Interkom

Diskuze o doplňcích a příslušenství. Pomoc s výběrem, rady a doporučení.

Re: INTERKOM

Příspěvekod Stana » 22 úno 2012, 09:43

vlastak píše:Když si vezmeš že SCALA RIDER A Q 2 jedna sada stojí 3700 Kč, tak tady máš za stejnou cenu sady dvě. A proto jsem to kupoval.


Nevím jak na tom je s kvalitou ten tvůj model, každopádně měl jsem jeho předchozí verzi v sadě dvou kusů (cena za oba na ebay byla 1700 boulí) a po cca půl roce nefungoval korektně ani jeden. Takže jsem stejně skončil u F4 se znamým ponaučením, že nejsem tak bohatej abych kupoval levné věci.
Stana

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 218
Registrován: 03 kvě 2010, 17:59
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Burgman 400 K6 (prodaný) / DL-650 K6 V-strom
Tuning / úpravy: Oxford vyhřívaný hefty, LED poziční světla, klakson Stebel Nautilus, stroboskopy, 3. brzdové LED světlo s přerušovačem

Re: INTERKOM

Příspěvekod Cova » 22 úno 2012, 10:06

Stana: Tak pokud to vlastak kupoval z uvedeného odkazu (nikoli z ebay), má na to standardní dvouletou záruku, během které se (dle mého skromného názoru) musí při pravidelném používání projevit většina neduhů. Takže vzhledem k ceně se mi to jeví jako velmi dobrý kup a asi o tom začnu vážně přemýšlet...
Cova

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 146
Registrován: 21 dub 2011, 09:24

Re: INTERKOM

Příspěvekod Stana » 22 úno 2012, 11:47

Ano, za vyšší pořizovací cenu si tady koupíš možnost reklamace, nicméně to neznamená, že ta reklamace bude uznána. V případě upadlého konektoru z tišťáku (což byl v mém případě problém u jednoho kusu) nejspíš uznána bude, ale v případě občasného šumění (druhý kus) jsem si jist, že reklamace bude zamítnuta s tím, že se závada neprojevila...
U firemního mobilu mi funguje BT obvykle 6 dní v týdnu, ale občas se vypne a den někdy dva nejde zapnout, tzn. s Parrotem v autě se nespojím...nicméně jak na sviňu to při reklamaci většinou fungovalo...tzn. reklamace neuznána. :roll:
Stana

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 218
Registrován: 03 kvě 2010, 17:59
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Burgman 400 K6 (prodaný) / DL-650 K6 V-strom
Tuning / úpravy: Oxford vyhřívaný hefty, LED poziční světla, klakson Stebel Nautilus, stroboskopy, 3. brzdové LED světlo s přerušovačem

Re: INTERKOM

Příspěvekod Cova » 01 bře 2012, 12:47

Tak už jsem dopřemýšlel a objednal R4 Easy Talkie (http://www.motosports.cz/eshop-interkom ... alkie.html). Pro mé občasné použití se mi nechce dávat dvojnásobek za Scalu nebo Interphone. Oproti G6BT větší výdrž, měl by být menší šum a co je pro mne důležité, je zde navíc ovládání na řidítkách - nevím, jestli by se mi chtělo za jízdy v rukavicích šátrat po přilbě a hledat příslušné tlačítku. O víkendu nainstaluju a uvidíme...
Cova

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 146
Registrován: 21 dub 2011, 09:24

Předchozí

Zpět na Doplňky a příslušenství

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník