bike4ever ve Strakonicích

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

bike4ever ve Strakonicích

Příspěvekod michal.fgs » 31 pro 2012, 10:29

Znáte někdo tento moto bazar bike4ever ve Strakonicích měl bych zájem tam koupit Burgmana 400 a potřeboval bych někoho kdo bydli poblíž aby mě dal vědět zda do toho mám jít můžete to pro mě někdo udělat.mužete mi napsat mail michal.fgs@seznam.cz nebo tel 739029262 :wink: Bydlím od místa prodeje 460km DÍK ZA LASKAVOST.JSEM TU NOVEJ http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/2 ... pekny.html

EDIT foky: Neměň prosím ten název tématu. Díky.
michal.fgs

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 29 pro 2012, 11:19
Skútr / moto: burgman

Re: bike4ever ve Strakonicích

Příspěvekod te350 » 11 úno 2013, 14:48

Ahoj Michale,
nevím jestli je to ještě aktuální, ale bazar Bike4ever ve Strakách je v pohodě, majitel je mladej kluk, co rozumí motorkám i kšeftu, takže bych se toho nebál. Motorky i skútry dost často obměňuje, takže kšefty s mu hejbaj, a neslyšel jsem zatím na něj žádnou kritiku, párkrát jsem tam byl ohledně mojí motorky, v pohodě se mnou můj problém vyřešil, poradil a vysvětlil co a jak mám udělat. A od známých motorkářů a skútristů, co tam koupili mašiny dává na bazarový moto záruku. Takže pokud koupíš, hodně šťastných kilometrů bez nehod a oprav.
Pavel Strakonice
Uživatelský avatar
te350

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 26
Registrován: 12 bře 2010, 13:34
Bydliště: Strakonice
Skútr / moto: Tauris Fiera 125 / Suzuki DR-Z 400 SM
Tuning / úpravy: Výfuk od Scootlandu, variátor Malossi Multivar, červená kontraska, polepy, kit 150 ccm, karbec Keihin, iridiová svíčka NGK, CDI + zapalovací cívka Casoli, spojkové pružinky Naraku + 2000RPM.


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků