Keeway 50 RY8 2T

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Re: Keeway 50 RY8 2T

Příspěvekod Haja » 21 čer 2013, 09:55

Rozumím, doufám teda, že ten variátor (koupím rovnou i řemen a asi i spojku) pomůžou. Protože se mi nezdá aby byla 70ka dvoutakt tak líná. Kamarád s padesátkou v základu má rozjezdy stejné jako já a to nemá ani laďák ani nic.
Jezdím na pohodu, spíš pomalu než rychle.
Uživatelský avatar
Haja

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 99
Registrován: 27 kvě 2013, 15:54
Bydliště: Prostějov
Skútr / moto: Piaggio X9 125

Re: Keeway 50 RY8 2T

Příspěvekod unitkombat » 22 čer 2013, 11:40

Dej si akorát pozor na správou délku řemenu. Spojku bych asi nehrotil. Resp. spojka nema s maximalkou nic spolecnyho, ta ti jen koriguje rozjezdy. A ty si nastavis pruzinkama. (tvrdsi pruzinky = spojka sepne ve vyssi otackach, coz potrebujes, kdyz mas treba nicasil s ladakem. Na litinu se streetem to je nanic)
. Koukals na svicku? Je mozny, ze vykon muzes ztratit nespravnou smesi, ale ne asi tak razantne. Ten varec je cine hodne znat. Hlavne vsechno delej poprade. Nejdriv pekne otestovat valecky a prubeh varce a az pak pruzinky do spojky na vychytani rozjezdu.
Uživatelský avatar
unitkombat

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 17 led 2010, 18:58
Skútr / moto: CPI Oliver sport 50
Tuning / úpravy: Tecnigas Next R, mulťák a snížená hlava

Re: Keeway 50 RY8 2T

Příspěvekod Haja » 24 čer 2013, 14:52

Napadá někoho, kde by šel sehnat klidně jetej origo výfuk na Keeway RY8 nebo jakejkoli podobnej stroj (pasující)? Už mě štve ten uřvanej laďák, chtěl bych něco tichého
Jezdím na pohodu, spíš pomalu než rychle.
Uživatelský avatar
Haja

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 99
Registrován: 27 kvě 2013, 15:54
Bydliště: Prostějov
Skútr / moto: Piaggio X9 125

Re: Keeway 50 RY8 2T

Příspěvekod Haja » 08 črc 2013, 18:17

Ahoj, rád bych se zeptal na několik věcí:

Jak poznám ideální délku řemenu? Na tom, které na skůtru mám je napsáno: 16,6x792, ale netuším jestli je tam daný dobrý rozměr, stále totiž bojuju s malým výkonem při relativně vysokých otáčkýách a napadlo mě jestli třeba tento není moc dlouhý a neklouže.

Od jakých válečků bych se měl odpíchnout u nového variátoru? Vážím 100kg a jezdím většinou sám, někdy s přítelkyní (65kg).

Všude nacházím že pro můj skůtr je řemen délka 788 a já tam mám 792 takže mohlo by to být špatně?

Prosím nezakládej dva příspěvky pod sebe. Pokud chceš něco dodat, použij editaci již vytvořeného příspěvku. Kyblos
Naposledy upravil KYBLOS dne 09 črc 2013, 12:50, celkově upraveno 2
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Jezdím na pohodu, spíš pomalu než rychle.
Uživatelský avatar
Haja

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 99
Registrován: 27 kvě 2013, 15:54
Bydliště: Prostějov
Skútr / moto: Piaggio X9 125

Předchozí

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků