Internetový obchod "e-oleje.cz"

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

CASTROL POWER1 GPS 4T 10W/40...150,-Kč

Příspěvekod MMMM » 12 črc 2011, 16:07

Cibo, o kousek. Měnil jsem minulý týden. Uvidíme příště.
Jinak, k odkazu výš. Obchod E-oleje vřele doporučuji každýmu kdo si chce nadělat hodně problémů. Jejich ceny jsou s porovnáním s konkurencí velmi zajímavé, ale moje zkušenosti s tímto internetovým obchodem jsou hodně špatné.
Myslím, že koupit od Ciby je daleko lepší nápad.
Suzuki Burgman 650 - přestup - Kawasaki VN 1500 - přestup Yamaha Midnight star 1900
Yamaha neos 50 - poslán do věčných lovišť, prohrál souboj s Toyotou yaris
Uživatelský avatar
MMMM

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 346
Registrován: 28 črc 2008, 03:06
Bydliště: Příbram

Re: CASTROL POWER1 GPS 4T 10W/40...150,-Kč

Příspěvekod roXor » 12 črc 2011, 23:47

MMMM: muzes byt trochu konkretni? Ja od nich bral koncem cervna Castrol 2T racing s vyzvednutim v Praze a naprosto bez problemu, datum vyroby 4/2011
roXor

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 29
Registrován: 17 čer 2011, 21:41
Bydliště: Praha 1
Skútr / moto: XOR
Tuning / úpravy: S6 Racing

Internetový obchod "e-oleje.cz"

Příspěvekod foky » 13 črc 2011, 08:33

Má zkušenost je následující:
V pondělí odpoledne objednány dvě láhve Castrol Power1 10W40 a ve čtvrtek dopoledne jsem je měl připraveny k převzetí na výdejním místě v Praze.

Cena 165,- láhev a vše v pořádku.
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Internetový obchod "e-oleje.cz"

Příspěvekod hruzamil5 » 13 črc 2011, 08:45

moje zkušenost taky velmi dobrá ... obědnávka cca 3 flašek oleje do 2t jednoho ekolube 2takt a dva balíčky amper plus a bylo to u mě druhý den .... takže za mě mají 1+
US offroad service > servis veškerých US cars ...dodávka dílů z USA .....
dále veškerý servis 4kolek a skůtru
Martin Háša> +420 601 654 654
Miloslav Hrůza> +420 723 375 170

Po-So 10-18h
Uživatelský avatar
hruzamil5

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 678
Registrován: 12 dub 2010, 18:17
Bydliště: milovice
Skútr / moto: aerox tuniing !
Tuning / úpravy: ve výstavbě

Re: Internetový obchod "e-oleje.cz"

Příspěvekod MMMM » 21 črc 2011, 00:30

Nejdřív by mě zajímalo, proč tady je založený (jako by ode mě) nový téma??? Já jsem jen odpovídal v úplně jiným tématu a nechtěl jsem tady dělat nějaký vlákno na hodnocení tohoto obchodu.
Byla to pouze reakce na odkaz, který tam někdo uvedl.

Chtěli jste po mě upřesnění, tak asi takhle:
7.4. jsem objednal castrol 2T 3x1 litr
castrol EPX 1 litr
castrol POWER1 GPS 4T 10W/40 4x 1litr
Zaplaceno převodem, předem.
Po nějaké době a několika mailech mi konečně zavolala nějaká pani a že prej 2T neni, ale že rozhodně v příštím týdnu bude......opět po nějaké době a po několika mailech, že prej 2T stále neni. Že mi můžou poslat power a epx a zbytek prý pošlou jakmile bude. Souhlasil jsem.
Přišlo to. Ale následovalo další dohánění 2T, abych to zkrátil po nějaké době jsme se dohodli, že mi vrátí peníze za to co nedodali. Vypadá to, že dobrý, jenže po 20 dnech mi peníze stále nedorazili :( Napsal jsem hodně rozzlobený mail (už ani nevim kolikátý). Následoval telefon a že prej 2T už je a že mi ho pošlou.
Přišlo to někdy v polovině července.

Konec dobrý, všechno dobrý. Po více než třech měsících jsem se dočkal.
Nechci je pomlouvat, nebo jim nějak odrazovat zákazníky. Vypadá to, že jsem prostě měl smůlu, píšete tady dobrý zkušenosti. Ale ať se na mě nikdo nezlobí, Vyřizovat jednu objednávku tři měsíce?????????? A ta komunikace? Kdybych to nehonil sám, tak to nikoho nezajímá. Nejsou schopný ani odepsat na mail.

P.S. ještě jsem zapoměl, že jsem si objednal 4x1 litr GPS, protože (i když je to divný) to bylo levnější, než 1x4litry. No a domu dorazil jeden čtyřlitrovej. Aspoň, že to počítali za tu původní cenu (taky jim nic jinýho nezbejvalo, když jsem platil předem) :) Je to jedno, akorát se to blbě nalejvá
Suzuki Burgman 650 - přestup - Kawasaki VN 1500 - přestup Yamaha Midnight star 1900
Yamaha neos 50 - poslán do věčných lovišť, prohrál souboj s Toyotou yaris
Uživatelský avatar
MMMM

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 346
Registrován: 28 črc 2008, 03:06
Bydliště: Příbram

Re: Internetový obchod "e-oleje.cz"

Příspěvekod foky » 21 črc 2011, 08:13

Protože si napsal svůj názor k této firmě a lidi na tebe začali reagovat. Aby se Vám to nepletlo v sekci "Castrol 150,-......" tak jsem to rozdělil na samostatné, takto pojmenované téma.
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Internetový obchod "e-oleje.cz"

Příspěvekod MMMM » 21 črc 2011, 19:41

Joooo v pohodě. Já jsem se jen nechtěl pouštět do nějaký diskuze o obchodě. Ale je to jedno
Suzuki Burgman 650 - přestup - Kawasaki VN 1500 - přestup Yamaha Midnight star 1900
Yamaha neos 50 - poslán do věčných lovišť, prohrál souboj s Toyotou yaris
Uživatelský avatar
MMMM

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 346
Registrován: 28 črc 2008, 03:06
Bydliště: Příbram


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník