JKSmoto

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: JKSmoto

Příspěvekod limak111 » 21 dub 2014, 22:32

ok
Naposledy upravil limak111 dne 26 dub 2014, 08:26, celkově upraveno 1
limak111

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 25 úno 2014, 14:05
Skútr / moto: gilera runner 180

Re: JKSmoto

Příspěvekod Yaryn » 21 dub 2014, 22:42

forester píše:To bude v tomto prípade asi problém jednoznačne určiť že tento predajca je neseriózny nakolko ma aj vela pozitívnych reakcii.Keď pripustíme že jednu si asi písal sám aj tak je tých dobrých skúseností s kúpou dosť na nejaký verdikt.Doknca aj TUNER sa vyjadril že je spokojný tak asi niečo u neho kúpil a jemu sa veriť asi dá.Dať niekoho na čiernu litinu a predom si neoveriť skutočnosti asi nieje ta správna cesta.
Ak je pravdou to že skúter mal vymenený motor a s toho tytulu neprešiel cez STK a preto ho novvý mejitel nemože prihlasiť na DI a tým pádom mu to bráni riadne používať zakúpený skúter je to jasný dovod na odstúpenie od kúpnej zmluvy.
Doporučujem napísať list o odstúpení zmluvy spísať v ňom všetky závady a zistenia ktoré sa nedali odhaliť na mieste a poslať ho poštou predajcovy aby si mal doklad v prípadnom súdnom spore.

Docela by mě zajímalo, co by musel horšího prodejce dle tvých kritérií provést, aby se ocitl na černé listině ? To jako když z deseti prodám devět strojů ok a jeden ko, tak je to v poho? Dle mého nesmysl, prodejce zatajil pravý stav skútru, neupozornil ho ani o výměně motoru, pokud to nevěděl, jeho chyba. Měl by vrátit peníze a skútra si vzít nazpátek a ČOIka by mu měla vzít licenci, tečka..A už tu dávno měla být diskuze o podobných prodejcích a samo i o těch osvědčených...Ono když jsem laik a jdu koupit něco k někomu, kdo se tím zabývá, tak jsem naivní a věřím, že dělám dobře, že koupím ve stavu, který popisují, ale bohužel u nás se může stát tohle..je třeba takovéhle prodejce eliminovat a třeba začít tím, že se o nich dozvíme...limak111 přeju pevné nervy, sám pravidelně navštěvuji soudní síň, ale v problému na hony vzdáleném tomuto..
Motto: co mě nezabije, to mě posílí...
2017 - 2019/SYM JET14
2019/HONDA FORZA 125
Uživatelský avatar
Yaryn

250+
 
Reputace: 42
Příspěvky: 358
Registrován: 01 čer 2012, 09:04
Bydliště: Potkali se u Kolína
Skútr / moto: SYM JET14 (prodáno)/Honda Forza 125

Re: JKSmoto

Příspěvekod PBM2 » 21 dub 2014, 22:54

Yaryn to napsal dobře. Jak jsem se zmínil výše, ten, co prodává oficiálně skůty (teď nemyslím soukromé inzeráty, tam je věcí kupujícího, co si zkontroluje a zjistí), by si při dovozu nebo výkupu jakéhokoliv stroje měl prověřit, zda je vše tak, jak je uvedeno v papírech a jak tvrdí prodávající. Vyhne se následným špatným referencím, které plynou z nepřijemných zkušeností kupujících, a tím i následnému získání špatného jména. Je to jako s hospodou. Když se zle vaří a obsluha nic moc, stejně jako ceny, rychle se to roznese a této "nálepky" se podnik jen těžko zbavuje. U prodejců by si měli hledět toho, aby stroje, které nabízejí, odpovídaly tomu, co o nich v nabídce píší. Pokud to nedělají, tak je zviditelnit tady, tlačit na odstoupení od smlouvy, pokud je to jednoznačné, dát to k soudu. Jinak bude mezi spoustou solidních prodejců stále dost těch, co prodají cokoliv komukoliv. :!: 8)
Čínská kráska bere "Kolik potřebuje" :-)

Fotogalerie / Profil na motorkáři.cz / Čínská kráska
Uživatelský avatar
PBM2

750+
 
Reputace: 134
Příspěvky: 891
Registrován: 16 dub 2011, 11:53
Bydliště: Severní Morava, FM
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano, jsou.

Re: JKSmoto

Příspěvekod TUNER » 22 dub 2014, 07:24

Jak psal forester. Já tam kupoval svou Malagutku a jsem s ní už 3 roky nadmíru spokojenej. Ale jde spíš o to,že člověk musí trochu vědět co kupuje. A taky když neni problem,neni žalobce. Já problemy neměl tak jsem už prodejce kontaktovat nemusel. Kdyby se něco objevilo,třeba bych dopadnul stejně.
Jinak jak už Jirka dával odkaz,reference tady na firmu JKS moto jsou a je dobré zapátrat před případnou koupí po netu jaké má kdo zkušenosti..... ;-)
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: JKSmoto

Příspěvekod tyjo » 22 dub 2014, 07:59

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PROHLÍDKU NABÍZENÉHO MOTOCYKLU VOLEJTE PROSÍM PŘEDEM, DĚKUJEME. Více informací po telefonu, pro bližší informace NEPIŠTE, ale VOLEJTE, děkujeme. Nabízené motocykly a skútry jsou ve většině případů námi dovezené z Itálie od prověřených dodavatelů a před prodejem prochází pečlivou kontrolou. ¨

Na vše poskytujeme záruku 6 měsíců, na vybrané kusy 1 rok.

Fotografie nabízených motocyklů jsou vždy reálné. Doprava zakoupeného motocyklu do místa určení, v ceně 1200,– – 1800,– Kč. V PŘÍPADĚ ŽE NEMÁTE DOSTATEČNOU HOTOVOST NA NÁKUP VÁMI VYSNĚNÉHO MOTOCYKLU/SKÚTRU, MÁME PRO VÁS VÝHODNÝ PRODEJ NA SPLÁTKY OD SPOLEČNOSTI CETELEM. MOŽNO JIŽ OD 0% AKONTACE, S DOBOU SPLÁCENÍ 12 AŽ 84 MĚSÍCŮ. KE SCHVÁLENÍ POSTAČÍ POUZE 2 DOKLADY TOTOŽNOSTI, VŠE VYŘÍDÍME V KRÁTKÉM ČASE NA MÍSTĚ A VY MŮŽETE OKAMŽITĚ ODJET.

To mají na netu, jen pro info.
KYMCO AGILITY CITY 125 - Diamantová bílá, r.v. 2011. Aktuální tuning Válec NARAKU 160 ccm, aktuálně krásný bílý kufřík :-)
Mobilní světla a zvuk http://www.mobishow.cz -Zajišťuji světelnou laser show a DJ pro svatby, party a věčírky.
Uživatelský avatar
tyjo

500+
 
Reputace: 18
Příspěvky: 547
Registrován: 10 čer 2011, 08:00
Bydliště: Rakovník
Skútr / moto: KYMCO CITY AGILITY 125 - bílá r.v. 2011
Tuning / úpravy: Válec NARAKU 160 ccm, reflexní proužky, kufr, reflexní vesta :-), Kamera MAGICAM SD21 už není v záběhu, ale spíš v záhubě.

Re: JKSmoto

Příspěvekod Petr78-P1 » 22 dub 2014, 11:01

Takový prodejce zašlapat do země.
www.majestyclub.cz mobil:775 564 272
Uživatelský avatar
Petr78-P1

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 236
Registrován: 07 črc 2010, 22:22
Bydliště: Bilinka u Lovosic
Skútr / moto: Yamaha Majesty YP 400 - GREY LADY *****
Tuning / úpravy: TOP CASE GIVI+ zahrádka ,zásuvka 12V

Re: JKSmoto

Příspěvekod Dándí » 22 dub 2014, 11:26

Zase se bohužel potvrzuje, že najeté deklarované KM prodejcem, jsou jen pouhým přáním kupujícího.
Jinak si myslím, že když někdo chce být DOBRÝM PRODEJCEM, tak by neměl takto prodat jedinou věc u které jde poznat při předprodejním servisu, že je tomu jinak než inzeruje :!: Skryté vady bych nechal stranou. Je jasné, že nemůžou být všechny stroje I.A. kvality, ale na vědomé lhaní je potřeba upozorňovat a je na každém jestli si pak něco u dotyčného koupí.
Jezdím na pohodu, spíš pomalejš než rychle
Uživatelský avatar
Dándí

500+
 
Reputace: 382
Příspěvky: 744
Registrován: 24 úno 2010, 11:37
Bydliště: Praha 1
Skútr / moto: YAMAHA IronMax- Já, BlackMax- Kamča a SH 300 spolu
Tuning / úpravy: netunime - jezdíme. Jen občas něco poladíme

Re: JKSmoto

Příspěvekod Lubon » 22 dub 2014, 20:49

Po osobní zkušenosti s JKS nedoporučuji návštěvu kdo hledá skútra v TOP stavu jak mnohdy uvádí. Fotky jsou zavádějící a skutečnost je někde jinde. Podle fotek a popisu TOP stav, odjel jsem bez skutra a vůbec toho nelituji že jsem tam nic nekoupil. Jenom výlet 2x 220 km. A na formální údaje jsem se ani nedostal.
Lubon

250+
 
Reputace: 17
Příspěvky: 283
Registrován: 18 led 2014, 23:43
Bydliště: Brno-Žebětín
Skútr / moto: Honda X-ADV Honda VFR 800 Triumph Tiger

Re: JKSmoto

Příspěvekod krizik1 » 22 dub 2014, 21:00

Ono poukazovat na to, že byl kolega Tuner někde spokojený kde jiní nebyli je poněkud zavádějící. Kdo má tu čest znát se s ním osobně jako já jistě uzná, že to není měřítko, jelikož jeho výška, vystupování a znalost problematiky absolutně nedává jakémukoli potencionálnímu šizuňkovi šanci jej napálit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Takže TUNERA do hodnocení nezatahovat :lol: :lol: :lol:
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
Uživatelský avatar
krizik1

Moderátor
 
Reputace: 825
Příspěvky: 2300
Registrován: 22 srp 2010, 08:22
Bydliště: Květnice tel.:732402041
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo 200

Re: JKSmoto

Příspěvekod TUNER » 22 dub 2014, 21:24

:twisted: :P
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: JKSmoto

Příspěvekod jksmoto » 16 bře 2016, 10:17

Dlouho jsem váhal, jestli vůbec reagovat, ale nedá mi to...
víte ono je to tak: my prodáváme téměř 400 skútrů+moto ročně, fungujeme od roku 1998, tudíž nám již pár kousků pod rukami prošlo a když se podíváte, kolik je negativních recenzí, tak myslím, že v tomto objemu toho není tolik, každému se prostě nezavděčíte... Dnes již prodáváme konečným spotřebitelům převážně levné skútry v cenách 20-30tis. Kč (jestli jste si všiml, tak vše co prodáváme máme za nižší ceny než konkurence...), bohužel velká většina českých zákazníků čeká za tuto cenu značkový zánovní stroj, pod cenou a se zárukou 2 roky, což je nereálné a pak se občas stane, že je nějaký ten zákazník nespokojený, když mu např. po 3 měsících praskne řemen variátoru apod... S každým zákazníkem se v případě reklamace a věřte mi, mnoho jich není, snažíme dohodnout a najít pro obě strany přijatelná řešení, rozumný člověk pochopí, že u ojetého stroje se prostě nějaká ta vady vyskytnout může, to je naprosto přirozené, ale jsou i tací, kteří to prostě pochopit nemůžou, nechtějí a jakákoli dohoda s nimi možná není...
Na druhou stranu máme dnes již velké množství spokojených zákazníků, kterých je naprostá většina, někteří od nás mají již 3, 4 skútr, posílají k nám své kamarády, známé a dle jejich vyjádření, jinde nehledají, protože ví, že od nás koupí stroj adekvátní kvality za nejnižší cenu. Kdyby vše co píšu bylo jinak, zcela jistě bychom v tomto oboru již nefungovali, obzvlášť v dnešní době, kdy je poměrně velká konkurence a mnoho bazarů skončí ještě dříve než začnou...
Tito spokojení zákazníci většinou kladnou recenzi na fóra plná ,,odborníků - teoretiků" nedají a to je pro nás, prodejce určitě škoda, ale jak jsem se již zmiňoval, mnoho zákazníků se k nám vrací a stále se objevují další, kteří věřím budou patřit k té početné skupině spokojených, které vždy rádi přivítáme a poskytneme slušné služby za slušné peníze...
jksmoto

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 16 bře 2016, 10:12
Skútr / moto: mnoho
Tuning / úpravy: ještě víc

Re: JKSmoto

Příspěvekod larva » 16 bře 2016, 13:05

To jsi váhal dva roky?
Maxon Matador 125,7800km, Yamaha Majesty 250, 33000km
Uživatelský avatar
larva

100+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 238
Registrován: 21 srp 2013, 18:37
Bydliště: Strakonice
Skútr / moto: Yamaha Majesty 400 2006

Re: JKSmoto

Příspěvekod Gandalf » 16 bře 2016, 15:37

Také jsem dva roky váhal... ale pak jsem se dočetl, že jsem odborník-teoretik... a tak se vyjadřovat nebudu. Raději si vždy našetřím na nový stroj.
Bylo: Jawa Babetta 210 (88-00) Kymco Downtown 125 (13) Piaggio X10 350 (14-16) Honda CTX 700 (17-19)
Aktuálně: Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf

1000+
 
Reputace: 82
Příspěvky: 1467
Registrován: 14 čer 2011, 16:01
Bydliště: Brno-venkov
Skútr / moto: Honda Forza 300

Re: JKSmoto

Příspěvekod tomikm » 16 bře 2016, 15:52

chlapci, nevíte kdy uživatel "jksmoto" tento článek na netu objevil, tudíž ani nevíte, jak dlouho váhal, než napsal příspěvek.
tomikm

250+
 
Reputace: 5
Příspěvky: 278
Registrován: 07 črc 2012, 16:14
Bydliště: Tábor

Re: JKSmoto

Příspěvekod larva » 17 bře 2016, 01:23

Já jsem nechtěl rejpat,když je tohle vlákno dva roky mrtvý.Ale musím.V roce 2013 jsem chtěl koupit skůtra a volba padla na Majesty 250,takže jsem chtěl sehnat něco co bude v nějakým radiusu okolo 50km.Na netu padla volba na jednu firmu co se zabývá dovozem a prodejem skůtrů ve Včelný u ČB.Jednání o koupi,přihlášení,STK,atd okJe mi jasný,že 12let starej skůtr kterej má najeto 21000km nebude až tak v pohodě, jsem bral,ale ,že do něj nacpu víc než porizovací cenu ,tak to jsem si nemyslel.Nebudu tady vyčíslovat ceny dílů ani oprav,to at´ si to každej představí sám.Na konci sezony se začaly projevovat závady(sezona 8000km).Tady jsou:výměna gufer na ventilech,membrána karburátoru i s jehlou,regulátor napětí,zapalování i s víkem,silentblock motoru(tzv.kost).No a na začátku další sezony to začalo chlastat olej,tím způsobem,že jsem jezdil se zásobou oleje,protože každých 150km jsem dolejval.Náprava:nová pístní a ojniční sada plus rozvodový řetěz.Nebudu se zmiňovat o opotřebení nebo výměně kontrastky,válečků, spojkových pružin nebo řemene, to beru jako běžnou údržbu.Jsem jen teoretik tak to tak berte.
Maxon Matador 125,7800km, Yamaha Majesty 250, 33000km
Uživatelský avatar
larva

100+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 238
Registrován: 21 srp 2013, 18:37
Bydliště: Strakonice
Skútr / moto: Yamaha Majesty 400 2006

PředchozíDalší

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron