Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 20 úno 2009, 14:10

tom.boy píše:
Polda píše:Já jsem od kluků kupoval 13.2. 09 Kymco 500 pro kámoše a musím říc, že kdyby měl takové jednání jako oni každý, tak to vtěch servisech a prodejnách vypadá úplně jinak. Supr pokec a uměji poradit. Odjížděli jsme s dobrým pocitem a dobrou koupí. Kluci díky. :)


A ja ho tam objevil, chci slevu na dily. Potrebuju remen, valecky, ol. filtr a iridiovou svicku :lol: :lol: :lol:

Tak mi to hoď do mailu a uvidíme :-)
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod tom.boy » 21 úno 2009, 16:26

Nemas tu mail :cry: :cry: :cry:
Ted vazne, stejne si to u vas koupim, jen nejdriv musim povolit variator (vubec se mu nechce) a podivat se, jestli tam nahodou neni multivar. Nerad bych kupoval spatne valecky.
ObrázekGoogle ° www.tomas.in ° Srazy na Strahově jsou tady ° Srazy ve Středoklukách jsou tady °
Uživatelský avatar
tom.boy

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1779
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha Tel: 608444044
Skútr / moto: YAMASAKI Extra Super Grand DeLuxe Sport 50

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Mojda » 21 úno 2009, 17:33

Tak už víte kluci a holky, kam jezdím pro díly a rady ? V Braníku není téměř nic nemožné a nikdy nemám pocit, že tam překážím. Připomíná to děčínskýho Poldu, kterej taky neví, co je strach z techniky. Takže spokojenost a doporučení. Howgh.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla...
Uživatelský avatar
Mojda

1500+
 
Reputace: 246
Příspěvky: 1738
Registrován: 04 lis 2007, 21:52
Bydliště: Prágl
Skútr / moto: mrňavá Aprilka

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Ryan » 21 úno 2009, 18:15

Já u kluků kdysi dávno dělal. Byla to dobrá škola mezi dvěma fázema mýho života. Takže jsem byl "u zdroje" asi blíž než většina z vás. A s klidným svědomím můžu kluky jedině doporučit. Nikdy jsem se nesetkal s tím, že by vnucovali o pár korun dražší díl jen proto, aby vydělali. Ani mě k tomu jako zaměstnavatelé nenabádali, což taky o ledasčem svědčí.

Cokoli na skútr potřebuju, obracím se na ně. Neřeším jestli je to jinde o pár korun levnější. Kluci mi prostě dokázali vždycky dobře poradit a toho si cením. S naším skútrem k nim jezdím na servis až z Liberce (nějakých 100km). Prostě ta jistota a prima pokec mi stojí za ten vyhozenej den, shánění dodávky a projetý peníze. To asi hovoří za vše...
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod enthusaab » 08 bře 2009, 20:07

ve čtvrtek jsem zavolal, že potřebuju vyměnit olej, v pátek v deset jsem přijel, domluvili jsme i celkovou kontrolu a vzhledem ke km i výměnu brzdovky a svíčky. příjemně jsme si před i po pokecali, servis hotovej v termínu, jak se domluvil. z AB mám hodně dobrý dojmy a rád se na ně zase obrátím, až budu něco potřebovat, když jsem se ptal, jestli náhodou neví o podsedadlový vaně, na který je přidělanej držák značky, kterej mám trochu pochroumanej, hned se zjišťovalo, jestli někde není něco skladem.. když prodám buráka, rád zkusím kymco - láká mě nový sedmikilo a určitě bych ho kupoval tady
Burčák 400 rv 05 USA verze
Uživatelský avatar
enthusaab

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2007, 16:49
Bydliště: Prágl
Skútr / moto: Burgman 400 US verze 05

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod 942004 » 05 čer 2009, 09:25

Mohu jen vřele doporučit tento servis.V AB mě vždy poradily,objednali,opravili vše co jsem potřeboval a vždy přidají nějakou tu užitečnou radu navíc :wink:
Jezdi hlavou,předvídej a přežiješ....
http://www.piaggio-club.net
krásná minulost-Piaggio Hexagon 125 EX
Uživatelský avatar
942004

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 436
Registrován: 04 kvě 2009, 18:49
Bydliště: Praha-Spořilov , Brno-Líšeň
Skútr / moto: Piaggio X8 250 i.e.,Cagiva Cucciolo 50
Tuning / úpravy: turistické plexi Kappa,variátor Malossi Multivar,svíčka Denso iridium,laděný výfuk MIVV,vzduchový filtr Malossi Redsponge,reflexní proužky na ráfky,led parkovačky,top case-kufr Givi 46l+opěrka.

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod wictor » 16 črc 2009, 21:09

Tak já taky přispěju svojí troškou do mlýna :D V AB shopu jsem kupoval už 3 skútry, nespočet doplňků a mohu jen doporučit. Kluci poraděj, opravěj a hlavně tomu rozumí:-) :!: Takže z mé strany maximální spokojenost a jen doporučuji :)
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod jarafari » 28 črc 2009, 23:42

no mě nepomohli :( mám totiž čínu a to si prej na triko nevemou...no nic proti no... mám radost že v motoluky s tím problém neměli, dokonce to vyřešili na počkání a až budu mít jednou značkovýho skútra tak i v AB budu moc být zákazníkem.... :roll:
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod voTTe » 06 lis 2009, 21:42

Zdravím,
protože sem zatím absolutní zelenáč, co řeší jakého si koupit prvního skůtra a mam AB v Braníku 10 minut od baráku, tak jsem si tam došel a jen co sem vešel, už u mě byli a ochotně mi poradili, něco málo dovysvětlili a doporučili , bez nějáké arogance a takovýhle věcí, jako občas jinde...Opravdu super shop a jsem zatím i po malých zkušenostech s nimi velmi spokojen
Uživatelský avatar
voTTe

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 60
Registrován: 01 lis 2009, 15:42
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: MBK Booster
Tuning / úpravy: něco málo

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod jakattara » 07 lis 2009, 09:00

CisFis pánové a dámy.Tak já své zkušenosti napíšu taky. 8)
Co se týče peněz,je to vždy volba každého,kdo si kde co koupí,ale já při hledání nejlevnějších dílů na netu,zkončil vždy právě v AB.Tedy,pokud jsem to vůbec někde sehnal :wink: . V poslední době na jejich e-shopu objevuji čím dál tím víc dílů na mou značku/neznačku,což je pro mě plus a jsem za to opravdu rád.
Jen (doufám,že je to jen) u mých e-nákupů mám celkem dlouhou dodací lhůtu.Třeba teď jsem si objednal nějaké blbosti,jde opravdu o prkotiny,o nic nejde a sezóna už končí,ale zboží jsem do košíku vložil 27.10. a obratem jsem dostal potvrzovací mail,že objednávku registrují.Do 5.11. se nic nedělo,tak jsem napsal,jak jsem tedy na tom a 6.11. mi přišla odpověď,že balík čeká na odeslání službou PPL.Objednávám přes e-shopy celkem často a většinou mi balík příjde na druhý den.Já bych to ani neřešil,jen se mi to stálo ze dvou nákupů po druhé,ale řekl bych že kluky v AB živí více servis,než e-shop.Jen nevím,kdybych potřeboval něco opravdu rychle,jestli bych se na ně obrátil.Každopádně i přes telefón jsem dostal obrovskou hromadu rad,tak že celkové hodnocení z mé strany je kladné :!: :!: .

Jen dodávám - dnes je 9.11.2009 a zásilka mi byla doručena cca po 15 dnech.Ale toto jen tak,neberte to jako zlo - spíše pro orientaci a navíc vlákno se jmenuje : "Jaké máte zkušenosti s Adventure Bikerem."
Naposledy upravil jakattara dne 09 lis 2009, 19:42, celkově upraveno 2
Kymco Agility 50 MMC - Nimbus 2000 CBR XX:) ,Kymco Downtown 300i - www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432 ,www.kymco-club.cz
Agilitka - 27 320km, mnou 26 220km
Downtown - 12 300km, mnou 12 300km
Honda CTX700D - 2 200km, mnou 2 200km
Uživatelský avatar
jakattara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 986
Registrován: 21 črc 2009, 07:09
Bydliště: Metancity - Ostrava
Skútr / moto: Kymco Agility 50/4T-CBR Nimbus 2000, Downtown 300i
Tuning / úpravy: ...neblokované CDI Naraku v.2.,Multivar Malossi

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod DARIUS » 07 lis 2009, 20:41

VŽDY A VŠECHNO JE O LIDECH A O PAPÍRKÁCH . KAŽDÝMU SE ČLOVĚK NEZAVDĚČÍ! A NEZAPOMEŃTE ŽE V ČECHÁCH SE USPĚCH NEODPUŠTÍ!!!
Uživatelský avatar
DARIUS

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 69
Registrován: 13 kvě 2009, 22:12
Bydliště: BRNO
Skútr / moto: benelli adiva 150
Tuning / úpravy: cafe-racer

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod láďa » 21 lis 2009, 10:55

s A.B. jsem spokojenej,kdykoli jsem něco potřeboval,vyšli mi vstříc,bez jakýchkoli problému,a ještě si tam člověk pokecá-začne u skůtru a skončí třeba u... :D .jinak co se týče cen, je to každého věc,kde si co koupí..
Uživatelský avatar
láďa

1000+
 
Reputace: 30
Příspěvky: 1352
Registrován: 06 čer 2009, 09:55
Bydliště: Praha 9-Černý Most II , 723524604
Skútr / moto: Suzuki GSR 600
Tuning / úpravy: iridiové svíčky,KN filtr,laděné výfuky,xenon

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod pjirasek » 29 dub 2010, 18:01

Tak se také přidám, moje dnešní zkušenost:
Objednal jsem si pár drobností v e-shopu s osobním převzetím. Trochu (ale jen maličko) netrpěliv, jsem očekával zprávu o připraveném zboží k osobnímu převzetí. Dnes, t.j. po 3,5 pracovních dnech info o připraveném zboží. Hop na skůtra a vyrazil jsem do Braníka. Nebudu to natahovat - spokojenost. Dokonce jsem dostal, já zelenáč, slevu :shock: , protože jsem tady registrován. Klobouk dolů, smekám.
Pavle díky.
něco pro GPS navigace - http://www.poi.cz, moje přibližovadlo http://www.jirasek-cz.eu/kingway/index.html
Uživatelský avatar
pjirasek

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 81
Registrován: 08 dub 2010, 11:47
Bydliště: Praha Suchdol
Skútr / moto: Kingway Eurostar 2T
Tuning / úpravy: Multivar+válečky Dr.Pulley, 70ccm kit, úprava airboxu, 0,75mm tryska, LED žárovky a pár dalších drobností

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod jirka04 » 01 kvě 2010, 19:35

Ahoj,
začátkem dubna jsem chtěl zkonzultovat řemen do Kymčáka...na odpověď čekám dodnes.Jirka
jirka04

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 733
Registrován: 03 čer 2007, 15:24

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Richijan » 01 kvě 2010, 21:29

Ciao 8)
Já teda výhradu mám :evil: .
Mrzí mě, že je nemám blíž :mrgreen: - to bych tam jezdil ještě častěji, tak jak tu píší i ostatní, nejen do servisu a prodejny, ale i na ten pokec a pro rady.
Naposled jsem tam jel pro plachtu na Maxe. Cenovou představu jsem měl tak do 600,-. Nechal jsem si od Pavla poradit, Takže Max má peřinku Tucano za 1.200,- a je spokojenej :lol:
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

PředchozíDalší

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků