LS 2 Metro

Diskuze o helmách a motooblečení. Pomoc s výběrem, rady a doporučení.

LS 2 Metro

Příspěvekod janda.m » 10 říj 2016, 20:01

zdravím...chcem sa spýtať či sa tu nájde niekto kto má túto prilbu...mám ju aj ja a chcem vedieť či po nasadení tej FFS fólie proti zahmlievaniu (čosi ako pinlock) vám tá fólia pekne sadne alebo sa vám pri tých kolíkoch/úchytoch zvlní ako mne (viď foto)...osobne som nepostrehol nejaký zásadný rozdiel keď ju mám nasadenú a keď nie a to som sa najazdil každé ráno a furt sa to zahmlievalo (nepomáha ani ten nosový deflektor lebo akosi zabudli že niekto môže mať aj krivý nos...:D :D)..síce to bolo také iné zahmlievanie ale predsa sa zahmlilo...mám totiž teóriu či tá fólia je o 1-2mm dlhšia a nesadne tak ako má (myslím že podstatou je spraviť vzduchotesno ako pinlock) pretože na tých koncoch je zvlnená a neprisaje sa na plexi...

čo som si všimol je že keď si nasadím tú fóliu tak to plexi sa horšie zatvára resp. nezacvakne sa do toho kotviaceho kolíka...musím ju silnejšie zatlačiť...v podstate sa to zadiera o tú gumovú lištu čo bráni stekaniu vody do prilby cez plexi zvrchu...

výhodou prilby je že sa dá pootvoriť plexi na asi mikrovetranie a pri jazde aj keď sa zahmlie tak stačí trochu zakloniť hlavu a za chvíľku sa to odmlží...pri nasadenej fólii pokiaľ sa nasilu nedotlačí tak vetrá ako keby stále...asi to tak plánovali alebo čo...:)
prilba.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
janda.m

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 04 srp 2016, 11:01
Skútr / moto: SYM JOYMAX 300i EVO

Zpět na Helmy a oblečení

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron