Motorro Polly 50

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Motorro Polly 50

Příspěvekod jajiN » 07 dub 2014, 19:29

Čaute lidi. Jsem tady novej, takže bych ze začátku potřeboval pár rad od zkušenějších, jelikož jsem byl doteď pouze zaměřen na auta a motorky, nebo spíše skůtry šly naprosto mimo mě :D

Takže jsem si pořídil čínský skůtr značky Motoro Polly 50. Skůtr by měl údajně mít 70ccm válec a (doopravdy) má sportovní výfuk Leo Vince TT.

Baterka byla kaput, tak jsem koupil novou. Dále tam stále ještě chybí kryt ozubených koleček.

a poprosil bych hned o radu, skůtr po přídaní plynu krásně jede do 30km/h, poté je "hluché" místo kdy skoro vůbec netáhne, asi do 45km/h a poté zase jakoby nabral dech a jel až do 60-65km/h. Dalším, o dost větším problémem je spotřeba, ta je totiž skoro 10l/100km :D :D Aneb na nádrž najedu 50km. Byl jsem se ptát ve zdejší prodejně a bylo mi řečeno, že mám dát zpátky origo výfuk a bude po problému jak s výkonem, tak se spotřebou a že skůtr pojede daleko lépe. Jelikož je při použití sportovního výfuku nutné také další úpravy.

Tady nějaké fotky (+mojeho autíčka).

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
jajiN

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 07 dub 2014, 19:18
Skútr / moto: Motoro Polly 50
Tuning / úpravy: Výfuk Leo Vince TT, 70ccm

Re: Motorro Polly 50

Příspěvekod Mr.Voza » 07 dub 2014, 19:48

Zkouknout variátor, válečky, řemen a vše okolo, jestli to funguje jak má. Mimochodem skůtr se 70ccm válcem a laďákem by měl jet daleko víc, než 60-65km/h. Takovejch 90 km/h reálnejch určitě - tzn, aspoň 100km/h podle tacha, který většinou přeměřuje.

Kryt kterejch ozubenejch koleček tam chybí? :shock:
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Re: Motorro Polly 50

Příspěvekod jajiN » 07 dub 2014, 19:58

No jak říkám, jsem v téhle oblasti úplně novej, takže se fakt nevyznám a moc se mi do toho vrtat samotnému nechce. Každopádně díky za nápad, něco zkusím vymyslet. Když už ten výfuk tam je, tak by bylo škoda jej nevyužít.

Jinak tady tenhle v kolečku

Obrázek
jajiN

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 07 dub 2014, 19:18
Skútr / moto: Motoro Polly 50
Tuning / úpravy: Výfuk Leo Vince TT, 70ccm

Re: Motorro Polly 50

Příspěvekod Mr.Voza » 08 dub 2014, 07:49

To je kryt variátoru.
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP


Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník