Údržba skútru

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

Re: Údržba skútru

Příspěvekod forester » 08 led 2016, 23:23

Ber to tak že crhy má "svoje dniˇ na každého to ináč pôsobí, niekto má hosipa a niekdo je zase kúsavý ale ináč crhy to určite nemyslel tak ako to napísal :D

Ja mám Mazdu3 v tej červenej Soul Red a chcel som tie barany tiež nafarbyť ale ešte som sa k tomu nedostal.Bolo by to pod tým liatinovým diskom tak by to tak nekričalo.Najlepšia je na to farba Hammerite,je kapánek drahá ale drží ako pes ježa.
Honda PCX - 2010, predaný, 24 tis km
Honda Shadow - Black Spirit VT750C2B,2011,predaný,40 tis km
Yamaha X-Max 250 - 2012, predaný,84000 km
Honda Forza 300 - 2018, predaný 29000 km
Honda Hornet CB600F 2013, predaný 32000 km
Uživatelský avatar
forester

2500+
 
Reputace: 651
Příspěvky: 5469
Registrován: 14 čer 2010, 16:04
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda ADV 350

Re: Údržba skútru

Příspěvekod Mirus1 » 08 led 2016, 23:38

forester,o.k. :mrgreen:
Rád bych tě chlape poznal, určitě by jsme dobře pokecali, nějaké halušky požrali :D a na tých našich "olietanych vranách" niečo pojazdili, vždyť mám na Slovensku bráchu, Beluša u Púchova, tak by jsme se spolu mohli stavit někde na kafe, ale až bude sezóna..
Jinak určitě pojedu do Brna na motosalón 3.-6.3-2016......sice nevím který den, ale to budu řešit později..
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport

Re: Údržba skútru

Příspěvekod crhy » 09 led 2016, 07:44

Mirus1 píše:Hej hošani :D , ale já tu nechtěl rozpoutat kvůli nějakému,možná, nástřiku jednoho třmenu, který mimochodem má podobně nastříkaný kde kdo, nějaký flameware, mě jenom trochu překvapil crhyho rezolutní odsouzení té fotky a jako tuningu jednoho pitomého třmenu. Já jsem tam nenapsal, že si to určitě takhle nastříkám, na té fotce se mě to taky nakonec moc nelíbí, ale netušil jsem, že mě crhy nazve vlastně idiotem, že vůbec o něčem takovém, co mu se nelíbí, já uvažuji. Tak takhle crhy ne, tvůj příspěvek mě v ničem nepomohl, ani to "ano" a druhou částí jsi mě nazval vlastně choromyslným....
Nejlépe a s přehledem se vyjádřil PBM2, jasně, bez urážek, srozumitelně, slušně, já tady taky nikoho neurážím.
No, jo, to jsou asi ty zimní večery.... :D
A už to nechávám být, pro mě je to uzavřená záležitost...Nazdar...


Nic proti, ale začíná se mi zdát, že je tu čím dál víc přecitlivělých jedinců, kteří si všechno až moc berou osobně, takže vás všechny vyzývám: nechovejte se jak ženský proboha. Mám na to takovýto názor a je mi fuk, že se to někomu nelíbí a ten mě potažmo začne označovat za největší zdejší odpad. Asi je na čase koupit si motorku a přestat sem chodit. Je to tady samá bábovka.
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 463
Příspěvky: 3240
Registrován: 29 kvě 2009, 20:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Předchozí

Zpět na Diskuze o skútrech

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků

cron