PRIMOTORBIKE Kamenný Most - zkušenosti s nimi

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Příspěvekod Cpujky » 04 bře 2008, 19:31

Ahoj lidi
Mate nejake zkusenosti s timhle bazarem/prodejnou/servisem?
Uvazuji, ze si u nich mozna zakoupim jeden skutr. Rad bych vedel zda jsou seriozni.
Naposledy upravil Cpujky dne 04 bře 2008, 19:31, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod Myschan » 04 bře 2008, 19:44

Není toto téma náhodou asi o 5 řádků níž ? ;)
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Příspěvekod Cpujky » 04 bře 2008, 19:56

jezda ja jsem trubka, jak se to da smazat?
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod supr.tomo » 04 bře 2008, 20:45

jdeš do silva jo? :D
Uživatelský avatar
supr.tomo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 415
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mělník
Skútr / moto: Yamaha Majesty 125
Tuning / úpravy: Variátor Malossi Multivar

Příspěvekod Cpujky » 04 bře 2008, 20:51

[quote=supr.tomo]jdeš do silva jo? :D[/quote]
No chtel bych. V pracijsem si zaridil pres prazdniny 2 mesice volna,tach chi cestovat po evrope a mam strach ze Jazz by to nemusela dat.Prece jen 290ccm neni zrovna moc.
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod supr.tomo » 04 bře 2008, 21:17

tak to držím palce ať dobře pokoupíš, určitě na těch 600 ccm bude velkej rozdíl :D
Uživatelský avatar
supr.tomo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 415
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mělník
Skútr / moto: Yamaha Majesty 125
Tuning / úpravy: Variátor Malossi Multivar

Příspěvekod BG650 » 04 bře 2008, 23:34

Koupil jsem u nich v říjnu 07 B 650 a dodnes jsem z nich nedostal český návod. Ani servis u nich není za lidovku
-prohlídka bratru 2200,-. Pokoj ode mě mít nebudou. To se Tě asi netýká,nejspíš Ti nejde o nový stroj ale
přístup k zákazníkovi si představuji trochu jinak. Dělá to na mě dojem jako zaplať a neotravuj. Pokud by Suzuki
dokázala dovést dost Burgmanů,tak tam nemají nárok,přístup se nedá srovnávat. To je můj názor.
Uživatelský avatar
BG650

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 402
Registrován: 27 lis 2007, 17:57
Bydliště: Lety u Dobřichovic
Skútr / moto: B 650, X9 250,ČZ 175,KLR 600 602371312

Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod KYBLOS » 08 črc 2009, 09:57

Nejde o zkušenost, spíš o poznatek o nich. Našel jsem inzerát - jejich - na Hondu Silverwing 600 a zrovna tak jsem našel půjčovnu skútrů - také jejich - kde ten samý skútr neprodávají, ale za 1200kč/den půjčují. :evil: Jelikož jsem si to chtěl ověřit, zajel jsem se tam podívat a je to opravdu tak. Jen s tím, že přímo na místě má ta Honda na předním blatníku nálepku půjčovna, kterou samozřejmě před prodejem určitě sloupnou. Samozřejmě, že v inzerátu uvedeném na internetu žádná nálepka na předním blatníku není a stejně tak tam není napsáno, že si ji od nich můžete třeba jen vypůjčit :twisted: viz. http://www.motoplaneta.cz/inzerat/4677/ ... lver-wing/ No a tady je v jejich nabídce s možností si jí vypůjčit: http://www.primotorbike.com/ONAS/PUJCOVNA/pujcovna.htm Doufám, že tak se jiný bazar v ČR nechová a že motorky či skútry od nich se pouze prodávají, protože od prodejce v Kamenném Mostě bych si motocykl, nebo v mém případě skútr po tomto zjištění nikdy nekoupil. Nějaký doplněk na skútr - kufr atd.. - či hadry klidně, ale moto či skútr nikdy ! :twisted:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod JohnnyBee » 08 črc 2009, 11:22

Ja tam skutra kupoval, byla to jen zprostredkovatelska sluzba te firmy a vse probehlo v pohode. Ta firma je nejvetsi šedý dovozce v republice a spousta lidi ji nemuze prijit na jmeno, na druhou stranu maji dobre ceny a prodlouzenou zaruku, at se kazdy rozhodne sam...
Aprilia Atlantic 250, PPP-Pirát Pravých Pruhů
Uživatelský avatar
JohnnyBee

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 175
Registrován: 29 říj 2007, 14:41

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod KYBLOS » 08 črc 2009, 12:29

No mě šlo hlavně o to, že na jedné věci vydělávají dvěmi způsoby a u nabídky skútru v inzerci svoje způsoby užitku - půjčování - na nabízeném zboží zamlčí viz. ten inzerát a ještě k tomu je celkem dost jasné, že najeté km se ježděním po vypůjčení pro jejich výdělek zvyšují, ale v inzerci jsou uvedené nižší. No a to zase může znamenat, že je pravidelně stahují, aby to nebylo znát a shodovalo se to s najetými km v inzerátu o prodeji. Což o to, ať si tam někdo klidně motorku či skútr koupí, ale já to nebudu. Jen sem to chtěl uvést do zkušeností s firmou atd..., když sem si toho u nich všiml. Také si nemyslím, že by to tak dělali se všemi nabízenými motocykly, ale s tím Silverwingem ano. 8)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod Kokeš » 08 črc 2009, 18:02

Nevím jestli jde o stejného skutra,u toho na prodej píšou čistopis a TK ne,to by se asi moc půjčovat nedalo.
Uživatelský avatar
Kokeš

250+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 409
Registrován: 05 bře 2009, 19:34

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod KYBLOS » 09 črc 2009, 06:03

Nevim jak tam s tím operujou, ale jinej tam nemaj. Ve vnitř je jeden maxík, ale ten je novej a teď si nejsem zrovna jistej, jestli je to Silverwing. Třeba už maj tu TK zajištěnou, nevim no. :roll:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod novaka » 09 črc 2009, 09:33

V této prodejně jsem kupoval pár drobností a vždy dobrá cena. Třeba plexi na helmu sehnali proti jiným v rekordně krátkém čase. Potřeboval jsem také něco na leštění hliníku a měl jsme toi s názornou ukázkou. Pochopitelně šedý dovoz je šedý dovoz má svoje výhody a nevýhody.

Co se týče toho skútru, tak úplně tak dobře nechápu o co jde ? Proč by se nemohl skútr z půjčovny zároveň nabízet k prodeji ? Asi to nějak nechápu, ale přeci jde o stav, najeté km a potom o výslednou cenu. Jistěže může být skútr z půjčovny víc utahanej. Je ale otázkou jak je nabízen.
novaka

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 474
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Burgman 200

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod KYBLOS » 09 črc 2009, 10:27

To cos tam koupil a že jsou rychlí a ochotní nemá nic společnýho s tím proč sem tohle téma založil. Taky sem tam nakoupil a klidně nakupovat budu, ale to už jsem tu uvedl hned na začátku a o tom to téma není, jde o ten scoot. Mě nevadí, že prodávají scoota, kterýho předtím půjčovali, to klidně můžou, ale vadí mi, že to neuvádějí u inzerátu o prodeji scoota, protože kdybych měl o něj zájem já, tak zjištěním, že ten skútr půjčovali u mě ten zájem okamžitě padá. Nebudu se vůbec starat o to jak se k tomu kdo z půjčujících choval, jestli je utahanej, ani se na něm nepůjdu projet, u mě prostě zájem opadl a můžu se jít podívat po jiném. Mě prostě vadí ten princip, že ho nabízejí na dvou místech - inzerát na jednom místě bez nálepky půjčovna a nabídka k vypůjčení na druhém místě. Jen mi to prostě přijde nesprávný. Kdyby napsali: Půjčujeme skútr Honda Silverwing 600 za 1200kč/den, nebo je za určitou sumu k prodeji, pak to je fér. Zrovna já sice nebudu mít zájem, ale podle mě je to tak férově nabídnuto. 8) Takhle bych se podíval na inzerát, zajel tam, zjistil že ho i půjčují a zbytečně sem projel benzín za cestu tam a zpět, protože to vědět tak tam nejedu. 8) Už bych to nerozebíral. Prostě tohle je můj pohled na věc. Jestli to někdo jiný vidí jinak tak fajn, ale kvůli výměnám názorů sem to téma nezaložil.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Primotorbike Kamenný Most

Příspěvekod JohnnyBee » 09 črc 2009, 13:34

KYBLOS píše:Už bych to nerozebíral. Prostě tohle je můj pohled na věc. Jestli to někdo jiný vidí jinak tak fajn, ale kvůli výměnám názorů sem to téma nezaložil.


Myslim, ze internetova diskuse je prave o vymene nazoru, pokud nemyslis, pak nevim proc jsi tema zakladal. Kdyby napsali souhrny inzerat na pujceni i prodej, nemusel by se najit zajemce ani o jedno, proto mi prijde rozumne napsat inzeraty dva (prodej a pujceni). Nevim jak business s pujcovanim motorek funguje, myslim ze moc ne a kdyby prece po chvili pujcovani by podle me snizili cenu s prihlednutim k najetym kilometrum, stari a opotrebovani. Navic ja osobne bych uvital si pujcit motorku treba na den a kdyby se mi libila si ji koupit.
Aprilia Atlantic 250, PPP-Pirát Pravých Pruhů
Uživatelský avatar
JohnnyBee

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 175
Registrován: 29 říj 2007, 14:41

PředchozíDalší

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron