Neuvěřitelné !!!

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod xPet » 08 říj 2018, 08:05

Mně to spíš připadá, že parkuješ na chodníku někde, kde se to musí obcházet a nebo je to na očích.
Náhodou, sousedské vztahy máš perfektní. Toho si považuj a blbě se tomu netlem. Klidně jsi mohl přijít ke stroji s vylepeným bločkem o špatném parkování.
Spotřeba: Obrázek
xPet

250+
 
Reputace: 51
Příspěvky: 254
Registrován: 14 črc 2016, 13:38
Bydliště: Ostopovice
Skútr / moto: Piaggio Beverly 350 (2012), Honda SH 125 (2015)

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod icask2 » 08 říj 2018, 10:31

Alebo zhodenemu stroju.
Ano asi to bude dochodca, lebo mladsie rocniky takyto nadherny rukopis uz nemaju.

Odoslané z HUAWEI GRA-L09 pomocou Tapatalku
icask2

500+
 
Reputace: 62
Příspěvky: 605
Registrován: 14 črc 2018, 09:39
Skútr / moto: Maxsym400; Kymco Downtown 125 abs

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod pcx » 08 říj 2018, 11:49

ja si pridem rano k motorke...a kukam ze odkopnute pridavne svetlo na padacom rame....
akozeeeee...asi by som niekomu ublizil keby viem komu :evil:
Uživatelský avatar
pcx

500+
 
Reputace: 36
Příspěvky: 588
Registrován: 07 led 2015, 10:58
Bydliště: Nitra, SK
Skútr / moto: Yamaha X-Max 400 MOMO DESIGN

Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod Rifik » 08 říj 2018, 12:02

Obcházet se nemusí, ničemu nezavazí, nic neblokuje. Chtěl jsem lidem ušetřit parkovací místo, kterých už tak je tu málo, ale kašlu na to. Teď budu zase čekat dopis, že parkuju jak hovado a zabírám místo autům. Člověk se prostě nezavděčí.

Nehledě na formu, kterou je to psáno. Rozhodně bych si nedovolil nikomu takto tykat a anonymně vyhrožovat policií. Pokud ten člověk má problém, tak se pod něj má i podepsat a ne takto jak za bývalého režimu.
Rifik

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 22 črc 2018, 11:55

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod josuk » 08 říj 2018, 12:22

Rifik: a kde to teda parkuje? A jak je to velký? V jakém městě..? Nevíme nic, tak těžko tě podpořit.

Pokud můžeš být jeho (její) vnuk, pravnuk, tak se tykání přece není proč divit. A zkrátka motorka opravdu nepatří na chodník (!), s výjimkou pokud opravdu nikomu, ale vůbec nikomu nevadí, což není tvůj případ! Proto nežaluj na fóru a koukej se k tomu postavit jako chlap, a skůtrař! ;-) Třeba se zeptej po domě, jestli to opravdu nikomu nevadí, a případně co vadí a domluvte se. (podobné debaty, když mi někdo před vjezd postaví tunu železa (auto), a tvrdí, že to přece nikomu nevadí znám dobře! )
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1411
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a Honda ADV 350
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy

PříspěvekTento příspěvek již byl smazán kým Bostav v 08 říj 2018, 14:56.
Důvod: ŠKODA SLOV ...

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod sollik » 08 říj 2018, 16:02

Já osobně bych neprve vychladnul, abych nenapsal něco čeho bych mohl později litovat a pak k tomuto dopisu napsal svůj pohled na věc - že parkuji tam kde parkuji protože nechci zabírat celé stání pro auto skůtrem a jsem samozřejmě otevřený domluvě o tom, kde budu parkovat s ohledem na ostatní nájemníky v domě. Podpis a telefoní číslo.
No a uvidíš co se bude dít. Ber to tak, že i když by to tak být nemělo, ale vždycky pokud nový nájemník (jak jsem pochopil z dopisu) dělá něco co nebylo zvykem starousedlíkům to vadí.
Uživatelský avatar
sollik

750+
 
Reputace: 135
Příspěvky: 998
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda SW 600T, Honda Dylan 125 (ex Honda Lead 100)

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod PBM2 » 08 říj 2018, 17:36

Pánové, vychládat je zbytečné, stejně jako doufat v lidský rozum nebo slušnost, případně se spoléhat, že se lidi zachovají alespoň tak čestně nebo slušně, že když jim něco vadí, přijdou to říct přímo nebo se alespoň podepíší. Já parkoval skůtr v paneláku v kolovně/kočárkárně. Někdo poví, že tam nepatří. Houbelec, je to 49 ccm a to je domovním řádem povoleno. Dva roky se nic nedělo a potom mi opakovaně někdo 6x propíchnul obě kola, každé 6x a více. Nikomu jsem nezavazel, nedělal jsem v domě kravál, stejně jako nestartoval pod okny v 5 ráno. A vidíte, nějaký magor udělal tohle. Napsal jsem na domovní nástěnku, že pokud má někdo problém, někomu něco vadí, něčím jsem se ho dotkl, tak ať mi to řekne nebo napíše anonymně na mail. A co se stalo? Nic, další díry. Pohrozil jsem pojišťovnou, policií, tím, že díky poškození pneu může dojít k havárii a úrazu s následky. Stejně jedno. Prostě to chce chytit za ruku, pokud to jde, někde bokem ručně "vysvětlit", co si o tom myslím, pak bude snad klid. Jinak to asi s lidmi nejde. Dát kameru tam nejde, prý ochrana soukromí a podobné žvásty. Pojistka to kryje, ale je tu spoluúčast a tak by to stejně nepomohlo. Slušnost mě v tomto směru už dávno přešla, někomu pomůže jen rozbití huby. :evil: :!:
P.S: Starousedlíci by měli být natolik slušní, že když mají s někým problém, tak nepíší anonymy, ale přijdou a řeknou, případně na domovní schůzi vysvětlí, co a jak a ujasní si věci. Když to neudělají, moc slušnosti si nezaslouží. Nikdo tu není vševěd a když něco nevím, mohu to nechtě nedodržet. K tomu je řeč, aby si to lidi ujasnili, ne něco ničili nebo psali dopisy s vyhrožováním.
Čínská kráska bere "Kolik potřebuje" :-)

Fotogalerie / Profil na motorkáři.cz / Čínská kráska
Uživatelský avatar
PBM2

750+
 
Reputace: 134
Příspěvky: 891
Registrován: 16 dub 2011, 11:53
Bydliště: Severní Morava, FM
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano, jsou.

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod Bostav » 08 říj 2018, 17:49

Když jsem bydlel v bytovce také měli kecy že parkuji skůtr v "kolárně", tak jsem si nechal postavit barák a mám klid. :mrgreen:
Od roku 1989 - Jawa Mustang ,pak spousta, ale opravdu spousta skůtrů 50ccm,70ccm a 125ccm.
Nedávná minulost: Honda PCX 2014, Yamaha N-Max 2017
Obrázek
Uživatelský avatar
Bostav

1000+
 
Reputace: 208
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 úno 2016, 14:47
Bydliště: U Mladé Boleslavi
Skútr / moto: Honda Forza 125ccm 2018
Tuning / úpravy: Okouzlující muž za řidítky.

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod Winterwolf » 08 říj 2018, 20:14

Je to vše o lidech. Parkoval jsem 50tku před vchodem pod střechou asi 3 roky pak se najednou na schuzi SVJ někdo ozval že to není vhodné že tam skůtr stojí. Tak jsem se zeptal jestli stačí když to přeparkuji ráno nebo mám dojít rovnou pro klíče a jestli by mi mohli říct kde jim to nebude vadit , že prostě budu stát na chodníku protože brát parkovací místo autu je blbost a najednou nevadilo že stojím u vchodu.

Teď mám skůtra před domem na silnici protože na chodníky nejsou nájezdy a se Smartem zabírám skoro 1 celé parkovací místo :twisted:
Lukas
EX Huatian HT50QT-16 EX Yamaha VP300 Versity EX Honda SH 150 EX Yamaha Majesty 180

Honda SH300i
Obrázek
Uživatelský avatar
Winterwolf

Moderátor
 
Reputace: 197
Příspěvky: 2901
Registrován: 11 dub 2010, 20:13
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH300i /Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Vyhrivane hefty, deka, a jeste par dalsich...

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod Mirus1 » 08 říj 2018, 20:43

Chlapi, zeptám se asi blbě, ale vy co nemáte garáž,nebo nějaký přístřešek a.p. to fakt parkujete celou zimu skůtra venku na mrazu na pospas počasí a nějakým vandalům, potažmo hloupým sousedům :?
Hm,tak to je riziko jak prase se vším všudy, to bych asi nervově nedal...
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod forester » 08 říj 2018, 20:46

Ja by som to riešil šokovou terapiou a túto osobu vyliečil šokom.Riskol by som to a spravil taký malý sraz pred mojím barákom a všetkých naskladal na inkriminovaný chodník.Že by ten blázen,lebo ináč sa tá osoba nedá nazvať ďalej vypisovala listy to je vylúčené.To že bude volať policiu to je tiež málo pravdepodobné, lebo tieto zakoplexované individua sa takého to riešenia boja tak radšej sa schovávajú za záclonou a potom píšu romány. A keby aj prišiel nejaký mestský policajt tak by som mu vysvetlil ako to s tým mojím parkovaním je a že nikomu nezavadzám a tak ďalej.Mslím že by to pochopil keď by nebol podobného razenia ako tá babaka/detko.

Stojím vždy na chodníku pred barákom ale nie v noci alebo len vynímočne ale za to cez deň stále až sú v asvalte diery od stojanu ako na ementáli a to v dĺžke 2m :D
Honda PCX - 2010, predaný, 24 tis km
Honda Shadow - Black Spirit VT750C2B,2011,predaný,40 tis km
Yamaha X-Max 250 - 2012, predaný,84000 km
Honda Forza 300 - 2018, predaný 29000 km
Honda Hornet CB600F 2013, predaný 32000 km
Uživatelský avatar
forester

2500+
 
Reputace: 654
Příspěvky: 5476
Registrován: 14 čer 2010, 16:04
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda ADV 350

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod stm01 » 08 říj 2018, 21:10

No já můžu dopadnout u nás stejně. Příští rok chystám koupi skútru. Pokud to padne na N-Maxe, přípdně PCX z těch menších skútrů, tak přemýšlím, že bych ho v zimě parkoval v pronajaté místnosti ve sklepě. Nevím tedy jak je u nás postavený domovní řád, to musím zjistit. Pokud bych koupil X-Max nebo Forzu, tak do sklepa už bych to nedostal(po schodech) a tím pádem bych musel parkovat skůtra celou zimu venku. Naštěstí mám 200m od domu hlídané parkoviště od Městské policie. Přes noc přemýšlím, že bych to dával na chodníček za domem, který je naší samosprávy. Samozřejmě bych obešel sousedy jestli s tím nemají problém. Holt garáž ani barák není a pod dekou a plachtou by musel skútr vydržet celou zimu. samozřejmě bez baterky. Mohlo by to mít jednu výhodu v případě, kdyby byla teplá a suchá zima, tak by člověk mohl vyrazit i na projíždku a netahat to ze sklepa. :wink:
stm01

50+
 
Reputace: 7
Příspěvky: 52
Registrován: 26 črc 2018, 10:42

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod sollik » 08 říj 2018, 21:47

Bostav píše:Když jsem bydlel v bytovce také měli kecy že parkuji skůtr v "kolárně", tak jsem si nechal postavit barák a mám klid. :mrgreen:


Tak to je ovšem rada nad zlato :D Že nás to nenapadlo dřív :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
sollik

750+
 
Reputace: 135
Příspěvky: 998
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda SW 600T, Honda Dylan 125 (ex Honda Lead 100)

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod Bostav » 08 říj 2018, 22:14

No vidíš, prostě je zase někdo chytřejší :lol:
Od roku 1989 - Jawa Mustang ,pak spousta, ale opravdu spousta skůtrů 50ccm,70ccm a 125ccm.
Nedávná minulost: Honda PCX 2014, Yamaha N-Max 2017
Obrázek
Uživatelský avatar
Bostav

1000+
 
Reputace: 208
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 úno 2016, 14:47
Bydliště: U Mladé Boleslavi
Skútr / moto: Honda Forza 125ccm 2018
Tuning / úpravy: Okouzlující muž za řidítky.

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o skútrech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků