50ccm - kopce ve dvou

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

Re: 50ccm kopce ve dvou

Příspěvekod antilop » 14 kvě 2010, 15:27

Včera jsem se byl se Super 8 50ccm podívat na Klínovci (1244 m n m). Jel jsem to z Perštejna do Horní Halže, což je ta hlavní stoupací část (pokud snad někdo cestu zná...) od Ohře až na vršky hor, tj. asi 10km fakt prudkýho krpálu v kuse, na značkách tam bejvalo vidět i 14%, semtam skutečně ostrá serpentýna a je tam úplně krásnej novej hladkej asfalt žádná díra. Je fakt že padesátka teda do takovýhodle kopce skutečně moc rychle nejede, ale motor běžel pořád stejně jen to holt mělo nastavenej pomalej převod a jelo to tak nějak kolem 30, ale žádný problémy z dlouhýho stoupání nebyly poznat a jel jsem to bez zastavení, nebyl důvod stavět, nic divnýho to nedělalo. Nahoře teda eště navíc pekelná zima a vichr jak blázen - no nic moc. Nicméně se mi tam strašně líbilo a chtěl bych si někdy udělat tenhle výlet i se ženskou, jsou tam docela pěkný hrady nebo zříceniny a výhledy atd, veliký vrtule elektráren a docela dost zajímavýho. Myslíte že to ten motor zvládne i ve dvou? Odhaduju že stoupák do Halže naloženej pojede tak 10 :D :D :D Dolů jsem pak jel jinudy, tam to bylo podstatně delší takže logicky asi taky i míň prudký, ale zas ta cesta byla nekvalitní samá díra a vymletá. Ta přes Halži je úplně krásná, jen nevím jestli to nebude ve dvou skutečně už moc prudký...
antilop

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 21
Registrován: 09 zář 2009, 13:08
Skútr / moto: Kymco Super 8 50-4T

Předchozí

Zpět na Diskuze o skútrech

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron