Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod jakattara » 19 dub 2012, 03:36

Za mě - díky za reakci, nezůčastněný si pak o celé věci může udělat objektivnější obrázek. Je dobré znát názor i druhé strany a já teď budu upřímný - to byl i důvod, proč jsem reagoval a z minulých vlastních zkušeností s AB shopem jsem odpověď očekával. Jak jsem já už v tomto vlákně psal - za mě spokojenost.
Kymco Agility 50 MMC - Nimbus 2000 CBR XX:) ,Kymco Downtown 300i - www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432 ,www.kymco-club.cz
Agilitka - 27 320km, mnou 26 220km
Downtown - 12 300km, mnou 12 300km
Honda CTX700D - 2 200km, mnou 2 200km
Uživatelský avatar
jakattara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 986
Registrován: 21 črc 2009, 07:09
Bydliště: Metancity - Ostrava
Skútr / moto: Kymco Agility 50/4T-CBR Nimbus 2000, Downtown 300i
Tuning / úpravy: ...neblokované CDI Naraku v.2.,Multivar Malossi

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod angel2904 » 19 dub 2012, 09:45

I já mám pozitivní zkušenost. Na bývalé Piaggio X9 jsem kupoval turist.plexi. Došlo, ale po vybalení zjištěno, že prasklé. Po jednom telefonátu, jsem odeslal plexi zpět s příslibem zaslání nového. Nemaje ani plego ani peníze jsem trochu trnul (první nákup u AB). Už nevím přesně, myslim že do tří dnů bylo nové plego doma. Zcela profesionální přístup ! Za mě palec nahoru. Dále uvažuji o nabíječce a nové gel.baterii. Pravděpodobně oslovím opět AB. Standa
Standa Mlejnek, t.: 604 787 309, mlejneks@atlas.cz
Živí mě toto: http://www.fitham.cz
Heslo: pořád se učím !
Ex: Piaggio X9 250, FJS600SW, Honda SH300i, Suzuki Burgman AN650 K9, NC750X, Vision 110(2014), NSSForza 300, CB125F, ...
Uživatelský avatar
angel2904

1500+
 
Reputace: 104
Příspěvky: 2161
Registrován: 03 kvě 2011, 15:02
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda NSC 110 Vision(2017)

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod citereh » 19 dub 2012, 10:45

Ahoj , já se taky přidám - se službami AB jsem naprosto spokojen - ceny,dodací lhůty i sortiment na vysoké úrovni - naopak při nějaké nejasnosti okolo objednávky je možná konzultace a kluci velice profesionálně poradí - u mě rozhodně palec nahoru
Uživatelský avatar
citereh

500+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 535
Registrován: 28 srp 2009, 12:30
Bydliště: Dobřany
Skútr / moto: JMSTAR Eagle 50
Tuning / úpravy: variator NARAKU HS,válečky 5,0 gr,NGK CR7HSA , kevlarový řemen NARAKU

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod pale » 19 dub 2012, 18:04

Nedá mi to nereagovat, je to tvrzení proti tvrzení, podotýkám jen, že plasty na skutru byly demontovány i na předešlých prohlídkách jen a pouze v AB Praha a nikdy žádný jiný než originál šroub na skutru nebyl, natož ten krásně stříbrný VRUT. Při přejímce jsem upozorňoval na nelícující plasty na přední kapotáži (špatně slícované a ulomené nebo ohlé zarážky) a zaolejovaný motor (myslel jsem,že po demontáži nebyl ani otřen), více jsem neměl co zkoumat a rozdělávat, když byl skutr u profíků. Nevím, jak může být běžné při demontáži odřít golou kryt výfuku - mě se to nikdy nepodařilo, když jsem jej demontoval kvuli výměně pneu, nebo ulomená špička ozdobného středového plastu. Dle dohody jsem stále očekával, že plasty budou zaslány a následně zašlu zpět poškozené, nic se stále nedělo. Co se týká jednotky CDI, nespletl jsem se s regulátorem, obě jsou vedle sebe, ale jednotka vstřikování není součástí CDI, ale je solo nad předním světlem pod kapotáží. Toto mě nebyl schopný ani p. Augustin vysvětlit. To že nebyla demontována pumpa ?Proč tedy tekl olej z duvodu odření dosedací plochy o-kroužku v krytu motoru a šrouby na vodní pumpě byly přetažené a omačkané?Neříkám, že se po opravě něco nemůže poškodit, ale pokud je už něčeho příliš, to zase nee. ŽE se ventily seřizovaly, to ano jasně, ale na špatné hodnoty? A že se v dnešní době platí? Samozřejmě, zaplatil jsem bez mrknutí oka, ale za své peníze jsem očekával samozřejmě kvalitní 100% práci bez dalších poškození, nic víc. Nemíním to řešit, stále očekávám aspoň ten kryt výfuku (zbytek jsem již zakoupil) a baterii tedy zasílám zpět a budu očekávan platbu na účet. Nabídka výměny některých poškozených plastů byla, ale odpovídal jsem, že poškozené plasty zašlu až po obdržení nových a ty jsem dosud neobdržel. Jinak i při odvozu skutru jsem se překvapivě dozvěděl, jaké jsou to čínské zmetky .....tak asi tak o přístupu.Proto pro mě už žádný MYROAD nebude ale zpět BMW. Jinak podotýkám, že do té doby jsem byl zákazníkem AB a zboží objednával právě u nich - v tom nikdy nebyl žádný problém - to jen spokojenost, klidně objednám něco i příště, ale servis:cry:
Naposledy upravil pale dne 19 dub 2012, 21:19, celkově upraveno 1
Yamaha X-max 250ie, 2007 (bývalo: Kymco Xciting 500ir,Triumph Bonneville,BMW R 1100 GS a další.)
pale

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 42
Registrován: 21 lis 2008, 10:40
Skútr / moto: Yamaha X-max 250 ie 2007

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 19 dub 2012, 19:23

Opět zdravím.
Mé první a poslední vyjádření k této záležitosti jsem zde již uvedl. Vím dobře, že akce vyvolává reakci a naopak. To co bylo dohodnuto stále platí....
Máme sice tak trochu jiný přístup k zákazníkům. Možná je to špatně, možná jsem se ještě nenaučil zákazníkům nedůvěřovat. Každopádně, chut´do podnikání v této oblasti mi nevezmete. Přišel jsem v životě o hodně, dělám pro tuto skupinku lidí i sem tam něco prospěšného a samozřejmě jsem se setkal s různými lidmi. Nehodlám si rozšiřovat další repertoár, na to už mám život dost znechucený od jiných.
Jak jsem říkal, já vím kde je pravda a dál to stupňovat nehodlám.

Čest
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod pale » 19 dub 2012, 20:04

Zdravím, nikdo Vám chuť do podnikání nebere a ani nechci, jen se třeba zamyslet, že něco není třeba úplně košer.Já nemám žádný důvod Vás bezdůvodně jakkoliv poškozovat a proto, že jsem měl ve Vás důvěru na základě spoustu kladných ohlasů jsem skutra k Vám odvezl, i přesto, že nejbližší Kymco mám 12 km. Mám podobnou zkušenost ze servisu BMW Motorrad, mechanik odflákl servis (ventily), motor se rozsypal a škoda 50 tis. Majitel firmy ale uznal chybu, mechanika propustil (nebyl to první odfláklý případ), veřejně se omluvil a škodu uhradil. A podotýkám, ten poškozený jsem nebyl já. Jinak baterku zasílám zpět a aspoň ten kryt výfuku bych rád, zbytek jsem si za 3300,- zakoupil.
Yamaha X-max 250ie, 2007 (bývalo: Kymco Xciting 500ir,Triumph Bonneville,BMW R 1100 GS a další.)
pale

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 42
Registrován: 21 lis 2008, 10:40
Skútr / moto: Yamaha X-max 250 ie 2007

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod zik » 19 dub 2012, 21:32

Moje zkušenost se servisem je podobná jako předchozí - Pavel se moc dobře poslouchá (případně tady na fóru čte), ale tím to tak nějak vždycky končí. Slibů ve stylu "zítra zavolám", "zítra napíšu", "zítra to bude" byla spousta a skončily obvykle tím, že po týdnu jsem znovu volal já a zjišťoval situaci. Kvalitu servisu hodnotit nebudu (to by byl stejně zase jenom názor proti názoru), věřím, že v AB své práci rozumí, ale přístup k zákazníkovi a komunikace je podle mého názoru naprosto katastrofální... :? Jako například právě teď - na SZ se asi odpovědi nedočkám :cry:

Je pravda, že sleva členům Skútrfóra určitě potěší, ale ty problémy to bohužel nepřeváží.
Honda SH 300i (2014), dříve Yamaha Majesty 400 (2009), Honda SH 125i (2007), Suzuki Burgman 400 (2001)
Uživatelský avatar
zik

250+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 279
Registrován: 30 bře 2008, 12:23
Bydliště: Brno / Třebíč
Skútr / moto: Honda SH 300i (2014)

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod z0diaC » 27 zář 2012, 05:41

Tákže ač nerad,musím přidat zkušenost se scooter shopem potažmo A-B ..... po 2 mailech zaslaných s otázkou přímo na mail scooter shopu a dlouhém čekání : žádná odpověď ...je vidět,že o zákazníky nemají nouzi - pokud někdo neobjedná přímo z eshopu tak asi nezájem (moje otázka byla mj. zda jsou schopni dodat na můj scoot Malossi double red sponge,který v eshopu nemají - v jiných shopech je k mání ale chtěl jsem u nich brát ještě kostičky Dr. Pulley) ..... pro mě to znamená - tento shop pro mě skončil .... nedokážu si přesdstavit,že u nich koupím např. varec J Costa, který jsem do budoucnosti plánoval, bude nějaký problém a pak nastane ta samá situace ... to tak. Filtr už jde z jinama a Pulley objednám za hranicema. Doufám,že s takovým přístupem jim obchod jen kvete. Toť má zkušenost.
Uživatelský avatar
z0diaC

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 52
Registrován: 06 srp 2012, 12:23
Bydliště: Uherské Hradiště
Skútr / moto: Suzuki Burgman AN250
Tuning / úpravy: LeoVince 4Road, vyhřívané hefty Oxford,alarm

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod angel2904 » 27 zář 2012, 09:15

Obávám se, že jsi příliš přísný. Důvodů proč neodpověděli může být víc a hlavně neúmyslných. Co takhle zkusit telefon ? Znáš tu věc ? :roll: Pár věciček jsem tam nakoupil a na dotazy vždy dostal kvalifikovanou odpověď, takže nesdílím tvé "ukvapené" hodnocení.
Standa Mlejnek, t.: 604 787 309, mlejneks@atlas.cz
Živí mě toto: http://www.fitham.cz
Heslo: pořád se učím !
Ex: Piaggio X9 250, FJS600SW, Honda SH300i, Suzuki Burgman AN650 K9, NC750X, Vision 110(2014), NSSForza 300, CB125F, ...
Uživatelský avatar
angel2904

1500+
 
Reputace: 104
Příspěvky: 2161
Registrován: 03 kvě 2011, 15:02
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda NSC 110 Vision(2017)

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod zik » 27 zář 2012, 09:32

Přísný není, mám stejnou (a několikanásobnou) zkušenost. A podotýkám, že telefonovat umím :). Ale dva zákazníci jim asi opravdu chybět nebudou, aspoň naopak budou mít víc času na ty ostatní...
Honda SH 300i (2014), dříve Yamaha Majesty 400 (2009), Honda SH 125i (2007), Suzuki Burgman 400 (2001)
Uživatelský avatar
zik

250+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 279
Registrován: 30 bře 2008, 12:23
Bydliště: Brno / Třebíč
Skútr / moto: Honda SH 300i (2014)

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Gandalf » 27 zář 2012, 10:19

Já jsem komunikoval e-mailem s AB v létě několikrát a vždy mi v rozmezí 1-2 dnů dorazila odpověď. Že mne třeba každá odpověď neuspokojila nebo nepotěšila je už věc jiná, ale ochotu jim upřít nemohu... :wink:
Bylo: Jawa Babetta 210 (88-00) Kymco Downtown 125 (13) Piaggio X10 350 (14-16) Honda CTX 700 (17-19)
Aktuálně: Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf

1000+
 
Reputace: 82
Příspěvky: 1467
Registrován: 14 čer 2011, 16:01
Bydliště: Brno-venkov
Skútr / moto: Honda Forza 300

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 27 zář 2012, 10:57

z0diaC píše:Tákže ač nerad,musím přidat zkušenost se scooter shopem potažmo A-B ..... po 2 mailech zaslaných s otázkou přímo na mail scooter shopu a dlouhém čekání : žádná odpověď ...je vidět,že o zákazníky nemají nouzi - pokud někdo neobjedná přímo z eshopu tak asi nezájem (moje otázka byla mj. zda jsou schopni dodat na můj scoot Malossi double red sponge,který v eshopu nemají - v jiných shopech je k mání ale chtěl jsem u nich brát ještě kostičky Dr. Pulley) ..... pro mě to znamená - tento shop pro mě skončil .... nedokážu si přesdstavit,že u nich koupím např. varec J Costa, který jsem do budoucnosti plánoval, bude nějaký problém a pak nastane ta samá situace ... to tak. Filtr už jde z jinama a Pulley objednám za hranicema. Doufám,že s takovým přístupem jim obchod jen kvete. Toť má zkušenost.

Reakce:

Zdravím,
Ač jsem projížděl mailové komunikace, nemáme s tímto dotazem žádnou komunikaci. Pošlete prosím plnou mailovou adresu a ještě překontrolujeme spam.
K dotazu Malossi: sehnat od této značky můžeme vše a to i náhradní díly k produktům.
Pokud se stane že nereagujeme na maily, rád se ozvu po zaslání např. SMS a probereme problém obratem.

Omlouvám se za vzniklé potíže.

Pavel Augustín
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod z0diaC » 27 zář 2012, 11:11

angel2904 píše:Obávám se, že jsi příliš přísný. Důvodů proč neodpověděli může být víc a hlavně neúmyslných. Co takhle zkusit telefon ? Znáš tu věc ? :roll: Pár věciček jsem tam nakoupil a na dotazy vždy dostal kvalifikovanou odpověď, takže nesdílím tvé "ukvapené" hodnocení.

Reakce : ANO tento satanův nástroj znám :D ,leč věc,kterou sjem sháněl nabízí za stejnou cenu i někdo jiný - jen jsem chtěl zkombinovat více věcí z jejich shopu a tím ušetřit na poštovném .... tady jsem jen sdílel svoji zkušenost s kontaktováním přes mail,která se řeší - možná jsou maily ve spamu .... pokud tomu tak je,tak se veřejně ABovi omlouvám :oops:
Uživatelský avatar
z0diaC

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 52
Registrován: 06 srp 2012, 12:23
Bydliště: Uherské Hradiště
Skútr / moto: Suzuki Burgman AN250
Tuning / úpravy: LeoVince 4Road, vyhřívané hefty Oxford,alarm

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 27 zář 2012, 11:18

zik píše:Přísný není, mám stejnou (a několikanásobnou) zkušenost. A podotýkám, že telefonovat umím :). Ale dva zákazníci jim asi opravdu chybět nebudou, aspoň naopak budou mít víc času na ty ostatní...

K tomuto mám bohužel pouze jedno: je rozdíl v komunikaci o jednom problému a v opakované komunikaci k jednomu problému. Kůli času stráveném nad opakovanou komunikací se nedostává času pro ostatní! viz řešení závady, která vznikne po pádu na kterou musíme přijít jak detektivové.
V poslední řadě bych si promyslel proč právě zde záměrně nekomunikuji.

S pozdravem.

Pavel
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 27 zář 2012, 11:22

z0diaC píše:
angel2904 píše:Obávám se, že jsi příliš přísný. Důvodů proč neodpověděli může být víc a hlavně neúmyslných. Co takhle zkusit telefon ? Znáš tu věc ? :roll: Pár věciček jsem tam nakoupil a na dotazy vždy dostal kvalifikovanou odpověď, takže nesdílím tvé "ukvapené" hodnocení.



Reakce : ANO tento satanův nástroj znám :D ,leč věc,kterou sjem sháněl nabízí za stejnou cenu i někdo jiný - jen jsem chtěl zkombinovat více věcí z jejich shopu a tím ušetřit na poštovném .... tady jsem jen sdílel svoji zkušenost s kontaktováním přes mail,která se řeší - možná jsou maily ve spamu .... pokud tomu tak je,tak se veřejně ABovi omlouvám :oops:

Satanův nástroj je hnus, hlavně mu čistit zuby. Máme v sezóně okolo 7000 mailů a spamů atd. jen se prokousat k tomu důležitému občas trvá i dva dny. Omlouvám se já.. :-)
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník