pozor na MOTO VAJDA (TOMAXMOTO) OPAVA-KYLEŠOVICE

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: pozor na MOTO VAJDA (TOMAXMOTO) OPAVA-KYLEŠOVICE

Příspěvekod Milo » 05 říj 2011, 21:00

Taky když dojelo video, ukázalo se Vám tam toto v nabídce na prohlídnutí dalších? :shock: http://www.youtube.com/watch?v=yoAzMmZw ... _embedded#!

Jinak je to takovej traktůrek no, ale nikdo ti asi s určitostí neřekne jestli je tam něco špatně a vůbec co by to mohlo způsobovat. Navíc zvuk je zkreslenej jak přes kameru tak díky tomu, že je skútr postavenej stojanem na betonovou podlahu a o to víc rezonuje...
Kdo se plazí, nezakopne ;)

Yamaha Majesty 125, skoro 70 000km
dříve Suzuki Address 50 (1997) a babička ve skvělý kondici MZ 150ETZ (1987)

Skútr Klub Ústeckého Kraje - www.skuk.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
Milo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 325
Registrován: 27 led 2011, 01:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Skútr / moto: yamaha majesty 125 (2002)

Re: pozor na MOTO VAJDA (TOMAXMOTO) OPAVA-KYLEŠOVICE

Příspěvekod jakattara » 09 říj 2011, 12:41

Já se nechci zastávat karlose, ale pán Vajda je opravdu nefér prodejce. Vím to z vlastní zkušenosti. Tedy nekupoval jsem u něj skutr, ale nabízí i výrobu plexi ... na to jsem čekal 8 měsíců a nedočkal se. Naštěstí jsem odmítl zaplatit zálohu. Asi 3 měsíce jsem mu volal a ptal se co a jak ... kolikrát jsem se mu ani nedovolal ... po čase jsem se na něj vykašlal a začal řešit plexi jinak. Ale kamarád si od něj koupil MP Korádo - to zatím jezdí, ale co se týče oprav - pán Vajda se již k němu nehlásí. A nehlásil se od začátku. Opravdu tady u tohoto prodejce z Opavy platí : "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají." .... a pak děj se vůle boží :wink: .
Kymco Agility 50 MMC - Nimbus 2000 CBR XX:) ,Kymco Downtown 300i - www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432 ,www.kymco-club.cz
Agilitka - 27 320km, mnou 26 220km
Downtown - 12 300km, mnou 12 300km
Honda CTX700D - 2 200km, mnou 2 200km
Uživatelský avatar
jakattara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 986
Registrován: 21 črc 2009, 07:09
Bydliště: Metancity - Ostrava
Skútr / moto: Kymco Agility 50/4T-CBR Nimbus 2000, Downtown 300i
Tuning / úpravy: ...neblokované CDI Naraku v.2.,Multivar Malossi

Re: pozor na MOTO VAJDA (TOMAXMOTO) OPAVA-KYLEŠOVICE

Příspěvekod jakattara » 03 lis 2011, 08:23

To karlos.28 - tak jak pokračuješ? Jak to máš s reklamacemi a opravami?

Protože nedávno mi volal ten známý (ten co koupil to Korádo) s tím, že ho pan Vajda kontaktoval (nevím, proč nezavolal přímo mě, když tady mám zveřejněn tel.) a po přečtení mého příspěvku prý byl velice ukřivděn. Jako že co že jsem si to dovolil tady napsat. A to já jen napsal zkušenosti mé a mého kamaráda, ZA KTERÝMI SI STOJÍM :!: :!: :!: Opět by asi mohlo platit přísloví, že: "Potrefena husa nejvíc kejhá." ale jen ať víš, já tady napsal jen to, co jsem zažil a pokud to takhle není, nechápu proč pan Vajda tady nereaguje a nesnaží se o nějaké vysvětlení a zatěžuje tím člověka, který s tímm vlastně nemá nic společnéhu :roll: . Nemyslím záležitosti se mnou spojené, ale s tím tvým Minareli.

:arrow: PS: Pane Vajda, tel. na mě mám v popisu, zvedám i neznámé čísla -pokud zrovna nejedu na skutru - tak klidně volejte přímo mě, ale jen ať víte - asi nic nevyřešíme.
Kymco Agility 50 MMC - Nimbus 2000 CBR XX:) ,Kymco Downtown 300i - www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432 ,www.kymco-club.cz
Agilitka - 27 320km, mnou 26 220km
Downtown - 12 300km, mnou 12 300km
Honda CTX700D - 2 200km, mnou 2 200km
Uživatelský avatar
jakattara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 986
Registrován: 21 črc 2009, 07:09
Bydliště: Metancity - Ostrava
Skútr / moto: Kymco Agility 50/4T-CBR Nimbus 2000, Downtown 300i
Tuning / úpravy: ...neblokované CDI Naraku v.2.,Multivar Malossi

Re: pozor na MOTO VAJDA (TOMAXMOTO) OPAVA-KYLEŠOVICE

Příspěvekod Myschan » 04 lis 2011, 17:48

Kdysi jsem se podobně dohadoval s Asko nábytek. Taky absolutní nezájem a arogance. Naštěstí prošvihli lhůtu při reklamaci a na to jsem je dostal. Takže pokud máš vše podložené, alespoň svědecky, tak v první fázi poštvat právníka a ve druhé soud. Pokud jsi si jistý svojí pravdou, tak nakonec stejně uhradí všechny náklady. A samozřejmě napsat veškeré podložené a pravdivé zkušenosti na net - kam se dá. Kdo chce kam ... :lol:
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

PříspěvekTento příspěvek již byl smazán kým kodls v 26 kvě 2015, 22:42.
Důvod: Nakonec se vše vysvětlilo a vyřešilo ;)

Re: pozor na MOTO VAJDA (TOMAXMOTO) OPAVA-KYLEŠOVICE

Příspěvekod michalvalla » 20 srp 2018, 10:34

Manželka se rozhodla koupit od této osoby skutr Jonway 125 GTS.Pan Vajda tento skutr koupil za 13000 od maníka z Brna.Tvrdil v inzerátu,že skutr je v bezvadném stavu.Pouze se vařil výfuk.Od prvního dne měl skutr chrastivý zvuk a byl hlučný.Zavadu jsem cestou do plzně našel.Vypadla hadice sání.Ale chrastění neutichlo jen zvuk motoru byl tišší.Po 2 týdnech jsem už skutr nenastartoval.Konzultace byly zbytečné.Nakonec jsem využil servis.Variator komplet v hajzlu,ložisko zadního kola roztrhané,ložisko spojky taky,gufero na maděru,výfuk svařený pouze kam oko svářeče dohlědlo,zámek kufru srovnaný.Skutr má najeto 12 tis. a celkem jsem už zaplatil na opravách 4865 Kč.Takže dnes posílám dopis panu Vajdovi s výzvou o uhrazení těch oprav a dílů.Protože pokud tak neučiní mám v ruce písemné ubezpečení,že skůtr je v bezvadném stavu nevyžadující žádné investice.Pokud nezaplatí tak jdu na policii protože tohle je ukázkový podvod.I kdyby zaplatil,tak jeho zisk zůstane 8000 Kč.Pokud někoho z Vás taky nějak podobně obral,tak by bylo fajn pak oznámení podat společně nebo se připojit dodatečně....Od něj nechci ani zrcátko
michalvalla

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 20 srp 2018, 10:19

Re: pozor na MOTO VAJDA (TOMAXMOTO) OPAVA-KYLEŠOVICE

Příspěvekod krizik1 » 20 srp 2018, 10:53

Bylo by myslím fajn si to po sobě přečíst a doplnit některé "drobnosti". Díky.
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
Uživatelský avatar
krizik1

Moderátor
 
Reputace: 825
Příspěvky: 2300
Registrován: 22 srp 2010, 08:22
Bydliště: Květnice tel.:732402041
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo 200

Re: pozor na MOTO VAJDA (TOMAXMOTO) OPAVA-KYLEŠOVICE

Příspěvekod Burgman200Vys » 04 zář 2018, 18:46

michalvalla píše:Manželka se rozhodla koupit od této osoby skutr Jonway 125 GTS.Pan Vajda tento skutr koupil za 13000 od maníka z Brna.Tvrdil v inzerátu,že skutr je v bezvadném stavu.Pouze se vařil výfuk.Od prvního dne měl skutr chrastivý zvuk a byl hlučný.Zavadu jsem cestou do plzně našel.Vypadla hadice sání.Ale chrastění neutichlo jen zvuk motoru byl tišší.Po 2 týdnech jsem už skutr nenastartoval.Konzultace byly zbytečné.Nakonec jsem využil servis.Variator komplet v hajzlu,ložisko zadního kola roztrhané,ložisko spojky taky,gufero na maděru,výfuk svařený pouze kam oko svářeče dohlědlo,zámek kufru srovnaný.Skutr má najeto 12 tis. a celkem jsem už zaplatil na opravách 4865 Kč.Takže dnes posílám dopis panu Vajdovi s výzvou o uhrazení těch oprav a dílů.Protože pokud tak neučiní mám v ruce písemné ubezpečení,že skůtr je v bezvadném stavu nevyžadující žádné investice.Pokud nezaplatí tak jdu na policii protože tohle je ukázkový podvod.I kdyby zaplatil,tak jeho zisk zůstane 8000 Kč.Pokud někoho z Vás taky nějak podobně obral,tak by bylo fajn pak oznámení podat společně nebo se připojit dodatečně....Od něj nechci ani zrcátko



Ahoj,
také mám s tímto pánem v současnosti nevyřízené účty. Zatlačíme na něj společně, nebo máte svoji kapitolu s panem Vajdou už zdárně uzavřenou?
Burgman200Vys

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2018, 18:36
Skútr / moto: Burgman
Tuning / úpravy: žádné

Předchozí

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník