Piaggio X9 - Blue Upgrade, systém PICS

Diskuze o doplňcích a příslušenství. Pomoc s výběrem, rady a doporučení.

Piaggio X9 - Blue Upgrade, systém PICS

Příspěvekod libor_m » 19 kvě 2011, 21:17

Dnes mi přišel Blue Upgrade na moji X9 Evolution. Koupil jsem ji na eBay za €60. Je to bluetooth pro systém PICS, který vyrábí BHM Technologies z Milána.

Poté, co jsem to vybalil (poštou mi to přišlo za 4 dny), tak jsem do toho prsknul adaptér zapojený do sítě. Koncovku to má stejnou, jako konektor na telefon v PICS, tj. RJ45. Pak jsem šel na pivo :lol: Když jsem se vrátil, tak jsem to odpojil ze sítě, píchnul do konektoru na X9 a spároval s telefonem (HTC HD7). Funguje to perfektně. Při zapnutém rádiu nebo AUXu jsem zkusil volat na infolinku O2. Hudba se přerušila, párkrát to píplo a začalo to vyzvánět, na displeji mi samozřejmě svítil symbol mobilního telefonu. Konverzant byl slyšet skvěle.

Potom jsem ovšem zkusil zavolat přítelce a tam nastal problém. Přítelka se slyšela s cca 2-vteřinovým zpožděním. Prostě echo. Zítra zkusím ještě hovor z Nokie, přeci jenom to můžem být telefonem.

Jinak přepínání hovoru na spolujezdce funguje tak, jak má.

Kdyby tu nebylo to echo, tak max. spokojenost.

Jinak při zapnutí zapalování se krabička zapne, při vypnutí zapalování se vypne. Pokud ovšem je aktivní hovor, i při vypnutí zapalování zůstane krabička zapnutá až do chvíle, než je hovor ukončen. A samozřejmě se při zapnutém zapalování krabička dobíjí. Pouze pokud by byla dlouho mimo provoz, je zapotřebí ji dobít ze sítě tak, jak jsem to udělal poté, co jsem ji vybalil.

Tak uvidím, jak to bude fungovat s Nokií.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Piaggio X9 500 Evolution, stříbrný, 2005
Uživatelský avatar
libor_m

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 253
Registrován: 13 bře 2011, 22:45
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Piaggio X9 500 Evolution
Tuning / úpravy: žádný tuning, pouze GIVI Maxia 3 s brzdovými světly, opěrkou a zahrádkou

Zpět na Doplňky a příslušenství

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník