LIDL - motoakce

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod duky5 » 09 úno 2015, 23:19

Tak ja mám tento interkom, urobil som o nemu recenziu.

http://motoduky.blogspot.sk/2015/01/lac ... dojmy.html
Honda ADV350 Obrázek

Gilera Nexus 500 Obrázek, dlhodoby priemer za cca 77 000 km
Uživatelský avatar
duky5

1000+
 
Reputace: 106
Příspěvky: 1195
Registrován: 27 kvě 2011, 17:33
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda adv350

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod PBM2 » 09 úno 2015, 23:39

Tu tvoji mám na druhé helmě, původně byla mojí první sadou. Ale trochu mi vadila ta malá tlačítka. Zvuk jsi popsal přesně, je v pohodě, ale kdo je zvyklý na kvalitnější poslech, asi to jeho potřebám stačit nebude. Kdo chce kvalitnější zvuk, tak si prostě musí připlatit. To s tlačítky jsem pořešil tím, že je vše nastavené předem a zbytečně do toho nelezu. A protože s nikým za jízdy nekomunikuji, po vyjetí už jen poslouchám hudbu nebo navigaci. Tu aplikaci na hovory zkouknu, hodila by se : :lol: . Dík. 8)
Čínská kráska bere "Kolik potřebuje" :-)

Fotogalerie / Profil na motorkáři.cz / Čínská kráska
Uživatelský avatar
PBM2

750+
 
Reputace: 134
Příspěvky: 891
Registrován: 16 dub 2011, 11:53
Bydliště: Severní Morava, FM
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano, jsou.

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod madma » 10 úno 2015, 11:16

duky5 píše:Tak ja mám tento interkom, urobil som o nemu recenziu.

http://motoduky.blogspot.sk/2015/01/lac ... dojmy.html


duky5: Díky za kvalitní recenzi :-) Blíží se jaro a uvažuju o něčem podobném...
Piaggio XEvo 125 --> Suzuki DL650 V-Strom
Uživatelský avatar
madma

100+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 142
Registrován: 13 říj 2014, 22:48
Bydliště: Marienbad
Skútr / moto: Piaggio X Evo 125 / Suzuki DL650 V-Strom

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod duky5 » 10 úno 2015, 11:18

Tie tlačítka spomínali aj v recenzii na motorkari, ja s nimi nemám problém ani v zimných rukaviciach. Za pol hodinu som do zvykol
Honda ADV350 Obrázek

Gilera Nexus 500 Obrázek, dlhodoby priemer za cca 77 000 km
Uživatelský avatar
duky5

1000+
 
Reputace: 106
Příspěvky: 1195
Registrován: 27 kvě 2011, 17:33
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda adv350

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod BrAtKo » 23 úno 2015, 13:58

Znamená lacné aj dobré?
Ako čo a ako kde. Zakúpili sme teda do redakcie vyklápaciu prilbu neznámeho názvu CRIVIT (vyrobené v Číne) a ľadvinový pás. Na začiatok. A ideme tieto produkty podrobiť redakčnému testu, ktorý v prípade prilby bude končiť crash testom – proste tú prilbu nakoniec rozmlátime. A tu sa uvidí či je lacné aj dobré a do akej miery.

http://motocykel.sk/clanok.php?id=4170
Honda NC750S DCT - aktualna moto (forum nc700.sk) / rocny najazd 18000km
Historia: Honda PCX 150 / Honda Vision 110 / Piaggio ZIP 50
Obrázek BrAtKov FOTO ALBUM / BrAtKove vyjazdy a vypravy / Bratislava a okolie na poslednú chvíľu
Uživatelský avatar
BrAtKo

1500+
 
Reputace: 43
Příspěvky: 1572
Registrován: 12 dub 2013, 18:28
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda NC750S DCT

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod duky5 » 23 úno 2015, 15:49

Nepotrebujem redakčný test (inzerciu na tom servery platia moto firmy a nie lidl), mne stačí že mi ladviňák z lidlu slúži už 7 rokov.

Prilby z lidlu sa predávajú aj pod inymi značkami za drahšie, tam s tým nikto problém nemá :).
Honda ADV350 Obrázek

Gilera Nexus 500 Obrázek, dlhodoby priemer za cca 77 000 km
Uživatelský avatar
duky5

1000+
 
Reputace: 106
Příspěvky: 1195
Registrován: 27 kvě 2011, 17:33
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda adv350

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod Timgad » 23 úno 2015, 16:57

Koupil jsem obě přílby, otevřenou i vyklápěcí. Vyklápěcí jsem druhý den vrátil, protože je objemově nějak moc velká oproti mojí Airoh a nevela se mně pod sedlo Sym Joymax úplně dopředu, jak jsem zvyklý ukládat Airoha.
Otevřená se mně zdá dobrá, lehká, s odepínatelnými lícnicemi, vzdušná, takže dobrá do horkého léta. Dále se uvidí.
Timgad

100+
 
Reputace: 23
Příspěvky: 232
Registrován: 26 srp 2014, 21:25
Bydliště: Náměšť
Skútr / moto: klasický skútr

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod LipaSY » 11 lis 2015, 21:19

MOTORKÁŘ:

Ledviňák: to nepotřebuje velký komentář. Používám ho stále i moje žena a není na něm ani po roce vidět známka opotřebení. Ledvinový pás musí chránit před chladem ledviny a tenhle to dělá. Doporučuji..

Kukla: klasická bavlněná kukla pod helmu. Opět není co řešit. Časté přepraní a sušení. Na kuklu to nemá žádný vliv. Není vytahaná a švy drží. Doporučuji..

Přilba vyklápěcí: no, zde už bych tím doporučení začal šetřit. Kvalita odpovídá ceně. Osobně bych si ji nekoupil ani na příležitostnou jízdu do samošky. Ovšem píšu o modelu kupovaném před 4-5ti lety. Na m.cz si ji někdo i pochvaloval.. Možná je lépe spadnout ze stojánku v Lidláckým škopku, než v pletené čepici od babičky.. (i když moje babička kdysi pletla svetry, pevný jak brnění)

Bunda látková: slabá.. Chrániče tvoří ohnutý plastík.. Švagr si kupoval před 4lety lepší. Tu už teď v nabídce nemají. Byla mnohem pevnější a měla i reflexní prvky. Ovšem na zimní měsíce nebyla.. Ty bundy co jsem si prohlížel posledně bych jako primární brnění nekoupil. Umím si představit tu samošku. Mám Ixonku za skorem šestku a to je doslova nesrovnatelné ve všech směrech.

Funkční prádlo: manželka mi ho koupila a následně i sobě. Já si ho pochvaloval v létě pod bundu, ale v zimě chladí. Moje žena si ho pochvaluje i v zimě. Takže je to věc pocitová.. Nemění se, nepáře a zůstává i po dvou letech stejné.. Doporučuji..

Interkom bluetooth: cenovka 999Kč. Bezdrátově to funguje se smart telefonem, ale spolujezdec je spojen kablíkem. Než jsme se to naučili používat, tak jsem tvrdil, že lze srozumitelně hovořit se spolujezdcem do 80km/h. Zjistil jsem, že paradoxně mě je lépe slyšet s vyklopenou helmou při 100km/h, než se zavřenou. Zajímal by mě test v tiché přilbě. Momentálně se bavíme ve 120km/h úplně normálně. Hovor je srozumitelný, čitelný, lehce zašumělí. Při vyšších rychlostech nemám potřebu mluvit a veškerou pozornost upínám na jízdu. Pokud si pustím hudbu, tak pouze slabě jako podkres. Chci slyšet motůr. Kvalita poslechu je průměrná. Vlastně ani nečekám, že se bude shodovat se sluchátky za trojku. Co se hovoru týče, plně funkční. Při rychlostech kolem 60km/h volajícího upozorňuji, že řídím, protože to zatím nikdo nepoznal.
Baterii to má integrovanou. Běžně ji nabíjím náhodně jednou za měsíc. Ještě se nám nestalo, že by přestal interkom fungovat během jízdy. Jezdíme s ním dva roky a je stále funkční. Propojení stočeným kablíkem spolujezdce je dostatečně dlouhé. Když slezeme, tak vytrhnu u druhé helmy jacka a je to. Pak stačí zapojit a vše funguje. Párování s mobilem je banalita. Zapne se bluetooth a ťapne na nalezený interkom. Když vezmu v potaz cenu a běžné nároky normálního uživatele, tak je to koupě velmi výhodná a uspokojující potřeby.. Doporučuji..

DÍLNA:

Nabíječka auto-moto baterií: koupil jsem si tehdá tu diodovou a zlobí u ni microspínač. Jinak funguje. Nabíjím auto i motorky.. Doporučuji..

Úhlová bruska: flexu jsem koupil před 5ti lety a je v permanenci neustále. Přežila i stavbu a řezání betonu. Hlavně nebrat ty řezný a brusný kotouče, co paralelně s flexou nabízí. To je smetený raz dva. Doporučuji..

Trafo svářečka: na takový akce, jako je navařit patky na sloupky plotu, přilepit panty na bráně a dalších 90% závad na baráku je dostačující. Jedna věc je nezbytná. Sundat kryt a dozadu dát ventilátor. Jinak se 5min vaří a 10min chladne.. Má totiž ochranu před přehřátím vynutí. Dělal jsem ten ventoš hodně chlapům a každý si libuje :) Oni totiž hoši německý mají nachystaný prostor pro ventilaci, ale k nám dováží trafo bez náporového chlazení.. Jinak svářečka funguje i na nerez. Litinu neudělá.. Doporučuji..

Salut Lípa :wink:
http://thomsonmotorson.motorkari.cz
lipadroid(zavinac)gmail(tecka)com
Uživatelský avatar
LipaSY

250+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 250
Registrován: 04 srp 2014, 15:56
Bydliště: Svitavy-Lačnov
Skútr / moto: Honda Silver Wing FJS600 (mimo jiné)

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod g@briel » 06 úno 2017, 11:04

beru ponožky a termotriko
http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?id=1058

edit: nevěděl jsem kam to vložit :( normálně bych to tady občas promazal :roll: mělo by tady být jedno vlákno :wink: :mrgreen:

edit2: jestli jsem to vložil blbě :oops: omlouvám se a prosím o přesunutí
Uživatelský avatar
g@briel

500+
 
Reputace: 26
Příspěvky: 603
Registrován: 02 dub 2010, 16:43
Bydliště: Milovice(CZ),Snina(SK)
Skútr / moto: Honda Forza 125 ABS - Šedá matná metalíza Cynos
Tuning / úpravy: reflexní proužky na kola,přilba HJC IS-MAX II fluo green

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod Braun » 06 úno 2017, 14:09

Matě někdo zkušenost stou vyklopkou z Lídlu? chtěl bych ju koupit manželce, jede se mnou 2x za rok tak by jí to mohlo stacit
Uživatelský avatar
Braun

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 220
Registrován: 10 bře 2014, 00:29
Bydliště: Brno (Štatl)
Skútr / moto: Yamaha Tmax 530 r.v 2014, Honda PCX 125 V3
Tuning / úpravy: červené reflexní pásky na ráfky

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod billesik » 06 úno 2017, 14:28

Ja ju mám, kupil som si ju na prvu sezonu minuly rok a najazdil som v nej 12000km. V podstate som s nou spokojny, vyklapanie funguje bez problemov, da sa ovladat pekne jednou rukou, vo vyklopenej polohe spolahlivo drzi. Dobre funguje aj slnecna clona. Mal som tam po cely cas nasadeny zimny limec z dovodu, aby mi lepsie priliehala a nefucalo do nej. To je asi jedina jej nevyhoda, ze ju subjektivne hodnotim ako dost hlucnu (ale je to moja prva vyklopka a nemam s cim porovnavat, jedine z otcovou Schuberth C3 a to je teda samozrejmy rozdiel :-) ) a z toho dovodu si na tuto sezonu chcem kupit novu. Vyhodami je aj nahradne plexi v baleni, spominane zimne limce, a tiez hrubsie licne vyplne, aby ste si ju vedeli lepsie prisposobit. Tiez som bol prekvapeny, ze sa v chladnom pocasi vobec nerosilo plexi. V podstate by to mala byt totozna prilba ako MDS MD200 ktorej cenovka je od 100eur vyssie. V roznych diskusiach najdes rozne pozitivne/negativne nazory, ja som si ju kupil z dovodu ceny, kedze pri obstarani motorky tych vydavkov bolo dost, a kvalita jej spracovania urcite prevysuje jej cenu, ma potrebne schvalenie, teda za seba urcite odporucam, ak sedi na hlave, tak za danu cenu urcite nic lepsie nezozenies.

Inak mam este aj kuklu - ta je standardna zakladna tenka kukla, za tu cenu uplne v pohode. Rukavice su take hrube ako "lyziarske" ale na chladne obdobie su dobre a som s nimi spokojny. Tuto sezonu si tam zajdem kupit ladvinak :-)
Naposledy upravil billesik dne 07 úno 2017, 22:00, celkově upraveno 2
billesik

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 64
Registrován: 28 led 2016, 23:24
Skútr / moto: Honda PCX 125

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod dalid2 » 06 úno 2017, 14:49

...výborne, pred dvomi týždňami som polovičke na občasné prevezenia sa kúpil otvorenú prilbu za cca 80€... No čo už.. Môžem iba dúfať, že by mohla byť kvalitnejšia ako tá v Lidli.. :roll:
Na slovenskej stránke Lidla nevidím ponuku termoprádla.. :( Dúfam, že niečo bude dostupné..
Uživatelský avatar
dalid2

100+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 116
Registrován: 19 čer 2015, 14:26
Bydliště: DT
Skútr / moto: Vespa GT 200
Tuning / úpravy: J.COSTA variátor, Arrow

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod billesik » 06 úno 2017, 14:54

Ano, vzdy je rozdielna ponuka na SK/CZ a v CZ maju viacej veci. Aj tu prilbu som si musel zohnat z CZ, pretoze na SK ponukali len velkost L ... v CZ L aj M a ja som potreboval M ....
billesik

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 64
Registrován: 28 led 2016, 23:24
Skútr / moto: Honda PCX 125

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod Milan57 » 06 úno 2017, 14:58

Já ji mám asi rok - popravdě, není tak špatná, ale přiznám se, že mě trochu tlačí do uší, když je hlava v kyblíku tak to jde, ale při nandavání + sundavání je to o ušiska. Na pár jízd za rok to stačí, na pravidelné bych dnes asi volil něco jiného.
Obrázek Spotřeba CTX 700

Dříve. Honda Wave 110i- prodáno
Uživatelský avatar
Milan57

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 230
Registrován: 10 srp 2012, 15:17
Bydliště: Vesnička hlavní- středisková
Skútr / moto: Honda CTX 700 DCT- Na Prodej !
Tuning / úpravy: batoh na zádech stačí

Re: LIDL - motoakce

Příspěvekod srnka1010 » 06 úno 2017, 18:19

Ja ju mám a odjazdil som s ňou dve sezóny a spokojnosť.Spodný límec používam len v chlade.Rosí sa málo.Za jazdy vôbec.Mám čiernu a v lete je v nej horko,ale vyvetrám výklopom. Ale čiernu už si nekúpim.Trochu tlačí pri dlhej jazde na vrchu hlavy,ale to bude tým, že mi je trochu veľká.Schudol som 25kg a trochu sa mi splasla hlava.Ak nenatrafím na inú výklopku na výstave, tak si ju kúpim tento rok znova.
Uživatelský avatar
srnka1010

750+
 
Reputace: 163
Příspěvky: 852
Registrován: 18 čer 2016, 20:37
Bydliště: Voderady
Skútr / moto: yamaha majesty 250 r.v 2000 / Honda Transalp 600

PředchozíDalší

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron