Volkswagen E-scooter

Diskuze o skútrech s elektrickým pohonem.

Volkswagen E-scooter

Příspěvekod wictor » 22 dub 2011, 20:43

http://www.skutrportal.cz/373-volkswagen-e-scooter.html a je tu další automobilka co se pustila do výroby elektro skútru. Předpokládaná cena 1000 dolarů" to je v přepočtu necelých 17 000,- :!: :!: :!: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Volkswagen E-scooter

Příspěvekod KYBLOS » 26 dub 2011, 11:12

Tak jako na pohled je to pěkný ale..... Když čtu tu nízkou váhu a znám to český - tohle ještě nemám - tak bych řekl, že tady by majitel nebyl dlouho majitelem :roll: To nejspíš na vozík, či do dodávky lehce hodí s troškou snahy jeden člověk. :evil: No a zrovna mě by se to líbilo, páč když to nemá benzín, může to stát v paneláku. Vzledem to nevypadá velký a váhou to nebude těžký vytlačit po výjezdovým prknu z kolárny, kterou v paneláku dole u sklepů máme. :roll: Na ježdění do práce by to nebylo vůbec špatný, ale jak říkám, bál bych se to využít k jinému účelu než na cestu do práce a zpět. Někde ve městě to nechat stát apod. by se mi moc jaksi nechtělo.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Volkswagen E-scooter

Příspěvekod Vargas » 26 dub 2011, 12:08

Od automobilky ale peugeot jsem viděl i 106 elektro.
Vím že se to jsem nehodí ale je to stará zpráva a je vidět jak jde pokrok kupředu
http://www.youtube.com/watch?v=QmShJWKQvtI
Jednou sám vidět je lepší, než stokrát slyšet....
------
Řekni mi a já zapomenu.
Ukaž mi a já si zapamatuji.
Nech mne to dělat, a já pochopím...
-----------------------------------
Obrázek
Uživatelský avatar
Vargas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 371
Registrován: 26 bře 2011, 12:17
Bydliště: Čáslav, okres Kutná Hora, Středočeský kraj
Skútr / moto: zatím bez skútra
Tuning / úpravy: bez tuningu

Re: Volkswagen E-scooter

Příspěvekod KYBLOS » 26 dub 2011, 12:16

Hezký, ale ta cena baterie.... Zajímalo by mě kolik je pořizovací hodnota tý stošestky, páč aby se to vyplatilo po najetí těch jak říkají 500000km to vyhodit a koupit si nový, páč 300 klacků za baterku, to je děs. To by bylo lehčí - hlavně pro peneženku - nekupovat baterii, ale celý auto, ale nevím kolik ta plechovka stojí no. :roll:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Volkswagen E-scooter

Příspěvekod wictor » 26 dub 2011, 19:24

Kyblos: to by si si pak nemohl pořídit ani kolo, protože to ti taky odnese každej :wink: :P Na cestu do práce, do města pro rohlíky atd. ideální vozítko a za až těžko uvěřitelnou cenu :P Uvidíme pokud se projekt osvědčí za kolik bude skútr k mání v Evropě ...... :wink:
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Volkswagen E-scooter

Příspěvekod KYBLOS » 26 dub 2011, 20:56

Člověk mý cenový skupiny na to nekouká tak optimisticky jako ty. Na něco tak lehkýho bych si já dal nejspíš dvacet zámků, čtyři alarmy, dvě kovadliny atd... Prostě na to mám asi jiný pohled než ty no. :? Např. kolo mám, ale nikdy ho nenechám u krámu a ani nikde jinde. Jezdím na něm za mamčou, projet se samo se známými atd., ale neustále sem u něj, nebo v takový vzdálenosti, abych tam hned skočil, kdyby se někdo o něco snažil a i když bych si sedl na kafe někde u občerstvení venku a od kola byl 10 nebo 15 metrů, bude na něm zámek a budu na něj stále pokukovat. :roll: K mamce si ho samo beru do bytu. Ani u paneláku kde bydlím bych ho nezamkl, jde se mnou nahoru a to i když bych si jen něco zapoměl a věděl, že budu za cca 45 sekund zpět u kola. Cena toho kola je shodná s tím za kolik je ten el. scoot jak píšeš. Jednou mi už kolo ukradli a zabralo jim to jen 10 sekund. Od tý doby už nejsem optimista. :(
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal


Zpět na Elektrické skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník