Výroba čínských skútrů

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Mirus1 » 24 bře 2015, 00:08

PBM2:: Taky díky a vlastně už mě ani neděkujte, koupil jsem si prostě skůtra, který se mě líbí a věřím, že bude šlapat dobře, ťuky,ťuk :) I díky tomu, že jsem sem chodil a četl různé zkušenosti.
Jinak, já jsem vyučený strojař a po různých diskusích o dílenském zpracování jsem se dneska právě zaměřil i na tuhle věc jako sváry, licování všemožných věcí a všechno, co jsem byl schopen posoudit, neshledal jsem nic, co by mě nějak znejistilo nebo tak podobně. Jasně, musel bych asi odkrýt i kapotáž, ale to jaksi nejde, že, při nové koupi, uvidím později...

Slayrix:: můj první favorit byla Aprilia SR Max 125, krásná mašina, ale mě se na ni špatně nasedalo, jak přes středový tunel, tak přes sedlo, asi jsem nemehlo, které potřebuje jiný stroj, právě kvůli těmto věcem, každý jsme jiný a mě právě ten Sym přesně vyhovuje ve všem co potřebuji, už třeba velkým prostorem pod sedlem, kde nacpu moje fotokrámy i se svačinou a butilkou něčeho dobrého... :D
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod madma » 24 bře 2015, 01:02

No, Mirusi, nezbývá než popřát Ti hodně radostí a prima zážitků. Vypadá fakt moc dobře, myslím, že to byla dobrá volba. Tak ať Ti slouží a užij si ještě to "těšení se". Není to tak dávno, co jsem prožíval totéž a je to prima pocit... I to má něco do sebe. A pak už jen KOLAMA DOLŮ!! :)
Piaggio XEvo 125 --> Suzuki DL650 V-Strom
Uživatelský avatar
madma

100+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 142
Registrován: 13 říj 2014, 22:48
Bydliště: Marienbad
Skútr / moto: Piaggio X Evo 125 / Suzuki DL650 V-Strom

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Mirus1 » 24 bře 2015, 07:58

madma, taky dík za přání, zítra by ho měli přivézt, dnes jdu vyřizovat zákonnou pojistku a registraci, no a potom podle počasí to začne... :D
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Timgad » 24 bře 2015, 08:47

Mirusi, já jsem svého Syma dokonale prolezl a sváry jsou OK. Drobné prskance - okuje tam sice kolem svárů jsou, ale vlastní sváry jsou hladké, dostatečně masivní a dobře zapuštěné do svařenců.
Timgad

100+
 
Reputace: 23
Příspěvky: 232
Registrován: 26 srp 2014, 21:25
Bydliště: Náměšť
Skútr / moto: klasický skútr

Předchozí

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků