JWCH auto-moto skúsenosti ?

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod jozef1979 » 26 čer 2011, 23:00

Nájde sa tu niekto,kto má nejakú skúsenosť s touto firmou JWCH auto-moto zo Šternberka?
jozef1979

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 01 úno 2011, 00:29
Skútr / moto: Kingway Euroboy

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod haberka37 » 24 kvě 2012, 12:25

včera první garanční prohlídka u skůtru zakoupeného u uvedené firmy, zatím bez problémů.
haberka37

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 24 kvě 2012, 12:18
Skútr / moto: prymus
Tuning / úpravy: ne

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod mat.bo » 05 čer 2012, 15:45

ta firma ještě existuje?
Uživatelský avatar
mat.bo

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 100
Registrován: 20 kvě 2011, 20:18
Skútr / moto: kingway arrow 2T/50, Honda vision 110 2012,pcx125
Tuning / úpravy: plexi givi

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod jozef1979 » 05 čer 2012, 20:58

Už dlhšiu dobu sa tvária,že skôr neexistujú a asi by bolo najlepšie,keby ani nikdy neboli existovali,ušetril by som si kopec problémov a nervov. :(
jozef1979

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 01 úno 2011, 00:29
Skútr / moto: Kingway Euroboy

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod mat.bo » 06 čer 2012, 08:13

jak to,povidej.sis od nich taky objednal skutra?Já jo čínskýho asi před rokem.Skutr přišel hned bez problemu a se servisem raději zkušenosti nemám,servisuju sam nebo tady u nás v okolí.Ale se zarukou by to asi bylo blbý zrušili stgránky i telefon co jsem na ně měl...proto se divim, že tam ještě někdo ted servisoval
Uživatelský avatar
mat.bo

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 100
Registrován: 20 kvě 2011, 20:18
Skútr / moto: kingway arrow 2T/50, Honda vision 110 2012,pcx125
Tuning / úpravy: plexi givi

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod jozef1979 » 06 čer 2012, 22:06

Ja mám aj telefon aj mail,ale to či sa dovoláš je na vôli p.Chládeka.Ano mám od nich Euroboya aj s veľkými rečami o bezproblémovom servise,keď bude treba.Skúter sa zadrel a stál mi dva mesiace v garáži dokedy sa podľa dohody pri kúpe uráčilo vôbec naň prísť pozrieť,čo by to asi tak mohlo byť.A tomu ešte predchádzalo milion telefonátov a mailov.Samotná oprava s dovozom už bola naštastie celkom v pohode do 14 dní bol skúter doma.Inak komunikácia s nimi je total katastrofa.Momentálne mi v rámci záruky po telefonátoch od septembra 2011 dodnes ide poštou nový kotúč prednej brzdy.Keďže som sa chcel voziť,tak som si ho zohnal sám.Servis už s nimi neriešim,ale keby som mal cestu niekde do Olomouca,tak by som im tam zašiel povedať teplé ľudské slovo.Moja chyba,že som naletel a neuvedomil som si tú zdialenosť mám to k nim 140km.Lenže pekné omáčky a reči o tom ako idú otvárať pobočku v Žiline ma utešili,že to bude v pohode keby niečo.Inak web stránku iba ,,opravujú",no už pol roka minimálne.Inak skúter jazdí bez problémov.
jozef1979

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 01 úno 2011, 00:29
Skútr / moto: Kingway Euroboy

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod mat.bo » 07 čer 2012, 07:19

tak ja se skutrem zatimbroblem nemám až na nějaký ty mochy.ale je to čína tak si zase říkam bez závad na kráse to nebude.To ja to k nim mám trochu dál asi 300km.Ale ted skutra prodavám,někam do olomouce,tak nevim jestli mám dotyčnemu říct aby se kdyžtak obrátil na JWCH nebo at si raději najde jinej servis ,kdyby něco.
Uživatelský avatar
mat.bo

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 100
Registrován: 20 kvě 2011, 20:18
Skútr / moto: kingway arrow 2T/50, Honda vision 110 2012,pcx125
Tuning / úpravy: plexi givi

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod jozef1979 » 07 čer 2012, 22:47

Myslím,že by mu záruku aj tak neuznali,keďže si si ho servisoval sám - povinné servisné prehliadky.
jozef1979

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 01 úno 2011, 00:29
Skútr / moto: Kingway Euroboy

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod petra5310 » 20 čer 2012, 16:15

Moje zkušenosti s tímto pánem jsou přímo osobní...je to bývalý exmanžel....holt má opravdový dar lidi přesvědčit, jeho výmluvy jsou tak dokonalé, že až člověk pochybuje jestli to opravdu není pravda. Ale jak už tady bylo jednou napsáno telefony bere jak se mu chce a to se mu většinou nechce, protože ví, že bude nejspíš průšvih.....dluží kam se podívá. přeji hodně štěstí a pokud možno přístroje bez závad.
petra5310

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 20 čer 2012, 16:06
Skútr / moto: skútr
Tuning / úpravy: tuning

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod zed009 » 22 lis 2012, 18:35

jozef1979 píše:Nájde sa tu niekto,kto má nejakú skúsenosť s touto firmou JWCH auto-moto zo Šternberka?



zdravím vás všechny skůtraře. ale přejdu k věci. koupil jsem si skůtr Ventus Skyline-50, od již zmíněné firmy. bylo mi řečeno, at zavolám a dám vědět po ujetí 300-500 km. odjel jsem necelých 400km a chtěl pana Chládka kontaktovat, ale řeknu vám, dalo mi top dost práce se s ním vůbec spojit, natož něco domluvit. po měsíci od koupě mi skůtr přestal jet, nevím co s tím, ale každopádně už vím, že si od pana Chládka a jeho firmy JWCH nikdo nic nekupujte, je to švindl na slušný lidi. skůtr mi stojí v garáži skoro 4 měsíce a nic se neděje, už jsem byl i za právničkou a ta mu poslala dopis, alůe na zminované firemní adrese se nezdržuje a na další adres kde je uvedený jeho jméno se asi taky nikdo nevyskytuje, protože jí přišeldopis opět zpátky, protože si ho nikdo nevyzvedl. proto vás lidi prosím a taky vyruju, abyste se firmě JWCH vyhnuli velikánským obloukem-------- ps- jestli máte někdo z vás špatný zkušenosti s již zminovanou firmou pana Chládka, prosím obratte se na mě. když by nás bylo víc, určitě na něco přijdem a uvidíme, ale já každopádně jdu na policajty, protože tohle se přece NEDĚLÁ. jestli má někdo stejný problém, napište na můj meil--- antized@seznam.cz----

dík a mějte se.hlavně líp jak já.
zed009

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2012, 16:33

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod jozef1979 » 29 lis 2012, 00:16

jozef1979

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 01 úno 2011, 00:29
Skútr / moto: Kingway Euroboy

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod motor » 21 úno 2013, 15:24

Kdo má problém se skútrem tak si muže opět objednat servis na servis@jwch-moto.cz od Března servis opět v provozu až do domu po objednání. Budete následně kontaktováni kdy přijede mechanik. Náhradní díly skladem da všechny prodávané modely.
motor

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2013, 15:10

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod TUNER » 21 úno 2013, 19:42

To je ten frajer jak někde začala psát i jeho manželka....naštěstí prý už bývalá ? No to budou zase články k pobavení )))
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod Dándí » 21 úno 2013, 21:31

Nevím, koukal jsem na jeho int.stránky a je to dobrej paskvil. Začíná to kecem o nejsilnějších motorech a Obchodní podmínky někde opajcnul a vůbec se je neobtěžoval doupravit viz první odstavec :mrgreen: :mrgreen: To má taky nějakou výpovědní hodnotu.

A bejvalky občas maj přehled, kór co se peněz a různých kliček týče :lol: :lol:
Rozhodně bych názory viz příspěvky výše, nepodceňoval :!: :!:
Jezdím na pohodu, spíš pomalejš než rychle
Uživatelský avatar
Dándí

500+
 
Reputace: 382
Příspěvky: 744
Registrován: 24 úno 2010, 11:37
Bydliště: Praha 1
Skútr / moto: YAMAHA IronMax- Já, BlackMax- Kamča a SH 300 spolu
Tuning / úpravy: netunime - jezdíme. Jen občas něco poladíme

Re: JWCH auto-moto skúsenosti ?

Příspěvekod zed009 » 24 čer 2013, 16:36

bohužel jsem to podcenil a udělal tu chybu, že si skůtr u toho vydřiducha koupil. RADÍM VŠEM LIDEM!!!!!! U FIRMY JWCH-MOTO CHLÁDEK NENAKUPOVAT, JE TO JEDNA VELKÁ ZLODĚJINA!!!!!!!!-PS:: psal jsem si s několika lidma, kteří udělali stejnou chybu jako já a ti říkali, že ten maník už má na sebe několik exekucí, což mluví samo za sebe.

motor píše:Kdo má problém se skútrem tak si muže opět objednat servis na servis@jwch-moto.cz od Března servis opět v provozu až do domu po objednání. Budete následně kontaktováni kdy přijede mechanik. Náhradní díly skladem da všechny prodávané modely.

vidím, že tady má někdo tu drzost ještě dělat tomu zlodějovi reklamu. asi to ale bude ten samý, co mi to dovezl a prodal. kdo jiný.
zed009

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2012, 16:33


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník