Přechod na maxíka z velké motorky?

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod Dropped » 29 zář 2010, 20:01

Radši buráka než ZZR........
Uživatelský avatar
Dropped

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 102
Registrován: 30 kvě 2009, 16:20
Bydliště: Semily
Skútr / moto: T-Max 530

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod mijuna » 29 zář 2010, 21:17

Vali píše:CSholka: Burgman toho oproti ZZR nabizi hodne. Skvelou ochranu proti neprizni pocasi, kdy se da sezona prodlouzit o dost dele v kombinaci s dekou Tucano Urbano a zimnimi pneu jeste dele. Obrovsky ulozny prostory, kdy v pohode nakoupis treba cestou z prace pro celou rodinu na tejden a jeste prihodis maxi baleni plen :mrgreen: To se samo hodi i na dovolenou. Nema to retez. Perfetni pohodli pri cestovani. Mozna prodluzeni zivota, jelikoz diky stylu moto to vybizi spis ke klidnejsi jizde. Je to proste prakticky a jak jsem psal docela to supluje i auto. Zabavnejsi a rozhodne vykonnejsi bude rozhodně ZZR. Chce si to proste rozmyslet co od toho clovek chce. Vse ma svoje pro a proti.


Uplně souhlasím:-)
Uživatelský avatar
mijuna

500+
 
Reputace: 5
Příspěvky: 603
Registrován: 09 lis 2009, 11:49
Bydliště: Rohoznice u Pardubic či Hradce Králové-Kolín(Radim)
Skútr / moto: Bandit PYČO..1200S rv 2004
Tuning / úpravy: uvidíme:-)

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod Miro11 » 29 zář 2010, 21:49

Milá dáma a pánové..všetko čo tu píšete sú len reči...najdoležitejšie je aby sa Energy cítil dobre a aby mu to sadlo..takže ja som prišiel s konkrétnym návrhom..zatiaľ bez reakcie..ak by som Béčko ešte mal, nebol by to žiaden problém..nechať povoziť..pretože mi dáte za pravdu, že osobná skúsenosť je nad zlato..takže ešte raz..kontakty sú jasné :wink:
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod Dropped » 29 zář 2010, 22:23

Od toho se ale vlákna zakládaj-aby v nich byli řeči........

edit: upraveno dle pravidel SF o citaci! Wictor
Uživatelský avatar
Dropped

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 102
Registrován: 30 kvě 2009, 16:20
Bydliště: Semily
Skútr / moto: T-Max 530

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod ScooterMarty » 29 zář 2010, 23:58

No nevím. Ne každý je asi nadšencem do skútrů. Jasně, že svezení na něm není takové jako na ZZR. Na druhou stranu teď jsem vezl 12 sklenic medu z druhé strany Prahy. Do batohu se nevejdou. Tak buď jsem mohl jet přes Prahu tam a zpět autem :x a nebo na SW... :D
Další příklad. Tančím a pokud zrovna na silnicích neleží vrstva prosolených sr..ek, které auta rozstřikují kolem sebe, dá se na skútru jet na předtančení už oblečený. A nemusím pak řešit, kam zaparkuju auto... Takových situací jsou mraky. O trošku menší svezení mi za tu praktičnost stojí. Ale to je osobní názor a jinému to za to stát nemusí...
dříve guttata
Martin, 608 463 502, Profil na Motorkáři.cz
Suzuki Burgman 400 '10 "Sněhurka"
Jezdím za Obrázek
Uživatelský avatar
ScooterMarty

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 652
Registrován: 30 črc 2009, 01:50
Bydliště: Praha 10
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400, L0, bílá
Tuning / úpravy: Topcase, turistické plexi,

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod wictor » 30 zář 2010, 00:07

Souhlasím z Mirem11. Podle toho co tu Energy napsal je jasně vidět, že by chtěl vyzkoušet Burgmana 650. Jak už tu bylo napsáno, tak není nad osobní zkušenost, takže vyzkoušet a pak se uvidí co dál :wink:
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod Energy » 30 zář 2010, 18:31

Teda koukám, že se tu docela rozběhla diskuse :) ... jak píše Miro, zkusím se tedy domluvit s nějakým majitelem Burgmana z Pardubicka, jestli by byl ochotný nechat mě ho pořádně okouknout, povědět osobní zkušenosti a třeba mě svézt.
Ještě mě napadlo, že asi nejvíc bych se dozvěděl na nějakým srazu maxíků, ale co jsem se díval, letos se už asi žádný neplánuje :(
Pavel
Uživatelský avatar
Energy

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 247
Registrován: 28 zář 2010, 17:49
Bydliště: Slatiňany
Skútr / moto: Honda FJS 600 Silver Wing r.v. 2002
Tuning / úpravy: pancéřové hadičky přední brzdy, vyhřívané rukojeti, výstražné blinkry, držák navi, přídavné digitální tacho

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod Miro11 » 30 zář 2010, 19:54

Energy... zraz síce nie, ale ešte máme v pláne výlet..viac na Východočeská peruť
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod Motodedek » 14 lis 2010, 10:51

Nazdar chlapi.Není na tom nic divného přejít z mašiny na skůtra.Já mám skůttra asi 3roky a od té doby co ho mám jsem svoje moto BMW R 1100 R prakticky nevytáhl.Praktičnost skůtru a variátoru je úžasná věc.Skůtr používám celoročně pokud není sníh.Jinak v garáži mám stále ještě krosku i enduro a mohu se kdykoliv vyřádit.Tak že žádný obavy že by mě něco chbělo.
Motodedek

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 27
Registrován: 27 led 2010, 07:54
Skútr / moto: HondaForesight 250 + Daelim 125

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod Myschan » 14 lis 2010, 12:48

To je ideální řešení. Já si nechávám skůtra na praktické denní ježdění do práce atd. a na výlety jsem pořídil Maraudera 800. Jeden stroj prostě na vše nestačí
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod MisaKacenka » 14 lis 2010, 14:38

Neco malo sem s klukama, co maji SW600 nebo B650, najel v kolone :) a ver, ze se i Buchlovice daji pekne projet na Bcku...idkyz je to lod jako pes ;)
A SW - v Rakousku sme sjizdeli sedlo a ja, na 250, sem se zuby nehty drzel Petase, kterej to pekne solil ;) mel sem co delat...nejeli sme zrouvna pomalu ;)

Proti Kawe to asi bude velky rozdil, kor, kdyz si zvyklej na pekne stado...ale cestovani, o to tu asi nejspis bezi, je na tehlech korabech super ;)
Burak je proste burak, svezes se a uvidis ;) Sw ma zase moc pekny zvoucek a je celkove jinaci...uvidis ;)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Přechod na maxíka z velké motorky?

Příspěvekod ajfel » 14 lis 2010, 14:54

To Motodedek: Souhlasím. Chce to jen velkou garáž nebo stodolu, peníze a čas. Mimochodem, je to trochu od tématu, ale s auťákama je to stejný: nejlepší je mít mini, roadster s plátěnou střechou a čtyřkolku kombíka...
ajfel

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 188
Registrován: 05 dub 2010, 11:45
Bydliště: Vysočina
Skútr / moto: Honda SW-T400
Tuning / úpravy: alarm Scorpio, topcase Honda, akukontrola+zásuvka CTEK, vyhřívání sedla KeeTec, hefty Oxford

Předchozí

Zpět na Diskuze o skútrech

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 6 návštevníků

cron