Start 2T po dlouhé době

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Start 2T po dlouhé době

Příspěvekod pokrm » 02 kvě 2015, 23:59

ahoj chtěl bych se zeptat. Po dlouhé době (asi po měsíci) jsem dnes přišel ke skůtru a chtěl jsem ho nastartovat. Tak jsem ho nastartoval nakopávačkou a krásně běžel až jsem se divil jak dobře běží. No a asi po pěti sekundách se mu zvedli otáčky na maximum a jel motor uplně naplno(jako kdyby někdo dal plnej plyn) tak jsem ho vypnul klíčkem a ted prosím o radu jestli s tim něco neni nebo jestli se to může stát. popř. co to je ??? Děkuji předem
pokrm

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 27 pro 2014, 00:52
Skútr / moto: rhon 50
Tuning / úpravy: laděný výfuk(Leo vince TT Hand made)+odstranění restrikce, větší tryska, otevřený filtr, odblokovaná řídící jednotka, sportovní variator, lepší pružinky ve spojce

Re: Start 2T po dlouhé době

Příspěvekod medved.m » 03 kvě 2015, 00:14

Nejsem expert na dvoutakty, ale taky mě to zajímá. Tohle mi po deseti minutách dělá motorová pila :D
(vlastně :()
Že by vypucovat karbec?
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Start 2T po dlouhé době

Příspěvekod Zdana » 03 kvě 2015, 08:11

me tohle dela 2T v pripade ze sem linej ho startovat po ranu a vseobecne po delsim stani jak den bez sytice. Mam tam manualni a je k nemu pristup jak k penezum. Skutr sice chytne ale ma otacky ze na stojanku normalne ujizdi,musim chytnout zadni brzdu aby se kolo netocilo. Pokud dam sytic probiha start naprosto normalne,necham ho 15s brblat na sytic,vypnu ho a otacky sou na normalu. Takze sem si i mozna odpovedel :)
Zdana

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 125
Registrován: 13 čer 2014, 13:21
Skútr / moto: Peugeot Satelis 300, Peugeot Xfight 100
Tuning / úpravy: izolepa,nevite kdy co odpadne.

Re: Start 2T po dlouhé době

Příspěvekod krizik1 » 03 kvě 2015, 09:53

Nevím jestli u skútru, ale u pily je to stopro odpařením benzínu z karburátoru, následnému ochuzení směsi a tím pádem dochází k zvýšení otáček.
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
Uživatelský avatar
krizik1

Moderátor
 
Reputace: 825
Příspěvky: 2300
Registrován: 22 srp 2010, 08:22
Bydliště: Květnice tel.:732402041
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo 200

Re: Start 2T po dlouhé době

Příspěvekod pokrm » 03 kvě 2015, 21:18

díky moc aspon vim že s tim nic neni, protože já měl karburátor odpojenej takže už vim že je to kvuli tomu
pokrm

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 27 pro 2014, 00:52
Skútr / moto: rhon 50
Tuning / úpravy: laděný výfuk(Leo vince TT Hand made)+odstranění restrikce, větší tryska, otevřený filtr, odblokovaná řídící jednotka, sportovní variator, lepší pružinky ve spojce


Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 5 návštevníků