Ví někdo něco o skůtrech SYM

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

Re: Ví někdo něco o skůtrech SYM

Příspěvekod Badarala » 18 zář 2017, 21:26

Iluze stranou. Já měl kdysi na Hondě SH125 dvě záruční opravy - výměna palivového čerpadla (svolávačka) a výměna ložiska variátoru (nepěkné zvuky...), což tedy nic nemění na tom, že to byl super skútr a nezmar.
Představa že Japonec, Ital, Němec atd. musí být, na rozdíl od Taiwance, bez chybičky, je naivní. Co ovšem rozhoduje, je při potížích přístup prodejce/servisu a přístup ofiko importéra (spojené nádoby).
Badarala

250+

Reputace: 128
Skútr / moto: N-max / Suza

Příspěvekod crhy » 18 zář 2017, 21:37

Když jsem měl Suzuki Sixteena 125, tak svolávačka na čerpadlo proběhla 2x, nebral jsem to jako závadu, spíše jako prevenci a velmi zodpovědný přístup importéra. :wink:
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210
crhy

2500+

Reputace: 184
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Příspěvekod voj » 19 zář 2017, 07:15

Sym Jet 14 se mi velice libi. Mel jsem moznost kratce ho vyzkoušet a ma me SYMpatie. Jinak co se tyka znacky SYM, myslim ze ji je mozne bez jakýchkoliv pochybnosti srovnávat s ostatními renomovanymi vyrobci. Ja jsem zatím maximalne spokojen. Od 7/2015 mam najeto 19 500 bez sebemensi zavady (jezdim krome naledi a snehu takřka každý den).
voj

50+

Reputace: 13
Skútr / moto: SYM GTS Sport

Příspěvekod Mirus1 » 19 zář 2017, 11:01

Já po třetí sezóně poznatky ty samé co voj, jen mám míň najeto 12.000km. Zítra měním origo pneu za Pirelli,ještě by možná něco vydržely,ale cítím, že už to není ono, tak budu mít alespoň na další sezonu po starostech...No a kde je ten vybírající Yaryn... :?:
SYM GTS Joymax 125i SPORT ABS + Start & Stop,válec s keramickou vložkou, výkon 11kW,
TopCase Givi B47NML BLADE+Dr.Pulley válečky 20x15-11gr.
Mirus1

500+

Reputace: 83
Skútr / moto: SYM GTS Joymax 125i SPORT ABS + Start & Stop

Příspěvekod nmax » 19 zář 2017, 11:13

Na Yaryn(a) není třeba reagovat ten se nudí a vybírá už od roku 2012 :mrgreen:
N-Max najeto 15 000 km průměrná spotřeba 2,546 l/100km
nmax

50+

Reputace: 8
Skútr / moto: N-Max 125
Tuning / úpravy: batterie-monitor

Příspěvekod Yaryn » 19 zář 2017, 19:46

Čau posměváčkové a symáci :D
Tak předně...ano, skútr jsem si chtěl zakoupit už v roce 2012, ale v té době mi odešlo auto, takže skútr šel stranou, prachy padly na moto se čtyřmi koly :D pak zas rekonstrukce části domu, no prostě furt mělo něco přednost...ale teď už je to za mnou a prostě již na nic nečekám a jdu do toho...
to Timgad...jasně, že beru akční cenu s úsměvem, na druhou stranu jsem už viděl značkový skútr, kde na pár týdnů, možna měsíců sundaly cenu o pár tisícovek a pak ji zase dali na původní... takže asi tak
pro vás všechny co tu jste...včera jsem navštívil v Hradci Královém prodejnu moto Havrda, měli tam dva kousky SYM JET 14, jedna bílá a druhá červená...a do oka mi padla ta bílá, i když jsem dle fotek a videí původně opěvoval červenou...Na skútru mi samo nedovolili se projet, ale aspoň jsem si na to sedl a tak nějak jsme se navzájem očuchali a světe div se, voní me si! :wink: :D Co jsem na mašinkách seděl, tak si troufám říci, že mi padl do ruky víc než co jsem osedlal před ním, ale třeba si něco namlouvám..jediné, z čeho mám malé obavy, je to, že prvních asi 100 metrů od domu mám na silnici kočičí hlavy a doufám, že si nevytřesu játra, ale to hrozí na skútrech všech značek
Závěrem...do konce týdne navštívím prodejce ve Vrbové Lhotě, abych s ním domluvil nákup, nevím jak dlouho budu čekat, asi bude záležet jestli budou mít bílou barvu na skladu...zatím čís...a piště více, rád odpovím přístě :D :D :D
22.9.
tak zaplacena záloha, skútr bych měl mít na začátku dalšího týdne, gratis jsem dostal přilbu a dvě kukly :mrgreen: ještě jsem přiobědnal držák a box, obé s výraznou slevou, tak už jen velké těšení na můj první skútřík...
edit 26.9.
tak už je doma...SYM JET14 bílá barva, dnes najeto 42km :D
Yaryn

100+

Reputace: 3
Skútr / moto: SYM JET14
Tuning / úpravy: držák s boxem

Příspěvekod Ondrus84 » 28 říj 2017, 14:29

Tak pak napis jak to jezdi,za kolik apodobne. Diky
YP180MAJESTY,Benelli Tornado Tre Novecento

Benelli Tornado: Obrázek