Je možné řídit silnější skútr než 50ccm s řidičákem sk. B?

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod cenzura » 29 dub 2010, 12:46

Tak leda sehnat ty papíry z 5o
Uživatelský avatar
cenzura

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 29 dub 2010, 09:57
Skútr / moto: ???

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod Miro11 » 29 dub 2010, 13:17

Nebudem tu moralizovať..no nedá mi reagovať...začína to skútrom...obsah 125ccm mám TP na 50ccm, známy mi to na STK za flašku odklepol...som jednoducho borec čo to všetkým ukáže...no nájde sa nejaký nespokojený rejpal a práskne ma známemu policajtovi..ten si ma podá a podá si aj STK...dotyčný známy, čo za flašku mi odklepol papiere..poletí z práce (v lepšom prípade) a bude mať na krku falšovanie úradnej listiny..určite na mňa bude v dobrom spomínať, keď bude stáť v rade na ÚP.
No príbeh pokračuje..nikto mi na nič neprišiel..tak prečo to neskúsiť znovu...kúpim litrovú mašinu..aspoň 200 koní a nechám si urobiť u známeho doklad na 25kw...som zase borec..dokažem to všetkým..ak mi anjel strážny dovolí dožijem sa vnúčat..ak nie, tak mi budú kamaráti jazdiť oprašovať plyšáka vedľa hlavnej cesty...čo na tom, mal som predsa prednosť..ale v 160 km/h sa ťažko zastavuje na 10 metroch..moj príbeh začal..možem mať 125ccm na papieroch 50ccm..aby som si nemusel robiť vodičák.

viac k tomu nemám čo dodať...komu niet rady...tomu niet pomoci...vychovávať nikoho tu nemienime :roll:
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod cenzura » 29 dub 2010, 13:26

Miro11 píše:Nebudem tu moralizovať..no nedá mi reagovať...začína to skútrom...obsah 125ccm mám TP na 50ccm, známy mi to na STK za flašku odklepol...som jednoducho borec čo to všetkým ukáže...no nájde sa nejaký nespokojený rejpal a práskne ma známemu policajtovi..ten si ma podá a podá si aj STK...dotyčný známy, čo za flašku mi odklepol papiere..poletí z práce (v lepšom prípade) a bude mať na krku falšovanie úradnej listiny..určite na mňa bude v dobrom spomínať, keď bude stáť v rade na ÚP.
No príbeh pokračuje..nikto mi na nič neprišiel..tak prečo to neskúsiť znovu...kúpim litrovú mašinu..aspoň 200 koní a nechám si urobiť u známeho doklad na 25kw...som zase borec..dokažem to všetkým..ak mi anjel strážny dovolí dožijem sa vnúčat..ak nie, tak mi budú kamaráti jazdiť oprašovať plyšáka vedľa hlavnej cesty...čo na tom, mal som predsa prednosť..ale v 160 km/h sa ťažko zastavuje na 10 metroch..moj príbeh začal..možem mať 125ccm na papieroch 50ccm..aby som si nemusel robiť vodičák.

viac k tomu nemám čo dodať...komu niet rady...tomu niet pomoci...vychovávať nikoho tu nemienime :roll:


Miro co to tady píšeš za nesmysly nikdo tady nic nepiše o 2oo Ps motorce. Tak si ty tvoje pohádky nechej pro někoho jíneho ano. Já nejsem na to zvědavý a když se ti to nelíbí tak to nečni a nekomentuj !!!!
Uživatelský avatar
cenzura

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 29 dub 2010, 09:57
Skútr / moto: ???

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod Ryan » 29 dub 2010, 13:40

cenzura: Miro ví co mluví. jestli chceš teď do rámu dostat místo 50ccm 125ccm, je to stejný princip jako schovávat v 18ti 120HP motorku za v té době pro tebe legálních 24kW. nakitovat 50 na 70ccm bože, proti tomu žádná. ale chtít posvětit falšování dokumentů je už trochu moc. jestli máš známé na STK jak tvrdíš, tak ti nejzasvěcenji poradí právě oni, co budeš k tomu co chystáš potřebovat.

P.S: trochu slušnosti by ti též neuškodilo. jestli čekáš, že te tu budou lidi plácat po ramenou jaký jsi borec, že oblafneš zákon, spletl sis fórum. tak se nediv reakcím a reaguj na ně s chladnou hlavou
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod Miro11 » 29 dub 2010, 13:44

A čo očakávaš od skutrfora? Dobrú radu alebo návod ako obísť zákon? Poradil som ti v prvom príspevku..s B skupinou možeš sedlať MP3 LT ak chceš jazdiť s B skupinou a malým A tak možeš podľa legislatívy prakticky len 50ccm...zbytok bola len ľahká úvaha o tom ako by to mohlo pokračovať...

edit: Ryan to už za mňa dopovedal...
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod Rady » 29 dub 2010, 13:48

Ja bych rekl, ze to jiz zacina nazvem tematu :) Jinak si myslim, ze diskuze podobneho typu na SF nepatri. To ale necham k posouzeni adminovi.
Jedina cesta jak jezdit legalne s "B" na silnejsim motocyklu je MP3 Piaggio s nozni brzdou.
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod cenzura » 29 dub 2010, 13:48

Já vůbec nemmám v plánu kupovat nějakkou silnou motorku - jsem proti motorkám! chci jen skútra kterým budu jezdit do práce, a ne njěká 9kilo a jezdit po cestách a myslet si že jsem the doctor to fakt nee ...
( a ohýbat si RZ nebo dát přez ni tanga nebo co vše dělaji )
Uživatelský avatar
cenzura

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 29 dub 2010, 09:57
Skútr / moto: ???

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod s6rider » 29 dub 2010, 15:48

Myslím si, že než vymýšlet pi*oviny bude lepší, když si buď uděláš řidičák na A nebo si rovnou koupíš 50cc skútra nebo simsona. V obou případech si ušetříš opletačky se zákonem, zlé svědomí a konec konců i balík peněz. :idea:
Uživatelský avatar
s6rider

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 45
Registrován: 18 úno 2010, 21:15
Skútr / moto: Aprilia SR50 R Factory
Tuning / úpravy: FAR F1, boční stojan

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod Ryan » 29 dub 2010, 16:43

cenzura píše:Já vůbec nemmám v plánu kupovat nějakkou silnou motorku - jsem proti motorkám! chci jen skútra kterým budu jezdit do práce, a ne njěká 9kilo a jezdit po cestách a myslet si že jsem the doctor to fakt nee ...
( a ohýbat si RZ nebo dát přez ni tanga nebo co vše dělaji )


v tom případě si kup 4t padesátku, kterou můžeš s Béčkem legálně řídit. ta tě do práce i z práce spolehlivě dopraví.
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod s6rider » 29 dub 2010, 16:50

g.man píše:Docela by mě zajímalo kolik je tazateli let. Tohle snad nemůže nikdo myslet vážně. Už jenom ten pravopis mluví za vše.


No podle toho, že má řidičák na B soudím že už je plnoletý... ale stejně se najdou lidi, kteří k rozumu nepřijdou nikdy :)
Uživatelský avatar
s6rider

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 45
Registrován: 18 úno 2010, 21:15
Skútr / moto: Aprilia SR50 R Factory
Tuning / úpravy: FAR F1, boční stojan

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod novaka » 29 dub 2010, 17:54

Pořiď si piaggio mp3 a můžeš na to s Bčkem.
novaka

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 474
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Burgman 200

Re: Skútr sylnejší než 5O ccm je možné řídit s řidičák sk. B ???

Příspěvekod Ryan » 29 dub 2010, 18:56

Promazáno a zamykám :roll:
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Předchozí

Zpět na Diskuze o skútrech

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků