MotoPP Zatávka u Brna

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

MotoPP Zatávka u Brna

Příspěvekod paraglider » 19 bře 2010, 02:07

Ahoj máte někdo zkušennost s tímto prodejcem?
paraglider

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 31
Registrován: 08 bře 2010, 16:32
Skútr / moto: Burgman 650
Tuning / úpravy: laďák, rádio, lednička

Re: MotoPP Zatávka u Brna

Příspěvekod JuraK » 13 srp 2012, 16:06

Mám velmi dobrou zkušenost s firmou MotoPP.
Slušné a férové jednání (žádnej namistrovanej boreček kde nemají volat kupci bez peněz).
V inzerované ceně bylo vyřízení čistopisu a převozní značka.
Provedena evidenční prohlídka, takže přihlášení na úřadě proběhlo bez problémů. 8)
Jura
Dříve Majesty 250, pak Silverwing 600. Teď BMW R1200RT.
Uživatelský avatar
JuraK

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 29
Registrován: 18 dub 2009, 16:51
Bydliště: Brno-venkov
Skútr / moto: Silverwing 600

Re: MotoPP Zatávka u Brna

Příspěvekod ravoj » 16 bře 2013, 15:01

mohu doporučit.. Kupoval jsem tam začátkem roku Hondu Pantheon 125.. domluva bez problémů, nic nezamlčeli, předání skůtru proběhlo dle domluvy, vyřídili papíry potřebné k přihlášení.
ravoj

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 82
Registrován: 17 led 2013, 23:54
Bydliště: Vyškov, původem Brňák
Skútr / moto: Capirelli Maximus 50, Honda FES Pantheon 125

PříspěvekTento příspěvek již byl smazán kým craner v 04 zář 2014, 13:04.

Re: MotoPP Zatávka u Brna

Příspěvekod Kom » 05 zář 2014, 13:18

nemam moc dobre zkusenosti..

stroj co jsem koupil s platnou STK (nejspis podplacenou) mel uplne jine pneu nez by mely podle technicaku byt.. zadni i predni - jine velikosti a nosnost, zadni pneu byla dokonce mensi nez predni.. to by pri STK neproslo, nehlede na to ze bezpecnost jizdy asi neni optimalni a kdyby se neco stalo, tak by mi to ani pojistovna neproplatila, takze bida...zadni pneu totalne sjeta, ikdyz to pry bylo nove, po par mesicich koukam ze tam nemam zadny vzorek.
jakozto uplny laik s prvnim strojem vubec jsem na vse prisel po pul roce jezdeni (asi pri me stali vsichni svati :D) kdyz sem to vzal do jineho servisu..

jinak stroj strasne poruchovy, ale to asi neni jejich vina.. co tyden tomu neco bylo.. v novem servisu mi rekli ze vyfuk je polorozpadly, ze je to spatne svareny apod..
Kom

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 04 zář 2014, 13:06

Re: MotoPP Zatávka u Brna

Příspěvekod wilda3 » 05 zář 2014, 13:40

Tak ja taky pridam svou spatnou zkusenost s timto prodejcem. Loni jsem tam koupil Burgmana. Byl za dobrou cenu, ale stav spatny, coz jsem zjistil az casem. Moji chybou bylo, ze jsem stroj koupil a sam si jej prihlasil, takze v pripadde pozdejsich problemu, by mi byla vracena jen kupni cena.. Celkem 5x me nechal v puli cesty. 3x ho dovezl z mista bydliste (60 km)na zarucni opravu na vozejku. Skutr byl nastelovan, aby jakztakz jel, ale ne odborne opraven... Pak jsem si zacal skutr opravovat svepomoci, a nestacil jsem se divit v jakem stavu skutr byl. Pri prodeji mi prodejce rikal, ze resil pouze plasty... Zadni remenice byla neodborne zavarena ke spojce, jelikoz nekdo strhal zavit, kterym byla pres matici stlacena kontrastni pruzina. Dale plisek zajistujici valecky variatoru, aby nevyjeli ze sve pozice, byl nahrazen zbytky defakto podlozkami. Plisek jsem si objednal v Suzuki za 150,-, celou remenici i se spojku starsi za 1000,-. A takto bych mohl pokracovat dal ve vyctu, co vse mi bylo zatajeno. Pritom se nastesti nejednalo o nakladne opravy, o to vic me pristup tohoto prodejce mrzel. Hlavne, ze neustale mluvil o vzajemne duvere! Skutr jsem letos po vychytani snad vsech zavad prodal, jelikoz jsem v nej ztratil duveru, a koupil si novy skutr... Novy majitel se zatim neozval, tak predpokladam, ze jezdi bez problemu.
wilda3

100+
 
Reputace: 5
Příspěvky: 128
Registrován: 09 kvě 2013, 17:49
Skútr / moto: Honda PCX 125 hnědá perleť r.v.2014

Re: MotoPP Zatávka u Brna

Příspěvekod Kom » 05 zář 2014, 15:51

no tak to jsme na tom skoro stejne :)
taky burgman..co tejden tomu neco je..ted mi dokonce v novem servisu rekli, kam ted jezdim, rekli, ze vyfuk byl privareny nejak jen tak aby drzel, ze se divi ze mi to uz davno neupadlo..ze kdyz to nekdo svaroval, ani to nesundal a navaril to nejak primo na skutru..takze jak rikas, ne moc odborna prace mechanika..

musim zase rict, ze vsechny opravy mi byly udelany v ramci zaruky, az na pretrzeny remen, kde jsem platila soucastky..jinak taky pomalu ztracim duveru skutru a premyslim o prodeji, bohuzel se v tom vubec nevyznam a buh vi co tomu vsechno je, nerada bych prodala neco co ani nevim co je..
jinak o vzajemne duvere mi taky bylo receno nekolikrat :) tezko rict
Kom

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 04 zář 2014, 13:06

Re: MotoPP Zatávka u Brna

Příspěvekod medved.m » 05 zář 2014, 19:31

Mimochodem, Kom, kdo jsi?
Celý první příspěvek je psán v mužském rodě, zatímco druhý v ženském.
Tak se rozhodni :roll:
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: MotoPP Zatávka u Brna

Příspěvekod Kom » 07 zář 2014, 17:31

to bys chtel vedet co :)
Kom

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 04 zář 2014, 13:06

Re: MotoPP Zatávka u Brna

Příspěvekod Dawe260 » 24 črc 2015, 14:04

Letos jsem tam koupil X-maxe 250 rok 08 stav skoro nového skutru i pneu byly puvodni vždy záleží za jakou cenu kupujeme skútr. Ne vždy prodávající nemůže najít všechny závady a to je dan za to že si nejdeme pro novej stroj.
MotoPP můžu jen doporučit jsem X-maximálně spokojen ;-)
Když jsem se byl podívat na jiné X-maxe ve Vyškově které měly najeto kolem 10tis tam i laik pozná ze mají najeto vic jak 40tis vzivote bych tam skutra nekoupil.


Odesláno z mého HTC Desire 500 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Dawe260

50+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 50
Registrován: 25 dub 2015, 00:31
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Yamaha T-MAX 530


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků