Ivo Kazlepka - Motoservis

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod Marios » 28 bře 2009, 18:04

lukyza a kdes to teda koupil ????
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod lukyza » 28 bře 2009, 21:45

Koupil jsem to v Luckycow, firmu mají ve Znojmě a sklad v těch Suchohrdlech. U Kazlepky v Hrušovanech ho měli za 30000 kč, ale koupili ho za 20000 kč v Luckycow, trochu ho vyleštili a asi poladili a desítka je doma. Porovnejte tyhle fotky za dvacet http://motomarket.cz/ a za třicet http://www.tipmoto.com/motorky/honda/11 ... t-250.html zaměřte se na výfuk, kufr a klíčky v zapalování.
lukyza

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 21 bře 2009, 19:35
Bydliště: Mělník
Skútr / moto: Honda Foresight 250
Tuning / úpravy: nic

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod Roman ST1 » 21 dub 2009, 19:42

Ve čtvrtek se jedu podívat na Majesty 400 k tomuto prodejci, tak mě zajímá každá zkušenost s jeho přístupem a poctivostí. :?:
Napovídal mi zpoustu věcí, tak jsem na to zvědaví. 8)
Uživatelský avatar
Roman ST1

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 89
Registrován: 25 kvě 2008, 11:39
Bydliště: Okolí Řáholce (Jičín)
Skútr / moto: Yamaha Majesty 400

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod slapky » 21 dub 2009, 20:02

Roman ST1, poradím ti, abys s dotazem poslal mail příteli jménem Bumbec. Ten u Kazlepky cca před rokem a půl kupoval B 400, tak by ti mohl povykládat. Nemyslím, že by měl špatné zkušenosti :wink: .
Nehleď stále jen dopředu!
Ohlédni se někdy také vzad,...

mobil: 608 423 077
Uživatelský avatar
slapky

1500+
 
Reputace: 31
Příspěvky: 1875
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Šlapanice
Skútr / moto: Yamaha majesty 250 + Suzuki Burgman AN 650

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod Roman ST1 » 21 dub 2009, 20:23

slapky píše:Roman ST1, poradím ti, abys s dotazem poslal mail příteli jménem Bumbec. Ten u Kazlepky cca před rokem a půl kupoval B 400, tak by ti mohl povykládat. Nemyslím, že by měl špatné zkušenosti :wink: .

jj, ten mi už psal, že byl spokojenej. Jo co člověk to názor, hold uvidím až na místě :roll: Ale moc díky. :D
Uživatelský avatar
Roman ST1

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 89
Registrován: 25 kvě 2008, 11:39
Bydliště: Okolí Řáholce (Jičín)
Skútr / moto: Yamaha Majesty 400

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod Roman ST1 » 03 čer 2009, 16:42

XXX
Naposledy upravil Roman ST1 dne 18 čer 2009, 13:42, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Roman ST1

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 89
Registrován: 25 kvě 2008, 11:39
Bydliště: Okolí Řáholce (Jičín)
Skútr / moto: Yamaha Majesty 400

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod motoservis.com » 03 čer 2009, 20:44

Nemůžu se dívat na to jak tady někdo píše něco co není pravda.Olej na Majesty jsem měnil osobně i s filtrem.Napište tady kolik jste dostal slevu z původní ceny skútru.Při prodeji jsem před Vámi nic neskrýval a vše Vám řekl a ještě Vám dal dost velkou slevu.Vidím že se tady potvrzuje pravidlo za dobrotu na žebrotu.A než vypustíte z pusy lež ,že jsem olej a filtr neměnil rozmyslete si to.
motoservis.com

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 03 čer 2009, 20:38
Skútr / moto: Benelli Adiva

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod motoservis.com » 03 čer 2009, 20:53

Na vady které skútr měl ,jsem Vás jasně upozornil,dostal jste dost velkou slevu a prohlásil jste u mě na prodejně,že s tím souhlasíte,že není problém a vše si uděláte sám.Seděla tady s Vámi i Vaše přítelkyně ta je svědek.A jestli nepoznáte nový olejový filtr a olej tak to je mi Vás líto. :x Skútr byl postavený na čistopise českého TP a já jsem na něm jezdil celý víkend a před jízdou jsem tyto věci měnil.Mrzí mě,že jsou mezi námi lidé jako Vy, kteří místo toho aby byli rádi,že jsou ještě prodejci co se slušně chovají ,kazí jejich dobrou pověst.Naštěstí lidí co lžou ,není zase tolik.A pokud máte nějaký problém se skútrem máte dojet k nám na firmu a můžeme ho řešit.S pozdravem Kazlepka
motoservis.com

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 03 čer 2009, 20:38
Skútr / moto: Benelli Adiva

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod vicena » 15 čer 2009, 23:31

V e-shopu firmy Kazlepka jsem si okolo půl jedné v noci objednal koleno motoru, co nebylo nikde jinde na netu v nabídce. Druhý den přišla SMS o vyřízení objednávky, a za 2 dny dorazila dobírka. Ona pošta to víte..
Dílec pasuje, termín dodání v popisku dílce byl 1-2 týdny, ve skutečnosti to bylo 3 dny, já jsem se poluprácí spokojen. Nejlepší reklama je pokojený zákazník. 8)
Co se mě týče, mohu jen doporučit.
Viceňa
vicena

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 81
Registrován: 14 črc 2008, 23:57
Bydliště: Slavičín
Skútr / moto: piaggio x9-180 amalfi
Tuning / úpravy: na co?

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod dusanak » 16 čer 2009, 13:36

ahoj,náhodou jsem to tu rozklikl a čtu... jestli mužu přihodit kladné hodnocení firmy p.Kazlepky tak se přidávám! zatím jsem od nich nekupoval nic extrémě drahého jen pár dílu,ale jednání po telefonu velice slušné a ochotné! věci jsem měl doma za pár dní,cena v pořádku.dodám že nikde jinde jsem ten blbej díl nemohl sehnat,pouze tam... no a když každý den sjíždím na netu nabídku skutru tak ty od jejich firmy jsou velmi hezké,nablejskané,cenově dostupné...

,myslím že to taky není na škodu..než pak doma leštit a leštit a drbat se s výměnou náplní,ne každý na to má čas a chut...ale třeba to stojí o pár kaček více...každej musí zvážit.
takže ode mne + !
Doma už je vysněnej skutr Gilera Nexus 500ccm. Tak už čekám na to jaro!!
Uživatelský avatar
dusanak

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 185
Registrován: 19 zář 2007, 00:31
Bydliště: BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM
Skútr / moto: gilery runner VXR180,nexus 500.nádhera!!obě!

Re: Ivo Kazlepka - Motoservis

Příspěvekod Roman ST1 » 16 čer 2009, 18:32

Co se týče ochoty prodejce, v tomto směru bylo vše OK, do ničeho mě nenutil, snažil se poradit, dostal jsem slevu a zařídil mi i výhodné pojištění.
Uživatelský avatar
Roman ST1

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 89
Registrován: 25 kvě 2008, 11:39
Bydliště: Okolí Řáholce (Jičín)
Skútr / moto: Yamaha Majesty 400

Ivo Kazlepka

Příspěvekod babberri » 24 črc 2009, 15:08

Včera jsem jel za Brno když se mi uplně rozlítnul variátor řemen a spojka.Stačil jediný telefonát a velice ochotný pan Ivo Kazlepka i přes zavírací dobu a jinou práci všeho nechal a pustil se do opravy . Přátelé přál bych Vám vidět jeho práci na vlastní oči . Byl to koncert rukou a ta pečlivost .Překvapuje mne tak velká zkušenost a ochota pro zákazníka dlouho jsem se s tím nesetkal. Vše bez problému opravil a ještě mě pohostil. Výborné ceny a snad nejčistější dílna hovoří samo za sebe.Všem vřele doporučuji a velké DÍKY Babberri Ostrava :mrgreen: :mrgreen:
babberri

5+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 6
Registrován: 06 črc 2009, 22:30
Skútr / moto: piaggioX9
Tuning / úpravy: nic

Re: Ivo Kazlepka

Příspěvekod jel.en » 24 črc 2009, 16:06

Je to až s podivem že i tací servismani se najdou :shock: Tohle se opravdu vidí málo.Když už člověk někam přijede tak maj všude "provozní pořádek" mechanici od hlavy až k patě od oleje...Prostě garážisti.Na tohohle pána jsem snad četl samou chválu.
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Ivo Kazlepka = TOTAL BU.L S.IT

Příspěvekod Psycholog » 11 říj 2009, 21:14

Koupil jsem u něj jetýho scoota. Opakovaně jsem jej žádal ať dá scoota do kupy, že si i připlatím, a nic. Prostě absolutní KRAKEN. Už bych si od něj nekoupil ani olej...

Hlavně mu neskočte na ten trik, že si to můžete nechat servisovat u jeho známého pana Musila. Když jsem tak učinil, tak mě odkázal do patřičných mezí, že je to výmysl Musila a že výměna nebyla nutná. Možná vypadá jako debílek, ale není to pravda, je mazanej až hamba. Suma sumárum do moto za 55 tis. (+ 5tis na jakési poplatky bokem) jsem do motorky narval ještě svých 17 tis. a budu rád, když na tom odjezdím příští sezónu ...

Prostě další machr co umí stočit pár kilometrů, naleštit plasty a tvářit se, že je to nejlepší motorka za posledních 10 let jakou tam měl ... .

Pokud by s ním měl někdo další problémy pište na psycholog@gambrinus.cz Už smolím stížnost na Piagio It, čím víc nás bude tím lépe.
Psycholog

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 08 říj 2009, 22:05
Bydliště: Záběhlice
Skútr / moto: Piaggio X9 500i

Re: Ivo Kazlepka

Příspěvekod motoservis.com » 12 říj 2009, 18:53

Na tento článek reaguji proto, abych měl možnost se bránit a také varovat všechny servisy a prodejce skútrů v ČR před tímto zákazníkem.Po přečtení článku od pana ZdeňkaTřískaly zvažuji podání trestního oznámení za poškozování dobrého jména firmy a urážku na cti. Ivo Kazlepka - Motoservis.com.
motoservis.com

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 03 čer 2009, 20:38
Skútr / moto: Benelli Adiva

PředchozíDalší

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník