Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod FunTom » 30 čer 2011, 16:46

Já Petra chápu. Má své dodavatele, u kterých ví jak je pneu skladovaná, zda ji opravdu přivezou ve správném rozměru atd. a ví, že nebude mít problém s reklamací (pokud nastane). To samé ti ale nemůže zaručit u překupníků na netu. Takže si naopak myslím, že se zachoval velice dobře když ti ihned zavolal po té co zjistil jak se to s gumou vyvíjí. :wink:
Mene tekel
Uživatelský avatar
FunTom

750+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 775
Registrován: 13 črc 2008, 19:33
Bydliště: Praha 9
Skútr / moto: Piaggio X9 500 i.e. (PRODÁNO)
Tuning / úpravy: xenon+stroba na oslňování, siréna na plašení zvěře, cestovní plexi a válečky Dr. Pulley

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod MikyMiky » 30 čer 2011, 20:09

Rozhodně to Peťas dělá správně, neb pouze za pneumatiku od ,,svých" dodavatelů může dát plnou záruku! Já to řeším taky tak a pokud moji dodavatelé potřebnou pneu nemají, domluvím se se zákazníkem ať si ji koupí na netu sám a já mu ji přezuji a vyvážím. Samozřejmě že v takovém případě přebírám zodpovědnost a záruku pouze za práci. A takových co koupili ,,dobře a levně" na netu, pak mě tady brečeli co je to za šunt, jsem tady už taky pár měl. :wink:
MikyMiky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 746
Registrován: 07 srp 2008, 13:44

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod ScooterMarty » 30 čer 2011, 20:25

No ale to je právě o té komunikaci Miky. "Pane, moji dodavatelé pneu nemají. Mohu vám ji sehnat na netu s tím, že to nebude můj prověřený dodavatel, nebo si ji můžete sehnat sám a já vám ji obuju. Čemu byste dal přednost?"
Tohle by stačilo a nebyl by důvod k roztrpčení...
dříve guttata
Martin, 608 463 502, Profil na Motorkáři.cz
Suzuki Burgman 400 '10 "Sněhurka"
Jezdím za Obrázek
Uživatelský avatar
ScooterMarty

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 652
Registrován: 30 črc 2009, 01:50
Bydliště: Praha 10
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400, L0, bílá
Tuning / úpravy: Topcase, turistické plexi,

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod Peťas » 30 čer 2011, 23:49

Znovu musím říci, že dodací lhůty jsou dané min.5prac.dnů.Mám i jiné velkoobchody kteří to zvládnou dříve.Ale každý zákazník chce značku jinou a velkoobchody dělají jen některé značky, nebo je neumí dodat,nebo jsou drahé a přiblížit se cenově k internetu je nemožné.Nechci vás unavovat problematikou pneu na moto,ale kdo někdy obchodoval s velkoobchody v ČR, tak ví,že to jednoduché v dnešní době vůbec není.Ani se netisknou ceníky,protože se ceny mění min čtvrtletně.Pneu se vyrábějí jen několikrát v roce atd.Již jsem to vysvětloval.A ještě k internetu,nedává obchodníkům žádné slevy,jsou stejné pro všechny.Takové podnikání doopravdy nebudu podporovat.Navíc běžně e-shopy nedodají pneu v termínu,nebo jinou,starou a reklamace je též problém.Mohl bych vyprávět od zákazníků story,co si objednali v e-shopu nové pneu na auto a u nás je chtějí přezout.Doporučení,pokud jedu na dovolenou na motu, nenechávám to na poslední týden.Není to auto,kde běžný rozměr seženete v každém pneuservise včetně montáže.
Uživatelský avatar
Peťas

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2009, 18:33
Bydliště: Stehlíkova 930, Praha 6-Suchdol 16500 777136386
Skútr / moto: Honda FJS 600SW,CBR1100XX www.pm-pneuservis.cz
Tuning / úpravy: Givi Maxia,vysoké plexi Issota,ABS,xenon,vyhřívané sedlo 2x a hefty

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod Tomáš@125 » 01 črc 2011, 00:10

Mám pocit že jediný kdo komentář pochopil je Guttata, obchodování na internetu versus "kamene" provozovny, téma teda nebylo. Jedno vím určitě že dnes neplatím za 4 nové pneu na Octavii 10000,. Kč jako před deseti lety a to i v pneuservisech. :shock: :shock:
Honda@125 prodáno po 11 letech :(, Honda SW-T 400 prodáno
Uživatelský avatar
Tomáš@125

750+
 
Reputace: 42
Příspěvky: 896
Registrován: 13 črc 2010, 23:57
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH 300 / Suzuki Bandit 1250S

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod ScooterMarty » 01 črc 2011, 06:55

No já hlavně nechápu to množství Petrových ochránců, co se tu vyrojilo. Vždyť tu nikdo neřekl, že Petr žere malé děti. :shock: Taky Petra považuju za kamaráda a příště určitě na servis pojedu k němu. No a co? To znamená, že nemůže udělat chybu? Peťas je kamarád, tak zahlušíme každého, kdo by ho chtěl kritizovat? Výtečně, to určitě Křižíka i další motivuje zveřejňovat tady své zkušenosti... Nebo si myslíte, že by bylo lepší, kdyby Křižík svou nespokojenost ventiloval jen mezi přáteli, takže by se o ní Peťas vůbec nedozvěděl?
A druhá věc. Obchod motopneumatikama má nějaká specifika? Možná jo, ale já o nich nic nevím. Nemusím o nich nic vědět. Na to si najímám odborníka. Ten to zná, takže ví, co může slíbit a co ne. Pochopte, že tady nešlo o nic jiného, než o nesplnění slíbeného. Být na místě Peťase, napsal bych tu stručně "hele Křižíku sorry vole, spolehl jsem se na někoho, na koho jsem se asi spoléhat neměl. Příště budu opatrnější." Místo toho tu napsal, jak je ten jeho byznys těžký a nevděčný a má závěr doporučil Křižíkovi že si měl výměnu pneu řešit dřív. To tedy z Křižíka určitě udělalo spokojeného zákazníka... :lol:
dříve guttata
Martin, 608 463 502, Profil na Motorkáři.cz
Suzuki Burgman 400 '10 "Sněhurka"
Jezdím za Obrázek
Uživatelský avatar
ScooterMarty

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 652
Registrován: 30 črc 2009, 01:50
Bydliště: Praha 10
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400, L0, bílá
Tuning / úpravy: Topcase, turistické plexi,

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod malincik » 01 črc 2011, 07:57

Tak to tady čtu - a- přál bych vám, guttatovi a křižíkovi trochu si "zapodnikat" v oboru.
Já mám firmu o trochu jinak zaměřenou (nábytek, kuch.linky a interéry) a MILUJU zákazníky, kteří mi přinesou na papírku z netu stažené odkazy na různé cenové vychytávky s tím, že vše je skladem ...Pak protelefonuju xkorun, abych zjistil, že nic z toho není pravda. Že zboží tahají překupníci z Polska a není k tomu záruční list, který by akceptovaly zdejší servisy, atd.Taky objednávat sedm výrobků od sedmi netových obchodníků, platit jim dopravu atd, je opravdu super.Takže moje stanovisko je: pneu nemám, nemůžu zajistit dříve, než....a pokud si seženete sám, přezuji.
Renault Espace IV 2.0T pro rodinu, Gilera Nexus 500i.e. pro mne. Na fotovýlety přibaluji Pentax K-7 a plnou brašnu fotoharampádí.
Najeto: celkem dost, ročn tak 12-15 tis. na Nexusovi a tak 30-40 tis Espacem. Pěšky jen do hospody přes cestu:-)) na KOFOLU!
Uživatelský avatar
malincik

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 137
Registrován: 02 dub 2011, 07:14
Bydliště: olomoucko, obec Výkleky
Skútr / moto: Gilera Nexus 500ie
Tuning / úpravy: lak drásaný asfaltem

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod ScooterMarty » 01 črc 2011, 08:27

Ano, a kdyby to takhle bylo, tak by si Křižík nestěžoval. Neměl by na co.
dříve guttata
Martin, 608 463 502, Profil na Motorkáři.cz
Suzuki Burgman 400 '10 "Sněhurka"
Jezdím za Obrázek
Uživatelský avatar
ScooterMarty

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 652
Registrován: 30 črc 2009, 01:50
Bydliště: Praha 10
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400, L0, bílá
Tuning / úpravy: Topcase, turistické plexi,

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod FunTom » 01 črc 2011, 19:00

Martine, jen jsem se snažil vysvětlit jak se věci mají. Vem si, kdyby takových zakázek bylo třeba 20-30, tak si budeš muset platit ústřednu, protože místo abys přezouval gumy, tak budeš sedět, telefonovat a schánět. Určitě je dobře, že Křižík tady ventiloval svoji nespokojenost, příště najdou obě strany určitě takové východisko, které bude vyhovovat všem. A tím bych to uzavřel. :wink:
Mene tekel
Uživatelský avatar
FunTom

750+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 775
Registrován: 13 črc 2008, 19:33
Bydliště: Praha 9
Skútr / moto: Piaggio X9 500 i.e. (PRODÁNO)
Tuning / úpravy: xenon+stroba na oslňování, siréna na plašení zvěře, cestovní plexi a válečky Dr. Pulley

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod ScooterMarty » 01 črc 2011, 19:16

Souhlasím, to jsem přesně měl na mysli.
dříve guttata
Martin, 608 463 502, Profil na Motorkáři.cz
Suzuki Burgman 400 '10 "Sněhurka"
Jezdím za Obrázek
Uživatelský avatar
ScooterMarty

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 652
Registrován: 30 črc 2009, 01:50
Bydliště: Praha 10
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400, L0, bílá
Tuning / úpravy: Topcase, turistické plexi,

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod janon » 01 črc 2011, 20:43

krizik1: A tu objednanou pneu do 3 minut mas uz fyzicky v ruce?
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod MikyMiky » 02 črc 2011, 10:31

FunTom píše:Martine, jen jsem se snažil vysvětlit jak se věci mají. Vem si, kdyby takových zakázek bylo třeba 20-30, tak si budeš muset platit ústřednu, protože místo abys přezouval gumy, tak budeš sedět, telefonovat a schánět. Určitě je dobře, že Křižík tady ventiloval svoji nespokojenost, příště najdou obě strany určitě takové východisko, které bude vyhovovat všem. A tím bych to uzavřel. :wink:



Naprostý souhlas! :wink:


janon píše:krizik1: A tu objednanou pneu do 3 minut mas uz fyzicky v ruce?


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no coment!
MikyMiky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 746
Registrován: 07 srp 2008, 13:44

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod Tomáš@125 » 02 črc 2011, 20:09

MikyMiky je možném k tomu tlemení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no coment! dopsat nějaký komentář děkuji. Protože já narozdíl od tebe vím kdy pneu byla dodána a za jak dlouho namontována na moto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Honda@125 prodáno po 11 letech :(, Honda SW-T 400 prodáno
Uživatelský avatar
Tomáš@125

750+
 
Reputace: 42
Příspěvky: 896
Registrován: 13 črc 2010, 23:57
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH 300 / Suzuki Bandit 1250S

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod MikyMiky » 03 črc 2011, 13:14

Tomáš@125 píše: narozdíl od tebe vím kdy pneu byla dodána a za jak dlouho namontována na moto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


A taky víš jak dlouho, kde a v jakých podmínkách byla skladována a vůbec celkově jak s ní bylo zacházeno?? To já teda u svých dodavatelů vím! :wink:
MikyMiky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 746
Registrován: 07 srp 2008, 13:44

Re: Pneuservis PM neboli Peťas, Praha - Horoměřice

Příspěvekod Peťas » 12 črc 2011, 23:55

Taková malá perlička na závěr.Nakonec objednaná pneu pro Křižíka od dodavatele přišla v pátek po obědě,takže by bylo vše v naprosté pohodě.Stihlo by se přezutí a nemusela tato diskuse vůbec vzniknout. Jenže dodavatel mi v pondělí řekl, že nepřijde pneu asi do pátku,ale až v pondělí.Bylo to 50/50%, tak jsem byl opatrný a raději hned v úterý to telefonicky s Křižíkem řešil. Nechtěl jsem riskovat,že neodjede na dovolenou bez pneu. I to se stává.
Uživatelský avatar
Peťas

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2009, 18:33
Bydliště: Stehlíkova 930, Praha 6-Suchdol 16500 777136386
Skútr / moto: Honda FJS 600SW,CBR1100XX www.pm-pneuservis.cz
Tuning / úpravy: Givi Maxia,vysoké plexi Issota,ABS,xenon,vyhřívané sedlo 2x a hefty

PředchozíDalší

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník