Skúter JBW 50 - karburátor

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Re: Skúter JBW 50 - karburátor

Příspěvekod jano » 25 led 2017, 23:09

Ono skoro v každom remesle, alebo hobby sú nejaké fóra a pokiaľ som na fóre kde som doma, tak sa niekedy nestačím diviť nad otázkami dotazujúcich, prípadne nad ich formulovaním. Väčšinou sa téma končí hneď prvou odpoveďou: zavolajte si odborníka...už podľa otázky je jasné, že tam nieje ani náznak odbornosti. Môj názor na fóra je len a len pozitívny, pretože mi iba pomohli, nikdy neublížli a hlavne....niekedy mi otvorili oči. Raz som podľa kníh a internetu zgenerálkoval náš zetor a doteraz nechápem, že už jazdí 7 rokov. Nuž, nech je takých fór a ľudí, ktorí sú na nich a pomáhajú čo najviac.
jano

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 24 led 2017, 15:48
Skútr / moto: JBW 50 QT3

Re: Skúter JBW 50 - karburátor

Příspěvekod jano » 28 led 2017, 14:07

Takže na ukončenie témy: Problém bol v hlavnej tryske vedúcej z plavákovej komory. Karburátor som vyčistil, trysku takisto a zatiaľ to ide. Ten mosadzný vstup do karburátora je prívod paliva, podtlak je tá hadička bližšie k valcu. Ten druhý výstup je asi ovzdušnenie komory. Ešte mám problém s nakopávačkou, vôbec nezaberá. Zíde úplne dole a vráti sa do pôvodnej polohy, ale inak nič. Asi bude niečo zodreté, alebo tak. Ak by mal niekto s týmto skúsenosť, prosím dajte vedieť.
jano

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 24 led 2017, 15:48
Skútr / moto: JBW 50 QT3

Re: Skúter JBW 50 - karburátor

Příspěvekod zdeny65 » 29 led 2017, 08:40

Máš strhaný ozubení.Sundej dekl a uvidíš.
zdeny65

250+
 
Reputace: 46
Příspěvky: 399
Registrován: 31 črc 2015, 19:44
Bydliště: Starý Vestec
Skútr / moto: Bylo-klasika,Yamaha Majesty 400,možná FJR 1300
Tuning / úpravy: CNC páčky,vestavěný systém nabíjení,nově laděný zadní tlumiče pérování,tankvak

Předchozí

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků