Reputace: 197
Příspěvky: 2901
Registrován: 11 dub 2010, 20:13
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH300i /Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Vyhrivane hefty, deka, a jeste par dalsich...

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod JirkaOne » 19 čer 2012, 14:42

Žádná reklama, jen osobní zkušenost. Já byl spokojen se službami i přístupem.

http://www.rvmoto.cz
Uživatelský avatar
JirkaOne

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 25
Registrován: 24 kvě 2012, 11:22
Bydliště: Boleslav, ale ta Stará
Skútr / moto: AA500-2003
Tuning / úpravy: Nadšení a cuore italiano

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod snoopyczech » 19 čer 2012, 15:34

Tak děkuji za nazory a ted jen vybrat model :-( uz to tu pročítám jako blázen ted mám dilema Nexus nebo Atlantic před tím jsem jezdil X9 asi 3 roky pak jsem zkoušel a měl jsém nejkrásnější motorku na svete :-) tak nevím vůbec :-(

1.7. edit:
tak jeste jeden
Giorgiomoto Lazne belohrad

maji tam stroje kteri jsou mi favorite ale rozumim tomu jako koza petrzeli jsem uzivatel hlavne a pokud by se zde nekdo nasel kdo by semnou jel se podivat popride nekdy sazrejme po dohode na case protoze jswem toho tu uz procetl tolik ze jsem z toho vedle jen skoda ze tu neni nekde pujcovna a budu si moct vyzkouset posez jak jede a pak se rozhodnout v klidu protoze je to takova loterie je mi jasny ze koupim a budou investice :( ale co mam delat kdyz ho nutne potrebuji :lol:
Naposledy upravil KYBLOS dne 18 zář 2013, 19:23, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
snoopyczech

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 22 bře 2009, 02:12

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod tyjo » 13 črc 2012, 16:24

Tak v Lázních Bělohrad jsem se byl osobně podívat s kámošem se na tuhle vraždu :

http://www.giorgiomoto.cz/aprilia-atlan ... -n640.html

Byla zima, ale prodejce garážista, chaoz, zmatek, motorky neměli nic co by měli mít, divný a halvně volítaná itálie, co jinýho taky čekat.....
KYMCO AGILITY CITY 125 - Diamantová bílá, r.v. 2011. Aktuální tuning Válec NARAKU 160 ccm, aktuálně krásný bílý kufřík :-)
Mobilní světla a zvuk http://www.mobishow.cz -Zajišťuji světelnou laser show a DJ pro svatby, party a věčírky.
Uživatelský avatar
tyjo

500+
 
Reputace: 18
Příspěvky: 547
Registrován: 10 čer 2011, 08:00
Bydliště: Rakovník
Skútr / moto: KYMCO CITY AGILITY 125 - bílá r.v. 2011
Tuning / úpravy: Válec NARAKU 160 ccm, reflexní proužky, kufr, reflexní vesta :-), Kamera MAGICAM SD21 už není v záběhu, ale spíš v záhubě.

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod Gandalf » 18 zář 2013, 08:06

Obracím se na Vás s dotazem na jakékoliv zkušenosti nebo reference k následujícím prodejcům/servisům:

Piaggio:
1. D MOTO Brno
2. TRISKEL Břeclav
3. Filipenský Motorcycles Jihlava

Yamaha:
PEMM Yamaha Brno

Zajímají mne pozitivní/negativní zkušenosti jednak při koupi moto, ale také při následném servisu. Tedy přístup a ochota prodejců, přístup a kvalifikace mechaniků, rychlost a vstřícnost při řešení problému, apod.

Děkuji všem předem za info :)
Bylo: Jawa Babetta 210 (88-00) Kymco Downtown 125 (13) Piaggio X10 350 (14-16) Honda CTX 700 (17-19)
Aktuálně: Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf

1000+
 
Reputace: 82
Příspěvky: 1467
Registrován: 14 čer 2011, 16:01
Bydliště: Brno-venkov
Skútr / moto: Honda Forza 300

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod MilosVee » 18 zář 2013, 10:20

S těmito zkušennosti nemám, ale jestli mohu doporučit, tak MOTOTRADE Číhalín u Třebíče 8)
Babetta 210-najeto 500km-prodáno
MP Korado Via 50 2T-najeto 3000km-prodáno.
Piaggio X9 500 EVO ´06-najeto 14 000km-prodáno

Nyní SUZUKI DL 650 V-STROM


Objem ničím nenahradíš (zvlášť ne tuzingem:-))
Uživatelský avatar
MilosVee

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 584
Registrován: 31 kvě 2010, 21:05
Bydliště: Třebíč-venkov
Skútr / moto: Yamaha FZ6 FAZER

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod Gandalf » 18 zář 2013, 14:29

Miloši, díky ale jde mi o koupi nového skútru a následný záruční servis. Potom už mohu v případě nespokojenosti řešit servis dle možností jinde a jinak :)
Bylo: Jawa Babetta 210 (88-00) Kymco Downtown 125 (13) Piaggio X10 350 (14-16) Honda CTX 700 (17-19)
Aktuálně: Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf

1000+
 
Reputace: 82
Příspěvky: 1467
Registrován: 14 čer 2011, 16:01
Bydliště: Brno-venkov
Skútr / moto: Honda Forza 300

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod MilosVee » 18 zář 2013, 14:32

Aha, to potom omluva :oops:
Babetta 210-najeto 500km-prodáno
MP Korado Via 50 2T-najeto 3000km-prodáno.
Piaggio X9 500 EVO ´06-najeto 14 000km-prodáno

Nyní SUZUKI DL 650 V-STROM


Objem ničím nenahradíš (zvlášť ne tuzingem:-))
Uživatelský avatar
MilosVee

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 584
Registrován: 31 kvě 2010, 21:05
Bydliště: Třebíč-venkov
Skútr / moto: Yamaha FZ6 FAZER

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod Strmal » 18 zář 2013, 14:37

Na D-Moto jsem slyšel ohledně prodeje a servisu jen chválu, ale jen jako dealera a servis Ducati, ale myslím že to bude stejné i se skútry.
Jediné co nebylo vychvalováno byla cena servisu, avšak u autorizovaného prodejce to bude vždycky o nějakou kačku dražší než u kámoše v garáži.
Malaguti Madison 200 Blak Rider

Dříve bylo - Malaguti F15 Firefox
___________________________________
http://skutrkyjov.webnode.cz/
Uživatelský avatar
Strmal

250+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 319
Registrován: 12 kvě 2008, 13:07
Bydliště: Kyjov / Brno
Skútr / moto: Malaguti Madison S200 Black Rider
Tuning / úpravy: Multivárek, LeoVince GranTurismo

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod Gandalf » 18 zář 2013, 14:40

Strmal: Díky, byla by to má první a nejbližší volba, ale právě cena a občas laxnější přístup mne odrazují a tak jsem ochoten na garančku zajet i pár km dál :)
Bylo: Jawa Babetta 210 (88-00) Kymco Downtown 125 (13) Piaggio X10 350 (14-16) Honda CTX 700 (17-19)
Aktuálně: Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf

1000+
 
Reputace: 82
Příspěvky: 1467
Registrován: 14 čer 2011, 16:01
Bydliště: Brno-venkov
Skútr / moto: Honda Forza 300

Re: RK Moto a LUCKY COW MOTORCYCLES

Příspěvekod koudáček » 18 zář 2013, 17:32

Když jsem měl yamahu tak jsem bral díly v jihlavě od pana Filipenského mohu jenom doporučit perfektní přístup servis nevím já pokud můžu si dělám všechno sám,ale když by nebylo zbití tak bych ho dal určitě k němu a po jednom telefonátu zjistíš kolik chce za servis na hodinu z ničím se netají byl jsem tam i na předváděcím dnu piaggio a fakt super od letošního roku je začal taky prodávat.
koudáček

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 16 črc 2010, 19:20
Skútr / moto: X-MAX 125,KYMCO PEOPLE GTI,APRILIA ATLANTIK 125


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 4 návštevníků