Holub Moto

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Holub Moto

Příspěvekod yeaah » 27 srp 2013, 14:15

Hoši mate nekdo zkusenost s holubmoto.cz ?? Shanim Hondu SH150 jeste bych ji klidne koupil na podzim asi. Pripadne ma cenu cekat na zimu?? Cena asi tolik neklesne ne?? Bude to muj prvni skutr, tak chci co nejlevnejsi, ale zas ne za cenu, ze me nekde necha atd.. Pocitam s tim, ze 11let stary skutr muze udelat cokoliv. Ale prave proto jsem se rozhodl treba pro Hondu. Jedna se o tento stroj http://www.tipmoto.com/motorky/honda/243664-sh-150.html .. mam v merku i jine stroje, ale tak pro priklad.. sli byste do toho?? Na fotkach to vypada v pohode.. Inzerat jsem nasel v rozmezi cen od 13-19tKč :D.. Jinak dam mozna radsi prednost jinemu prodejci motoanton.cz.. to vypada seriozneji. Dejte prosim nazory pripadne rady, kde se poohlidnout atd.. Diky
Naposledy upravil KYBLOS dne 27 srp 2013, 14:28, celkově upraveno 2
Důvod: Přesunuto do správné sekce
yeaah

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 26
Registrován: 02 srp 2013, 11:38

Re: Holub Moto

Příspěvekod Mojda » 27 srp 2013, 15:39

Konkrétně tenhle "stroj" ani náhodou.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla...
Uživatelský avatar
Mojda

1500+
 
Reputace: 246
Příspěvky: 1738
Registrován: 04 lis 2007, 21:52
Bydliště: Prágl
Skútr / moto: mrňavá Aprilka

Re: Holub Moto

Příspěvekod Winterwolf » 27 srp 2013, 15:43

Ten stěrač je vážně luxusní :mrgreen:

Pokud chceš dotažené SH z Itálie pak dopořučuji odsud
Lukas
EX Huatian HT50QT-16 EX Yamaha VP300 Versity EX Honda SH 150 EX Yamaha Majesty 180

Honda SH300i
Obrázek
Uživatelský avatar
Winterwolf

Moderátor
 
Reputace: 197
Příspěvky: 2901
Registrován: 11 dub 2010, 20:13
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH300i /Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Vyhrivane hefty, deka, a jeste par dalsich...

Re: Holub Moto

Příspěvekod Yaryn » 27 srp 2013, 16:41

to yeah : píšou tam, že je to na náhradní díly nebo na opravu...prostě za ty prachy to jinak být nemůže...vem hlavu do hrsti, vyprdni se na to, že to bude tvůj první skútr a prostě našetři a pak kupuj....neboť do takovéhle skořepiny budeš lejt lowe a furt pod tím budeš ležet...ten obchod neznám, radil bych ti, jeď se tam podívat, tím nic nezkazíš a uvidíš vše naživo..třeba si vezmi sebou někoho, kdo se v tom krapet vyzná..já osobně taky budu kupovat až po letošní zimě, jednak došetřuju finance a jednak už pomalu sezona končí...myslím, že s nabídkou to nebude horší...spíš naopak, někteří budou prodávat po sezoně, aby pak koupili třeba nový nebo silnější...ale to je jen můj názor, ničím nepodložený..samo, že prodejce ti bude tvrdit něco jiného, ale tomu se nedá divit, ten chce prodat a inkasovat kačky :mrgreen:
Motto: co mě nezabije, to mě posílí...
2017 - 2019/SYM JET14
2019/HONDA FORZA 125
Uživatelský avatar
Yaryn

250+
 
Reputace: 42
Příspěvky: 358
Registrován: 01 čer 2012, 09:04
Bydliště: Potkali se u Kolína
Skútr / moto: SYM JET14 (prodáno)/Honda Forza 125

Re: Holub Moto

Příspěvekod Trabuk » 27 srp 2013, 19:42

a CO TŘEBA NĚCO SILNĚJŠÍHO ???Po sezoně bude asi pár strojů i tady na foru a od lidí co k tomu maj blíž...
ex Yamaha Majesty 250DX, ex Kymco XCITING 500, nyní Yamaha T-Max 500, rv. 2005

www.majestyclub.cz
Uživatelský avatar
Trabuk

1000+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 1058
Registrován: 14 úno 2011, 22:09
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: T-Max 500 ex, MBK Flipper 50, Yamaha FZ6
Tuning / úpravy: jízda s rozumem

Re: Holub Moto

Příspěvekod boboh » 27 srp 2013, 20:31

To yeaah:
U tohoto prodejce, pana Holuba jsem před dvěma lety koupil svého Atlantice 500 - a dodnes jezdím - dokonce jsem se zůčastnil jízdy krajskými městy ČR :shock: .
Dodnes jsem nic zásadního neřešil, jen je potřeba počítat s tím, že když je na budíku 25.000 km, tak si před to namaluj jedničku a budeš v reále :shock: .
Tedy je nutné dát stroji péči a uvést ho do řádného stavu. Já jsem si ji prohlédl, projel, zaláskoval 8) a pro sebe zkonstatoval, že do toho jdu :!: . Půjčil mi dokonce kurty, kterýma jsem to přivázal k vozíku :!: :idea: .
Větší spotřebák co jsem udělal: ložiska v kolech, řemen, obložení spojky, výměna vnější polořemenice variátoru /uražené žebro/, brzdovou kapalinu, olej do vidlí, brzdové destičky, vodní pumpu, tlumič otvírání sedla a elektrika u baterky. Většinou svépomocí, radou lidí z fóra a u Valinů. :mrgreen:
Jo a nelituji :wink:
Nic nemám ale už se těším až budu mít.
Uživatelský avatar
boboh

250+
 
Reputace: 37
Příspěvky: 339
Registrován: 11 zář 2010, 23:18
Bydliště: Praha 9 - Vysočany, Líšno u Benešova, Dobříš. mobil.: 608 277 999
Skútr / moto: Suzuki DL-650, (Atlantic 500 a Lead prodáno)
Tuning / úpravy: rychlý naleštění Sonaxem :-)

Re: Holub Moto

Příspěvekod joko » 11 říj 2015, 11:32

u toho prodejce si známej vybral skutr co na něj řikate http://www.holubmoto.tipmoto.com/motork ... rodej.html
cena je velice dobrá
Uživatelský avatar
joko

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 356
Registrován: 08 úno 2010, 20:17
Bydliště: praha
Skútr / moto: burgman an 650 2007,uvažuji 2012

Re: Holub Moto

Příspěvekod medved.m » 11 říj 2015, 12:04

Jo, cena je velice dobrá...
Předesílám, že toho pána neznám, nikdy jsem tam nebyl, nekoupil - soudím jen podle prezentace na webu:
Původ: zahraničí
Kdybych už kupoval ojetinu, mě osobně by asi zajímalo, kde na mapě najdu to "zahraničí". Jestli mi nabízí prosolenou m..... z kalábrijské rybářské vesničky nebo městského skútra z business čtvrti Kolína nad Rýnem. A prodejce sakra dobře ví, že mě to zajímá.

Motoricky bude chtít poladit. Více po telefonu
a holubmoto: Pořád je ještě sezona a máme spousta servisu, nestíhám fotit... Více po telefonu
Když máš čas telefonovat, máš čas i fotit. Klidně mobilem.
Tak ho, holoubku, "motoricky polaď" a pak prodávej. Třeba i za jinou cenu.

Řeknu to jinak: šel bych o dům dál.
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Holub Moto

Příspěvekod joko » 11 říj 2015, 14:52

Prodejce nemá udajně na to čas to opravovat
Uživatelský avatar
joko

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 356
Registrován: 08 úno 2010, 20:17
Bydliště: praha
Skútr / moto: burgman an 650 2007,uvažuji 2012

Re: Holub Moto

Příspěvekod PBM2 » 11 říj 2015, 15:49

Pokud nemá čas to opravovat, tak mám obavy, že se ani nezajímá, co s tím pořádně je, jen asi tipuje, že to nebude zcela v pohodě a raději to dopředu dává vědět. Zřejmě je to tak vidět, slyšet, cítit při jízdě, že by na to přišel i nepolíbený moto. Jestliže má spoustu servisních prací, tak přece opravy dělá a rozhodně jako prodejci by mi stálo za to to opravit, pokud je to "jen" drobnost, když bych si tak mohl žádat při prodeji více, než se na to vybodnout a prodávat o dost levněji. Aby se to kupci potom pořádně neprodražilo. Moc se mi nechce věřit, že to chce jen trochu poladit. Když je to jen trochu, tak by to pro něho měla být otázka chvilky (pokud je i něco víc, než jen dovozce a servisním pracem rozumí) a bylo by to. Navíc, podle manuálu, je to sice Japonec, ale z Itálie, takže i ty kilometry by mohly (ale i nemusely) být upravené. Je až s podivem, jak často se píše o z Itálie dovezených strojích, zvenku načančaných, ale motoricky nic moc. Tady to asi bude podobný případ. Pokud se tvůj známý rozhodne pro koupi, dobře vyzkoušet, dohodnout se třeba i na předprodejní prohlídce, aby věděl, co s tím motorem ve skutečnosti je, aby později nezjistill, že je to pomalu na výměnu. 8)

Edit: opticky to může být luxusní kousek, ale pokud bude stát v garáži a nebude možno na něm jezdit, tak opravdu bude jen na koukání. :wink:
Čínská kráska bere "Kolik potřebuje" :-)

Fotogalerie / Profil na motorkáři.cz / Čínská kráska
Uživatelský avatar
PBM2

750+
 
Reputace: 134
Příspěvky: 891
Registrován: 16 dub 2011, 11:53
Bydliště: Severní Morava, FM
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano, jsou.

Re: Holub Moto

Příspěvekod koftun » 11 říj 2015, 16:33

prodejce neznám, tak nehodnotím. Cena 25 tisíc za X-city 2007 je docela nízká. Možná se s tím chlapík nechtěl zdržovat, tak nastavil cenu, kdy majiteli zbyde rezerva na servisní práce.

na druhou stranu, pokud si jí někdo koupí a dejme tomu dalších patnáct zainvestuje do repase motoru, bude přesně vědět, co doma má...
Uživatelský avatar
koftun

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 100
Registrován: 21 úno 2011, 18:42
Skútr / moto: Yama Vity - prodáno, Yukáč City - totální stavba
Tuning / úpravy: City - komplet tunning...

Re: Holub Moto

Příspěvekod medved.m » 11 říj 2015, 21:41

joko píše:Prodejce nemá udajně na to čas to opravovat

joko,
protože vím, že tu máš v této chvíli i jiné vlákno (a v něm popsaný velký problém),
vážně: neukvapujte se - Ty ani ten kamarád. Tohle jen smrdí dalším průserem.
Řekněte prostě Holubovi "Fajn, tak já si objednávám v tom Vašem servisu to "motorické poladění", sdělte mi celkovou cenu. Dostanete ji při vyzvednutí skútru v perfektním pořádku."
Sežeru svý motoboty, jestli se mu to bude líbit :mrgreen:
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Holub Moto

Příspěvekod joko » 11 říj 2015, 22:15

Děkuji zavolám mu za kolik to je schopný dát u ně někdo do normál stavu
Uživatelský avatar
joko

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 356
Registrován: 08 úno 2010, 20:17
Bydliště: praha
Skútr / moto: burgman an 650 2007,uvažuji 2012

Re: Holub Moto

Příspěvekod lucky007 » 11 říj 2015, 22:33

pri vsi ucte. clovek s uvazovanim joka by nemel nikdy kupovat veci z druhe ruky ale pouze nove. tohle uvazovani fakt hranici s nesvepravnosti.
lucky007

100+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 164
Registrován: 27 srp 2015, 22:42
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda PCX 125 Mat Galaxy Black 2021


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků