Motoservis ANTL Pardubice

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Motoservis ANTL Pardubice

Příspěvekod R1 Max » 04 lis 2009, 10:03

Po zkušenostech, které jsem prodělal s výměnou pneu a chováním k zákazníkovi tento motoservis DOPORUČUJI a dávám za 1a!!!!
Nechal jsem si vyměnit na svém Leonidovi zadní pneu Conti Twist 140/70/12. Před koncem pracovní doby jsem si scoota vyzvedl a jel domů. Jenže najednou začal leo skákat jak koza a já zjistil, že pneu jde do šišata. Asi vlákno. Druhý den jsem to jel reklamovat. Pneu na skladě neměli a tak majitel pan Antl sedl do svého auta a jel do jiné prodejny mimo Pardubice a pneu přivezl. Nasadil ji a ejhle: taky hází. Tak znova sedl do auta a jel opět do oné prodejny a pneumatik už radši vzal více a z jiných serií. Tak abych to zkrátil. Další pneu už seděla, oprava a výměna provedena, reklamace samozřejmě zadarmo a jako poděkování za výdrž a čas strávený v servisu jsem dostal digitální měřič tlaku.
Takže tato firma mě velmi mile překvapila. 8)
Když jezdit, tak srdcem; když řídit, tak s rozumem. Obojí naráz se nevylučuje.

číslíčko na Maxe: 732 549 204
Uživatelský avatar
R1 Max

1000+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 1317
Registrován: 09 kvě 2008, 15:01
Bydliště: Seč
Skútr / moto: Aprilia 150 Leonardo

Re: Motoservis ANTL Pardubice

Příspěvekod jel.en » 04 lis 2009, 10:55

to klobouk dolu. Takovejhle je málo :?
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Motoservis ANTL Pardubice

Příspěvekod Miro11 » 04 lis 2009, 11:39

:) Maxi tak to si jeden z tých šťastnejších..mne robili garančku..a musím poznamenať..poškrabaný kryt variátoru...kontrola vzduchového filtru ani nebola...pretože by mi inak ponúkol výmenu..a moja pripomienka ku kvíliacej spojke síce snaha bola ale ani len neotvorili a nepozreli sa na obloženie..dojem rozpačitý..síce ochota a príjemné vystupovanie k zákazníkovi..no výsledok chabý..a to nehovorím o Gappíkovom probléme z regulátorom napatia..pri ktorom ho chcel p. Antl o pár tis odľahčiť oproti doporučovanej cene na zákazníka..nakoniec Gappík a aj ja zo spojkou sme skončili u PIVRSMOTO a musíme uznať rýchlosť a kvalita na prvom mieste..osobný prístup na jedničku..to samé može potvrdiť Lenichka :wink:
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: Motoservis ANTL Pardubice

Příspěvekod R1 Max » 04 lis 2009, 11:56

Tak to mě mrzí. Jak je vidět, holt nikdo a nic není dokonalý. :| Jo a Pivrsmoto znám.
Když jezdit, tak srdcem; když řídit, tak s rozumem. Obojí naráz se nevylučuje.

číslíčko na Maxe: 732 549 204
Uživatelský avatar
R1 Max

1000+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 1317
Registrován: 09 kvě 2008, 15:01
Bydliště: Seč
Skútr / moto: Aprilia 150 Leonardo


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků