MotoCentrum TA - Plzeň

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

MotoCentrum TA - Plzeň

Příspěvekod adamcz » 17 úno 2009, 22:04

- prodej nových a ojetých motocyklů, skútrů, atv a quad
- autorizovaný servis , garanční prohlídky, pneuservis
- náhradní díly pro veškeré moto, atv, quad vozidla
- helmy, oblečení, rukavice, boty a jiné moto příslušenství

http://www.motocentrumta.cz

Borská ul. 1045/40
Plzeň 301 00
Tel.: 777 924 402

- mám s nima velice dobré zkušenosti, doporučuji !
Leovince ZX chrom, Malossi Sport 70ccm, Hebo Next Generation, Hebo kevlar řemen, DellOrto 17,5 man, S6 táhlo 50cm, svíčka NGK, Dunlop RunScoot, červené pružinky, červená kontra, větrák Oversize, tacho Sigma BC906,..
Uživatelský avatar
adamcz

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 57
Registrován: 05 dub 2007, 09:08
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Keeway Matrix 50

Re: MotoCentrum TA - Plzeň

Příspěvekod qady » 01 kvě 2010, 21:33

Dobrý den,
rád bych zde uvedl moje vlastní zkušenosti s fi. Motocentrum TA Plzeň, která je v současné době v areálu Autocentrum TA Plzeň.
Dne 16.6.2008 jsem zakoupil čtyřkolku zn. Linhai 300 Anniversary od fi. Autocentrum TA a.s., Plzeň, Tylova 70. V lednu letošního roku jsem zjistil na vozidle dvě závady, pro které jsem chtěl uplatňovat reklamaci dle §620 obč.zák. Dne 1.3.2010 jsem kolem 10.00 hod přivezl čtyřkolku do fi. Autocentrum TA Plzeň, Tylova 70, kde jsem požadoval po panu Weberovi, aby čtyřkolku převzal k reklamaci. Toto on odmítl s tím, že již není servisním partnerem fi Impexta Ostrava. Na to jsem ho upozornil, že jedná v rozporu s §616 obč.zák. a jako prodejce musí vozidlo k reklamaci převzít. Opět odmítl vozidlo převzít. Poté jsem kontaktoval ČOI Plzeň. Proto jsem kolem 12.00 hod z fi. Autocentrum TA Plzeň odjel domů s nepořízenou.
V současné době probíhá řešení přes ČOI Plzeň a moje právní zastoupení.
Rád bych věděl zda se chová k ostatním kupujícím stejně jako v mém případě, nebo je to u skůtrů jiné. :!: :!:
qady

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 01 kvě 2010, 21:19


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník