Výroba čínských skútrů

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod vena307 » 23 bře 2015, 22:10

Není vítěz ten, kdo bojoval a zvítězil, ale ten,jenž miloval, zrazen byl, a přece odpustil. :D
Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali a ty ses usmíval, až jej budeš opouštět!“
Uživatelský avatar
vena307

500+
 
Reputace: 173
Příspěvky: 602
Registrován: 14 čer 2010, 16:27
Bydliště: Praha-Horoměřice
Skútr / moto: Honda SW-T 400,Yamaha FZS 1000 Fazer,Yamaha R1,
Tuning / úpravy: Honda CBR 1000RR Fireblade

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Mirus1 » 23 bře 2015, 22:27

Hm, tak zrovna v den nákupu mého vysněného skůtru a mého nadšení z něj, tady čtu takové věci. No nic, začnu se asi poohlížet po jiném fóru, protože tady je to pro mě asi konečná z důvodu naprosté ztráty důvěry v toto fórum, které jsem ještě nedávno chválil, jak se tady seriózně diskutuje, radí, pomáhá a.t.d.
A jestli tady padly navíc zmínky o šmírování soukromých zpráv, pokud je to ale pravda, tak to už je teda věc, které se nehodlám účastnit.
Jestli je to jinak,tak mě to někdo vysvětlete, ale ten pocit zklamání a ztráta důvěry tady je, protože nevím, zda diskutující je baba nebo chlap, jestli to není jenom vtipálek, který si vysedáváním u těchle diskusí honí nějaké ego, nebo je to úchyl, který mě někdy může i nějak poškodit.
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod tydeet » 23 bře 2015, 22:42

Můžu Tě ubezpečit, že naprostá většina diskutujících na tomto fóru je úplně normálních. Kocur je vyjímka a jeho převtělení do Marlény je případ pro psychiatra ...
Uživatelský avatar
tydeet

100+
 
Reputace: 58
Příspěvky: 141
Registrován: 23 srp 2012, 13:34
Bydliště: Praha
Skútr / moto: yamaha neos 50, honda pcx 125

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Mirus1 » 23 bře 2015, 22:50

No jo, ale po těchto zkušenostech to mám jako poznat jak, věřím tomu, že je tady drtivá většina naprosto seriózních lidí, ale tohle jsem bohužel ještě nezažil. A to jsem účastníkem i jiných fór, kde jsou taky nějaké půtky, ale tohle je i na mě otrlého a zvyklého na ledacoc už trochu moc. Jako v nějakém konspiračním a intrikovém filmu....
Asi mě ta frustrace přejde, ale jedině díky nové mašině :D
Naposledy upravil Mirus1 dne 23 bře 2015, 22:52, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod moto.joker » 23 bře 2015, 22:51

Tvé obavy nejsou na místě. Tady je to jako na ulici.
Potkáš tady lidi moudré, lehkomyslné, obětavé, s přehledem, ochotné pomoci. No a samozřejmě vtipálky, nafoukance, vytahovače, všeználky a všudybýlky, magory, šílence, neschopné přijmout jiný názor.
Prostě jak na ulici. A stejně jako tam i tady si vybereš, s kým si budeš povídat a s kým ne. Stejně jako lidi posloucháš na ulici a uděláš si na ně názor, tak tady čteš a uděláš si názor.

To zvládneš, není se čeho bát. Na ulici taky chodíš, tak co.

No když se podíváš pozorně, tak zjistíš, že se to celé týkalo pouze dvou témat. Ostatní témata jedou v pohodě.
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Vratas » 23 bře 2015, 22:54

Co se týče šmírování zpráv, tak snad každému dojde to, co jsem tu už jednou psal, že pokud je nějaký server, tak jeho administrátor nad ním má plnou kontrolu. Ano, znamená to, že si může prohlédnout i soukromou zprávu namátkově vybraného uživatele, otázkou zůstává, proč by to jen tak dělal a proč by si z 12 tisíc uživatelů vybíral zrovna vás. Moderátoři mohou také vidět soukromou zprávu, ale až v případě, že daný uživatel nahlásí zprávu toho, s kým diskutuje, jako nevhodnou. Asi takto.

To šmírování zde zmínil uživatel kocur, který dostal BAN za své vystupování v minulosti a nyní ho dostal znova, protože BAN obešel tím, že si založil nick Marléna a pod tímto opětovně vystupoval. Bohužel to za poslední týden trošku neukočíroval a jeho fanatismus ohledně čínských skútrů se opětovně projevil, stejně tak jeho zřejmě paranoia, že je sledován. Tudíž dostal za své chování a obcházení BANu další BAN.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Mirus1 » 23 bře 2015, 22:56

moto.joker:: o.k. jasan, jen jsem si nemohl odpustit napsat tyhle příspěvky, takže to už vypouštím z makovice, nemá smysl se tím dále zabývat....

Vratas:: Dobrá, beru to, tím bych tohle z mé strany uzavřel, já jenom, že jsem se dnes stal konečně majitelem nového stroje a hned na prvním řádku čtu tuhle tragikomedii, kterou jsem sice sledoval, ale jenom z povzdálí a nijak jsem se toho neúčastnil...
Naposledy upravil Mirus1 dne 23 bře 2015, 23:04, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Slayrix » 23 bře 2015, 22:58

Mirus1 --> myslím, že obavy nemusíš mít, já když něco potřeboval tak vždy mi bylo porazeno nebo naopak já poradil jiným z vlastní zkušenosti, zde se jedná opravdu o vyjímku, kterou však můžeš potkat na jakémkoli fóru a často se to i děje

PS: co se týče toho sledování zpráv, tak snad ani nemusím psát, že na jakémkoli fóru, či sociální síti se to může dít ;) snad není nikdo naivní, že v dnešní době, když někdo bude chtít, má tu možnost se k tomu dostat a to i bez ohledu jestli je to admin a určitě admini netráví volné chvíle tím, jak si někdo v soukromých zprávách domlouvá, kde se zítra sejdou na vyjížďku, co si koupili za nové příslušenství na skútra apod.
Naposledy upravil Slayrix dne 23 bře 2015, 23:00, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Slayrix

50+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 89
Registrován: 15 srp 2014, 11:36
Bydliště: Morava, Zlínský kraj
Skútr / moto: Aprilia SR Max
Tuning / úpravy: Akrapovič, Malossi plexi, LED blinkry a ještě pár designových drobností :)

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod moto.joker » 23 bře 2015, 22:58

Co jsi nakonec koupil? Pochlub se!
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod sigi » 23 bře 2015, 23:02

tydeet píše:Můžu Tě ubezpečit, že naprostá většina diskutujících na tomto fóru je úplně normálních. Kocur je vyjímka a jeho převtělení do Marlény je případ pro psychiatra ...



ty seš taky divnej patron,ještě o pár příspěvků výš jsi se Marleny zastaval...že ban je moc tvrdý trest...a ted zase obracíš... :mrgreen:

No nic necháme toho....pojdme na ty číny...at si letos zajezdíme
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Mirus1 » 23 bře 2015, 23:24

Slayrix :: jo, už mě ten vztek přešel, já vím, že to lepší už asi nikdy nebude, máš plnou pravdu....

moto.joker:: Nedávno jsem v avataru ten stroj měl, potom jsem ho vymazal, protože jsem začal na nátlak mých známých motorkářských es :D koketovat s myšlenkou koupit tohle "Yamaha XV 1100 Virago", ale musel bych si dodělat papíry a když jsem si nakonec na ni u mého známého sedl a nastartoval, tak jsem z toho dostal strach, v mém věku už né :D
Takže asi ve středu u mě u garáže přistane tohle..
http://www.sym-motor.cz/stroje/skutry-1 ... 25i-sport/
Půl roku, vlastně od registrace zde vybírám a od samého začátku jsem věděl, že ho koupím. Přemýšlel jsem ještě nad novou Hondou Forza 125, nebo Yamahou 125, ale ten design, výbava a jiné věci mě prostě dostaly. Dnes jsem na mašině dokonce i jel asi 200 metrů :D ale pro mě to bylo jako pomazání po duši. Mám v plánu ještě trošku doladit např.těžítka řídítek, ale jinak tam vlastně není skoro co dolaďovat. Možná někteří mě tady budou spílat, že jsem neměl kupovat ten Tchaiwan, ale já to beru taky tak, že, když ráno přijdu i po roce do garáže, tak se na skůtr podívám a řeknu si, ty vole, ty jsi pořád parádní mašina, alespoň pro mě.... :D
Naposledy upravil Mirus1 dne 23 bře 2015, 23:44, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod sigi » 23 bře 2015, 23:40

Mirus1 a o tom to je,když z toho budeš mít radost...jdi do toho...a užívej si ho...člově by si měl udělat radost,hned je svět barevnější a vše se začne dařit...
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Mirus1 » 23 bře 2015, 23:45

sigi, jasně, víme o čem mluvíme, mám přesně takovou zkušenost i s jinýma věcma, např. foťáky...to je taky moje záliba..
Naposledy upravil Mirus1 dne 23 bře 2015, 23:48, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod PBM2 » 23 bře 2015, 23:47

To Mirus1: nikdo ti tu nebude spílat. Vybral sis dobrou značku, která se rozhodně mezi ostatníma neztratí. Jak jsi napsal, na tom Viragu jsi se necítil zcela fajn, zatím co toto ti přijde jako správná volba. A o tom to je. Vybrat si to, co je ti blízké, na čem se cítíš dobře a bezpečně a k čemu máš důvěru. A ne to, co se líbí druhým a na čem by ses moc fajn necítil. Tak až koupíš, ať si ho dobře užiješ. Hodně kilometrů bez nehod. 8)
Čínská kráska bere "Kolik potřebuje" :-)

Fotogalerie / Profil na motorkáři.cz / Čínská kráska
Uživatelský avatar
PBM2

750+
 
Reputace: 134
Příspěvky: 891
Registrován: 16 dub 2011, 11:53
Bydliště: Severní Morava, FM
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano, jsou.

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Slayrix » 23 bře 2015, 23:48

Mirus --> designově vypadá opravdu velmi dobře, zpracování a kvalitu nebudu soudit, jelikož s touto značkou nemám zkušenost :) ale myslím, že za tu cenu, už by to zpracování nemělo být špatné a pokud mají 3letou záruku, tak by to snad taky mělo něco vydržet :D a většinu SYM co jsem viděl vypadaly v pohodě a tahle je opravdu *prémiová* ;)
Uživatelský avatar
Slayrix

50+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 89
Registrován: 15 srp 2014, 11:36
Bydliště: Morava, Zlínský kraj
Skútr / moto: Aprilia SR Max
Tuning / úpravy: Akrapovič, Malossi plexi, LED blinkry a ještě pár designových drobností :)

PředchozíDalší

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků