Louis GIGAStore Dresden

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Louis GIGAStore Dresden

Příspěvekod Tomáš@125 » 06 bře 2012, 18:12

Tak se podělím o zkušenosti s reklamací helmy u Louise. Před cca rokem jsem koupil vyklápěčku poté co jsem chtěl vyndat vnitřní polstrování několik druků co drzí polstrování se rozpadla. Nějak jsem to přidělal a čekal jsem až bude příhodná doba kdy to zajedu reklamovat. Ta nastala 25.2 kdy jsme jeli znovu něco po koupit. V sobotu je v obchodě přítomna česká prodavačka, vše sem ji tedy vysvětlil a ona sepsala reklamaci. Helmu jsem tam zanechal a že dostanu odpověď. :?: :?: Dnes ve 12.00 zvoní doručovací firma DHL a nese balík od Louise, na můj dotaz co budu platit za dopravu bylo řečeno že nic :shock: :shock: Balík jsem rozbalil a tam opravená helma a dopis kde se omlouvají, že jsem byl celých 10 dní bez helmy. Tak tomu říkám vyřízení reklamace, máme se zase co učit. :oops: :oops:
Honda@125 prodáno po 11 letech :(, Honda SW-T 400 prodáno
Uživatelský avatar
Tomáš@125

750+
 
Reputace: 42
Příspěvky: 896
Registrován: 13 črc 2010, 23:57
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH 300 / Suzuki Bandit 1250S

Re: Louis GIGAStore Dresden

Příspěvekod wictor » 06 bře 2012, 18:19

Tak doufam, ze si se naucil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ne vazne tomu rikam vyrizena reklamace ke spokojenosti zakaznika :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Louis GIGAStore Dresden

Příspěvekod oldik » 06 bře 2012, 18:36

mazec, neuvěřitelné
objem ničím nenahradíš :-)
DL 650 V-strom K5, X9 500 Evo - prodáno
oldik

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 643
Registrován: 05 dub 2010, 14:41
Bydliště: Brno-venkov

Re: Louis GIGAStore Dresden

Příspěvekod FunTom » 07 bře 2012, 00:07

Macín u nich reklamoval Probiker helmu (nevysunoval se sluneční štít) a taky bez problémů. Sice si pro ní zajel, ale při té příležitosti si u nich ještě nakoupil a levně. :wink:
Mene tekel
Uživatelský avatar
FunTom

750+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 775
Registrován: 13 črc 2008, 19:33
Bydliště: Praha 9
Skútr / moto: Piaggio X9 500 i.e. (PRODÁNO)
Tuning / úpravy: xenon+stroba na oslňování, siréna na plašení zvěře, cestovní plexi a válečky Dr. Pulley


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků