Keeway silverblade reset service oil

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Keeway silverblade reset service oil

Příspěvekod Labi » 05 zář 2017, 14:48

Zdravím, po najetí 1000km se mi rozsvítila kontrolka mazání, která indikuje výměnu oleje. V servisu zatím nemají čas a tak jezdím s takto svítící kontrolkou mazání, která mě dost znervózňuje. V návodu je, že se má po výměně oleje zmáčknout pravé tlačítko na přístrojovce. Zkoušel jsem tlačítko mačkat abych kontrolku vypnul, ale ona pořád svítí. Je na to nějaký fígl, že až opravdu po výměně kontrolka po zmáčknutí zhasne. Popřípadě jak motorka pozná, že je olej už vyměněný? Jsem z toho jelen
Labi

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 18 črc 2017, 06:10
Skútr / moto: keeway silverblade 250

Re: Keeway silverblade reset service oil

Příspěvekod krizik1 » 05 zář 2017, 15:43

Vezmi černou izolačku..... :wink:
Nebo vypni klíček, zmáčkni a drž tlačítko, zapni klíček a drž tlačítko dokud kontrolka nezhasne. Pokud nezhasne je na to jinej postup :mrgreen:
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
Uživatelský avatar
krizik1

Moderátor
 
Reputace: 825
Příspěvky: 2300
Registrován: 22 srp 2010, 08:22
Bydliště: Květnice tel.:732402041
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo 200

Re: Keeway silverblade reset service oil

Příspěvekod josuk » 05 zář 2017, 16:08

motorka vymeneny olej urcite pozna... :-D (kontrolku prece nema cenu resetovat jen tak, zhasnutou ji servis resetovat nejspis nebude a bude zbytecne mimo interval!)
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1411
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a Honda ADV 350
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy

Re: Keeway silverblade reset service oil

Příspěvekod Labi » 05 zář 2017, 18:56

No jde mi o to, že se to bude hodit třeba do budoucna, kdy si výměnu udělám sám stejně jako to dělám u aut nebo u předchozích strojů. Příští rozsvícení je dle manuálu naplánováno po ujetí 3000km. Takže na 4000km. Kdy se resetuje kontrolka na to nemá asi vliv. Taky mě znervózňuje kdyby náhodou motor přestal mazat jak to vůbec poznám když kontrolka svítí. Jedině až se zastaví. Vyzkouším to s tím klíčkem a uvidíme. Kdyby měl někdo nějaké další postřehy tak sem s nima. Zatím děkuji
Labi

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 18 črc 2017, 06:10
Skútr / moto: keeway silverblade 250


Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků