PRIMOTORBIKE Kamenný Most - zkušenosti s nimi

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod KYBLOS » 09 črc 2009, 13:39

Tak to by se ale přesně to co sem napsal já, líbilo právě tobě. To půjčujeme Hondu Silverwing 600 za 1200kč/den s možností jí za .........kč odkoupit 8) Když si napsal: Navic ja osobne bych uvital si pujcit motorku treba na den a kdyby se mi libila si ji koupit.
Výměnou názorů sem myslel, že se nechci o ničem hádat. Prostě sem jen napsal a pak upřesnil proč a co se mi na tom nelíbí. To je můj názor. Každý máme jiný názor a samo ho sem napište, ale já už to nechci z mý strany dál rozebírat - někomu oponovat svými názory - páč to už je u mě hádání do nekonečna, páč se nikdy neshodneme, právě proto, že každý máme na to jiný názor. :roll:
Naposledy upravil KYBLOS dne 09 črc 2009, 13:46, celkově upraveno 1
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod JohnnyBee » 09 črc 2009, 13:44

Jde o to jaka sluzba je primarni, bud chci prodat, no a nez se najde zajemce ji budu pujcovat aby jen tak nestala a neco mi vydelala nebo jsem pujcovna a pokud by mel nekdo zajem motocykl bych mu prodal.
Aprilia Atlantic 250, PPP-Pirát Pravých Pruhů
Uživatelský avatar
JohnnyBee

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 175
Registrován: 29 říj 2007, 14:41

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod KYBLOS » 09 črc 2009, 13:52

Jo chápu, ale o tom bychom se bavili donekonečna, páč já na to koukám tak, že nejdřív je to bazar a pak to i půjčuje což třeba mě se nelíbí - někomu jinému to nevadí a dá se to brát i ze strany druhé, jak říkáš ty, půjčovna nabízí půjčované zboží k prodeji. Nekonečný pohledy na věc z několika stran. Já už do toho nevrtám, mě se to prostě nelíbí a někomu se nelíbí co mě se nelíbí. :mrgreen:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod moto.joker » 09 črc 2009, 15:55

Někomu se nelíbí, že se mu to nelíbí a někomu se líbí, že se mu to nelíbí, nekomu se líbí že se někomu nelíbí se mu to nelíbí a někomu se nelíbí že se někomu nelíbí že se mu to nelíbí, někomu se nelíbí že se někomu líbí že se mu to nelíbí, někomu se nelíbí že se líbí někomu nelíbí ...

Sorry, ale nmohl jsem si pomoct :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod moto.joker » 09 črc 2009, 15:56

Já bych to tu zavřel :P
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod JohnnyBee » 09 črc 2009, 18:23

moto.joker píše:Někomu se nelíbí, že se mu to nelíbí a někomu se líbí, že se mu to nelíbí, nekomu se líbí že se někomu nelíbí se mu to nelíbí a někomu se nelíbí že se někomu nelíbí že se mu to nelíbí, někomu se nelíbí že se někomu líbí že se mu to nelíbí, někomu se nelíbí že se líbí někomu nelíbí ...


Do ted v tom bylo jasno... dik jokere :-)
Aprilia Atlantic 250, PPP-Pirát Pravých Pruhů
Uživatelský avatar
JohnnyBee

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 175
Registrován: 29 říj 2007, 14:41

Re: Zkušenosti s PRIMOTORBIKE Kamenný Most? - Pište

Příspěvekod Myschan » 07 kvě 2010, 13:57

Koupil jsem tam skútra co byl v bazaru. Po telefonu jsem si ho předem rezervoval a řekl, že budu potřebovat odvoz. Prý zařídí. Tak jsem přijel, pan prodavač v pohodě, nechal mě projet, domluvil jsem se na následném odvozu, zaplatil a odjel plechovkou. Následně mi skútr přivezli do své pobočky v Brně, kde jsem ho vyzvedl. Dnes přišly poštou doklady. Takže vše v pořádku. Pokud bych chtěl moc hledat negativa, tak snad jen to, že já měl skútra už snad týden doma a jim na netu pořád visel inzerát na prodej :D . Celkem ale vše v pohodě.
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Re: Zkušenosti s PRIMOTORBIKE Kamenný Most? - Pište

Příspěvekod Toom » 25 kvě 2010, 17:55

Byl jsem tam S B650 na garančce,až bude po záruce,tak mě tam už neuvidí. Nějak nechápu-když mají v servisce napsáno "doporučujem olej motorex" a pak tam nalejou motul,asi byl zrovna načatej sud,no. Druhá věc-počítají zvlášt úkon "garanční prohlídka" a zvlášť práci, 3L motorového a 1L převodového oleje(kam se asi takové množství vešlo,no nevim). Doma při bližšim ohledání přibylo na plastech tunelu pár škrábanců....neni to jejich,nemaj k tomu vztah,tak to asi neřeší. Suma sumárum za hoďku 2500,- včudu.Tak asi tak!
Toom

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 289
Registrován: 16 srp 2007, 12:16
Bydliště: Tlustovousy
Skútr / moto: exB650exe K8
Tuning / úpravy: mouchy na plexi

Re: Zkušenosti s PRIMOTORBIKE Kamenný Most? - Pište

Příspěvekod wictor » 27 kvě 2010, 22:10

Sám s PRI nemám žádné zkušenosti (pokud nepočítám nějaké dotazy emailem, na které mi bylo vždy poměrně rychle odpovězeno), ale při pročítání motorkářů jsem našel: http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f ... id=8&pgr=1 docela mě to překvapilo, tak to pro jistotu dávám i sem ........
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Předchozí

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron