ztráty a nálezy

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

ztráty a nálezy

Příspěvekod kolsa » 14 dub 2016, 22:48

Nikdy se nehádej s blbcem - klesneš tím na jeho úroveň a tam tě on porazí, protože v tom má větší zkušenost.
Uživatelský avatar
kolsa

100+
 
Reputace: -9
Příspěvky: 200
Registrován: 02 dub 2012, 12:37
Bydliště: Ledce u MB
Skútr / moto: FJS 600
Tuning / úpravy: ne

Re: ztráty a nálezy

Příspěvekod Peter 72 » 08 lis 2018, 23:20

Zdravím chlapi, okrem tohoto fóra chodím aj na Knife.cz a čítal som príhodu jedného chalana :
včera se mi stala taková nemilá věc. Jedu z Prahy z práce a protože začínám být v aktivním prostatickém věku, stavím se na pumpě na odložení si nálože. zastavil sem na omw pumpě na výjezdu na D8cku, ta s macdonaldem. Vystoupím, jdu se vychcat a když jdu zpátky, tak vidím jak vedle mého auta si motorkář na skůtru upravuje nůž v pouzdře. říkám si tak sám pro sebe na co kurňa na skůtru potřebuje nůž, ale že má pěkný pouzdro . Nasednu do auta, rozjedeme se a kecáme s posádkou, aby nám to uteklo. cca po 40ti killometrech si sáhnu do stehenní kapsy pro mobil a ejhle.. kde je můůůj nůž.. ? asi jak sem vystupoval z auta, tak mi ze stehení kapsy vypadla moje mora classic 1čka.. srdcovka.

tak ak náhodou to bol niekto odtiaľto bolo by to fajn ak by mu ho vrátil :D a myslím, že to neurobil niekto úmyselne
- hodnota toho noža je cca 10-15€ ..... ale zasa v prvom rade urobil chybu majitel on si má dávať pozor a neviniť druhých /ja ho osobne nepoznám /
len tak ma napadlo nezištne skúsiť pohľadať jeho SRDCOVKU :roll: :D

Ďakujem za pochopenie.
Peter 72

100+
 
Reputace: 7
Příspěvky: 124
Registrován: 07 zář 2015, 22:44
Bydliště: Malý Rím
Skútr / moto: Maxsym 600i Sporty ABS
Tuning / úpravy: radšej nič ako gýč


Zpět na Diskuze o skútrech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků