Ivo Kazlepka - Motoservis

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod Repka13 » 19 črc 2010, 21:09

Zdarec,právě jsem dojel od kluků z Hrušovan,jsou to profíci,(to jsem už věděl),v pátek jsem se chtěl připojit k Mojdově akci,ale začal mi stávkovat pinčl,střílel do výfuků jak kanonýr Jaburek,vyměnil jsem svíčku,koukl na vzducháč,nic nepomohlo a protože na tu moji stříkačku s palubním počítačem potřebuju diagnostiku,tak jsem se domluvil na dnešní odpoledne kluci ji napíchli a nic....respektive něco našli ale to podstatné,tak odplastovali celej předek a našli káblík co se proklepal na železo a dělal zkraty...(bastard čínskej) při té příležitosti jsem zjistil že kola a elektrika jsou Made in China,větrák z Indie a chladič z Pakistánu.... :shock: :roll: :roll: ještě jednou velikej dík za odstranění závady...jste vážně BORCI....
Piaggio X evo 400 "2009":72.600 km
Uživatelský avatar
Repka13

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 157
Registrován: 30 pro 2008, 12:20
Bydliště: Hanácký Jeruzalém
Skútr / moto: Piaggio X Evo 400
Tuning / úpravy: Gianelli,Dr.Pulley,Ermax.

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod DUCHOVE » 30 črc 2010, 11:41

Já také mohu jen chválit kupoval jsem u kluků Leonardo a vše bez problému a servis super dík. Ladis :)
Uživatelský avatar
DUCHOVE

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 15 říj 2009, 10:40
Bydliště: Třešť
Skútr / moto: Honda Transalp 700

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod Bobika » 09 úno 2011, 14:17

Kupoval jsem od pana Kazlepky ojetý brzdový kotouč na svého Nexíka. Komunikace, rychlost, kvalita zboží - vše na 1 s hvězdičkou. V pondělí jsou kotouč objednal, dneska ho mám doma, kvalita a stav kotouče přesně odpovídá mé představě. Za sebe mohou jen a jen doporučit.
Uživatelský avatar
Bobika

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 124
Registrován: 29 črc 2010, 11:43
Bydliště: Strakonice
Skútr / moto: Honda X11 Eleven
Tuning / úpravy: podvozek Öhlins, radiální brzdy, výfuk Ajko

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod joko » 20 úno 2011, 21:06

měl sem tu čest volat panovi o radu a vše me vysvětlil a poradil a telefon zvednu v neděli v 7 večer ne jako jine firmy co telefon o vikendu nezvedaji ešte jendou diky pane kazlepko
Uživatelský avatar
joko

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 356
Registrován: 08 úno 2010, 20:17
Bydliště: praha
Skútr / moto: burgman an 650 2007,uvažuji 2012

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod martinsima » 31 bře 2011, 20:50

Od pana Kazlepky jsem objednal motorek sedačky, pro Piaggio X9. Poslal to ihned a i s bovdenem. I v telefonu byl takový v pohodě :-)
Uživatelský avatar
martinsima

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 212
Registrován: 29 čer 2009, 23:21
Bydliště: Benešov
Skútr / moto: Burgman 650 K8, BMW C1, Vespa LXV + GTS, Spillo

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod pavel9 » 03 zář 2011, 17:30

Chvála na p. Kazlepky a jeho servis , domluva na čas , opravy vše OK , po dohodě i na počkání . Dnešní oprava dotažení řízení , dolití oleje , výměna pneu - vyvážení dobrá cena , káva jako pozornost . :D Pavel - Suzuki Burgman 250
pavel9

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2011, 03:52

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod pavel9 » 06 zář 2011, 18:12

Pane Kazlepka , po dotažení řízení a výměně nové přední pneu zatím vše OK , ještě jednou díky . Pavel - Suzuki Burgman :D
pavel9

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2011, 03:52

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod cantor68 » 29 dub 2013, 09:45

Tak po přečtení tohoto tématu jsem se rozhodl jít k p. Kazlepkovi i když to mám z ruky.
Pravděpodobně mi odešlo pouzdro uložení motoru. Po telefonátu s ním jsme se dohodli že se mám zastavit a prohlédne scoot, což mě mile překvapilo a dohodnem se na místě. Prostě žádné objednávaní, jde prostě o obhlídku a zjišténí chyby.
Tak jsem zvědavej a potom dám echo. :wink:
Docela se těším.
Uživatelský avatar
cantor68

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 90
Registrován: 15 črc 2012, 09:29
Bydliště: Senica
Skútr / moto: YAMAHA MT-07 Moto Cage

Předchozí

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků