Výroba čínských skútrů

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Dogs » 23 bře 2015, 18:06

Pro amnestii....bylo by tu smutno :)
Po dlouhé pauze >Aprilia SR 50 R SBK> Aprilia SR MAX 125 >Yamaha X-MAX 400....
Uživatelský avatar
Dogs

250+
 
Reputace: 17
Příspěvky: 261
Registrován: 17 črc 2013, 19:10
Bydliště: Jižní okraj Prahy
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 400, Aprilia SR Max 125
Tuning / úpravy: Akrapovič......Aprilka = Sportovní plexi, výfuk RP, zrcátka, led blinkry, proužky...

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod crhy » 23 bře 2015, 18:10

Díky a přimlouvám se též i za Logitecha (to je ale blbej nick) moje a jeho snaha rozmluvit, posléze pochválit nákup čínského motocyklu byla zde velmi nepochopena ( pouze pár bystrých jedinců dokázlo číst mezi řádky ) a o to více mě mrzí, že dlouhodobý členové, jako je Dándí, Forester atd... tuto schopnost neměli. Přiznávám, hráli jsme si s ohněm, ale zároveň jsem se nikdy tak u kompu nezasmál jako při těchto eskapádách. :mrgreen:
Každá sranda jednou končí a proto uznávám, že toho už bylo dost.
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 463
Příspěvky: 3240
Registrován: 29 kvě 2009, 20:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod moto.joker » 23 bře 2015, 18:26

Jasně amnestii!! Jen se plácejte po ramenou. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Škoda že jsou ty příspěvky smazaný, ale ještě mám v živé paměti, jak mě tuším 19.3.2015 crhy nazval STBákem a Lubik že jsem vypatlanej. :twisted:
Kdybych věděl, že je budete vítat se slavobránou, tak bych si ty příspěvky i schoval.
Tak si to přeberte jak chcete.

A ještě dodatek k zamyšlení:
Myslím že oba odvedli velmi dobrou práci. :evil:
Protože po tom, co tady předvedli už půlka lidí nikomu neporadí, protože nebude vědět, zda si z něj někdo nedělá kozy. :evil:
Třeba já o tom budu dost přemýšlet. :evil:
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod krizik1 » 23 bře 2015, 18:39

Souhlasím s moto.jokerem. Některé výroky dotyčných byly za čárou a to dost. I když s Crhym v drtivé většině názorů souhlasím, tak ten konec prostě přehnal. Lubika komentovat nebudu jelikož ho osobně neznám. Bylo by rozumné nechat to na moderátorech bez nátlaku ostatních. Myslím, že pokud budou Crhy a Lubík chtít, najdou s moderátory společnou řeč a vytahání za uši v podobě omezeného BANu (nějaký ten týden) prospěje úplně všem.
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
Uživatelský avatar
krizik1

Moderátor
 
Reputace: 825
Příspěvky: 2300
Registrován: 22 srp 2010, 08:22
Bydliště: Květnice tel.:732402041
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo 200

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod logitech » 23 bře 2015, 18:50

Chlapci (někteří) , rozhodně se nehodlám nikomu omlouvat za to co jsem o kom napsal. Vždyť si vzpomeňte jaké blbosti jste psali Vy, když jste se tady hrdině zastávali chudáčka Marlény a hrdině plácali do hrudě jací jste hýýýrous a já s Crhym jsme ti zlý :D :D
Takže pokud jsem o někom (moto.joker) v reakci na jeho příspěvek napsal že je vypatlanej, tak si za tou odpovědí stojím. Vždyť jsi se před tou Marlen virtuálně naparoval jako páv, vidíš a nakonec to je chlap :D :D :D
Furt lepší než si z Vás půl roku dělat prdel jako Marléna. Já říkám/píšu co si myslím a rozhodně se nemusím schovávat za koncura/marlénu.

Nejsem dítě abych se omlouval za svoje názory nebo abych seděl za trest na hambě, ale chytťe se za nos a přečtěte si po sobě co dokážete vysmolit za nesmysl ....
Vás tady Marléna/Kocur tahala za nos a dělala z Vás debily a Vy jste to krásně hltali a předváděli se před ní kdo má větší rozkrok .
Kdybych Vám nenapsal že jsem Lubik, tak si z Vás můžu dělat pr*el klidně rok a nic nepoznáte ..... Ale proč bych to měl dělat ?

Ps.: A připojit se na forum přes proxy dokáže snad 5ti leté dítě i když bude mít 10 Banů,takže tu může být každý den nový kocur/marlen :-) Ale proč to dělat ....
Naposledy upravil logitech dne 23 bře 2015, 19:04, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
logitech

25+
 
Reputace: -1
Příspěvky: 47
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha - centrum

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Vratas » 23 bře 2015, 19:04

Hlavně tady chlapi nerozpoutávejte peklo mezi sebou, snad normálníma lidma. Stačí, že tady už není fanatik kocur, který se vydával za ženu (asi úchylka) a navíc ještě ke všemu použil jméno a fotku slavné osobnosti.

Lubiku, o tobě jsem to věděl, stačí mi projet si příspěvky a jejich IPčka a vyjede mi to. Nicméně to s tebou ani crhym momentálně neřeším, abych nebyl označen ve věci za zaujatého, neboť jsem se rovněž účastnil diskuse atd. Takže jsem se domluvil s hlavním moderátorem wictorem, který se na to na základě mých informací a také i skromných názorů ve večerních hodinách mrkne a situaci jako nezaujatý zhodnotí on :wink:
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod logitech » 23 bře 2015, 19:05

Stačí se připojovat přes jiné proxy a nepoznáš nic :-) Ale nevidím důvod se maskovat, vždyť jsem se odmaskoval hned druhý den .... V nejhorším případě budu jen "čtenář" z jiné IP :D
Uživatelský avatar
logitech

25+
 
Reputace: -1
Příspěvky: 47
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha - centrum

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Vratas » 23 bře 2015, 19:07

To je mi jasné. Když budeš chtít, tak se dostaneš všude i přes BANány. Né každý o této možnosti ví nebo jí umí ovládat. Doufám jenom, že kocur si už někde v Číně neobjednává soukromé proxy centrum, aby to tady mohl zase plevelit.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod logitech » 23 bře 2015, 19:09

Mám doma vlastní HTPC , kde mi běží na Ubuntu server :lol: Ty free online hide IP jsou k prdu ....
Za nos by se měli chytit uplně všichni, protože kvůli Kocurovi/marleně vzniklo tolik zbytečností ....
Uživatelský avatar
logitech

25+
 
Reputace: -1
Příspěvky: 47
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha - centrum

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod KRAES » 23 bře 2015, 20:54

Myslím si, že je čas se vrátit k témě a to je "výroba Čínských skútrů"
KEEWAY SilverBlade 125EFI - od 4/2014 = 21 750km; spotřeba od 2,53l do 3,3l/100km; svíčka Denso Iridium Power; variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight
Uživatelský avatar
KRAES

25+
 
Reputace: 6
Příspěvky: 44
Registrován: 22 srp 2014, 21:32
Bydliště: Rožňava/Zlín
Skútr / moto: KEEWAY SilverBlade 125EFI
Tuning / úpravy: Svíčka Denso Iridium Power; zásuvka 12V, variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod aula » 23 bře 2015, 21:01

https://www.youtube.com/watch?v=EtIO6luHKG0

Od času 5:48 ... Ale jinak nemám nic proti číňanům.
,,Na všem dobře, na skůtru nejlíp"
Uživatelský avatar
aula

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 80
Registrován: 09 črc 2013, 18:23
Bydliště: České Budějovice

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod moto.joker » 23 bře 2015, 21:12

No, placená reklama přímo zaměřená na prodej jedné značky, která se uchýlila k porovnání nového skútru a omláceného evidentně hojně používaného pitbike.

Mějte rozum, tohle není možný brát vážně. To dokazuje jenom to, že ten kdo to video vyrobil je blb.
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod Dogs » 23 bře 2015, 21:24

Proti Kymcu absolutně nic nemám ale tohle je hodně trapné reklamní video. Být majitelem té prodejny tak za toto bych nic nezaplatil.
Po dlouhé pauze >Aprilia SR 50 R SBK> Aprilia SR MAX 125 >Yamaha X-MAX 400....
Uživatelský avatar
Dogs

250+
 
Reputace: 17
Příspěvky: 261
Registrován: 17 črc 2013, 19:10
Bydliště: Jižní okraj Prahy
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 400, Aprilia SR Max 125
Tuning / úpravy: Akrapovič......Aprilka = Sportovní plexi, výfuk RP, zrcátka, led blinkry, proužky...

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod crhy » 23 bře 2015, 21:26

Já už se s vámi ale pánové nehodlám dohadovat, nedělal by jsem z toho zase takovou kovbojku. Však se nikdo z nás dvou nikomu do koupelny nenavrtal. Skůtry mám rád, tohle fórum také, samozřejmě jestliže jsou tady takovéto negativní ohlasy, nemá cenu nic lámat přes koleno a holt dostaneme stopku. Chápu, že Lubíka zde hodně lidí nemá rádo, díky jeho hodně kontroverzním názorům a mě to nemůžete odpustit, že jsem se s ním spřáhnul, ale takový je život.
Nicméně já věřím, že i moto joker ( nechápu jeho nick, když nerozumí srandě) s milým Forestrem jsou jistě skvělí chlapi, co už něco v životě zažily. :mrgreen:
Takže nic ve zlém, pokud budu zablokován, tak věřte, že jsem s vámi rád byl (i s oponenty), neboť jenom ti vás můžou popohnat dál.
Mějte se.!

-- 23 bře 2015, 20:27 --

Já už se s vámi ale pánové nehodlám dohadovat, nedělal by jsem z toho zase takovou kovbojku. Však se nikdo z nás dvou nikomu do koupelny nenavrtal. Skůtry mám rád, tohle fórum také, samozřejmě jestliže jsou tady takovéto negativní ohlasy, nemá cenu nic lámat přes koleno a holt dostaneme stopku. Chápu, že Lubíka zde hodně lidí nemá rádo, díky jeho hodně kontroverzním názorům a mě to nemůžete odpustit, že jsem se s ním spřáhnul, ale takový je život.
Nicméně já věřím, že i moto joker ( nechápu jeho nick, když nerozumí srandě) s milým Forestrem jsou jistě skvělí chlapi, co už něco v životě zažily. :mrgreen:
Takže nic ve zlém, pokud budu zablokován, tak věřte, že jsem s vámi rád byl (i s oponenty), neboť jenom ti vás můžou popohnat dál.
Mějte se.!
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 463
Příspěvky: 3240
Registrován: 29 kvě 2009, 20:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Re: Výroba čínských skútrů

Příspěvekod moto.joker » 23 bře 2015, 21:41

Hele Crhy, sranda musí bejt, jinak bychom se z toho zbláznili.
Zároveň si však myslím, že by to mělo mít nějakou úroveň.
Myslím, že i Ty jsi rozumný kluk a mnohé z Tvých příspěvků tomu nasvědčují. Pokud jsi četl chat, tak jsi mohl vidět, že jsem z vašich banů zrovna moc nejásal, i když bych asi podle někoho měl, ale nejásal. Přišlo mi to celý škoda. Příspěvky jsi měl dobrý, jen jste to v poslední době nějak moc "rozjeli". Tak se asi není čemu divit, když to trochu připomenu.

Buď si jistý, že pokud se někde potkáme, tak si klidně spolu pokecáme a nebudu s tím mít problém.
A jestli od někoho čekáš kudlu do zad a cukr v nádrži, tak ode mě to rozhodně nečekej.
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

PředchozíDalší

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 5 návštevníků

cron