Čínské stroje

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Čínské stroje

Příspěvekod VVLLKK » 20 led 2007, 17:02

Zdravim všechny lidi co mají čínské stroje jako já. Napište sem jake stroje máte. Nechcete nekde zajet, protože když jezdim s lidma co mají značkové stroje tak jim nestíhám tak sem založil tohle téma aby jsme mohli jezdit spolu aspon si nebudeme ujíždět protože nám to jezdí plus mínus stejně. tak sem napiste a popripadne hodte foto sveho číňana.
Obrázek(66).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil VVLLKK dne 20 led 2007, 17:04, celkově upraveno 1
[font=arial]Motorkář ježděním žije a jeho stroj je jeho nejlepší kamarád!![/font]
Uživatelský avatar
VVLLKK

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 461
Registrován: 21 říj 2006, 22:51
Bydliště: Frydek Místek (PASKOV)
Skútr / moto: Honda Pantheon 125 2T a Yuki Rally 50

Re: Čínské stroje

Příspěvekod Marios » 20 led 2007, 18:19

Nunu má CPI Popcorna a jede jí dobře :o
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Re: Čínské stroje

Příspěvekod Jarda » 20 led 2007, 22:07

Prvni dva odstavce si precti pak uz je to vo necem jinym.Pravy vopak.Ta zkusenost me stala 40 papiru ktery bych dnech s chuti vrazil do maxika.Jenze ty papiry nemam tak musim hooooooooooooooooooooooooooooooodne setrit a skudlit a tak podobne abych si maxika koupil protoze padina uz mi nestaci.Je fat ze je dobra spolehliva ale na ty cesty co jezdim obcas uz koukam o neco vetsiho.Klidne ten odkaz precti celej ale o cinanovi jsou pouze prvni dva odstavce.Tot ma zkusenost s timto cinanem a proto uz radeji ne zopakovat a radsi si priplatim za znacku abych mel pocit bezpeci ze dojedu zpet domu.Pokud na nem jezdis jen po meste kde bydlis tak to dojdes ale kdyz jeden desitky nekdy i stovky km domova tak radeji an to nemyslet.Moje zkusenost.A preju stastnou cestu a hlavne dobry navraty domu.J.

http://www.adventure-biker.cz/forum/ind ... opic&t=179
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Re: Čínské stroje

Příspěvekod VVLLKK » 21 led 2007, 00:41

No tak ja sem stim mim cínanem spokojen ale docela me stve rychlost. Jet 100 km od baraku mi nedela problem. Dene najezdim i treba 200 km a jeste me nikde nenechal a ani zadny problem sem jeste na ceste nemel. Ale stejne se chystam v lete na nejakou 125. Jen sem zalozil tohle tama aby sme se tii co maji Čínany sešli a třeba nekam zajeli protože když jedu nekde s nekim kdo ma znackovy skutr tak mu nestiham a vzdycky na me musi cekat tak sem chtel aby sme nekde jeli my s číňanama a ostatní se znackovyma skutra na nas nemuseli cekat. tot vse ale jinak diky za nazor.
Naposledy upravil KYBLOS dne 05 říj 2013, 23:57, celkově upraveno 2
Důvod: Citace posledního příspěvku
[font=arial]Motorkář ježděním žije a jeho stroj je jeho nejlepší kamarád!![/font]
Uživatelský avatar
VVLLKK

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 461
Registrován: 21 říj 2006, 22:51
Bydliště: Frydek Místek (PASKOV)
Skútr / moto: Honda Pantheon 125 2T a Yuki Rally 50

Re: Čínské stroje

Příspěvekod petridas » 21 led 2007, 18:19

no mam cpi a taky sem snim zpokojeny a ze kluky brzdis? no myslim ze sraz je o tom ze se pojede podle nejpomalejsiho a ne ze na to kazdy slapne ,myslim ze o tom to neni :( ale neboj jakmile se otepli teda myslim az prijde jaro tak nekam vyrazime B) . prihlas se do toho olomouce ja pojedu taky a myslim ze i dalsi kluci co maji "pomalejsi stroje" :D
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Re: Čínské stroje

Příspěvekod VVLLKK » 21 led 2007, 18:26

Ok mas pravdu neni to o rychlosti ale o pozitku z jizdy a do toho olomouce se urcite prihlasim neni to zas tak daleko.
Naposledy upravil KYBLOS dne 05 říj 2013, 23:58, celkově upraveno 2
Důvod: Citace posledního příspěvku
[font=arial]Motorkář ježděním žije a jeho stroj je jeho nejlepší kamarád!![/font]
Uživatelský avatar
VVLLKK

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 461
Registrován: 21 říj 2006, 22:51
Bydliště: Frydek Místek (PASKOV)
Skútr / moto: Honda Pantheon 125 2T a Yuki Rally 50

Re: Čínské stroje

Příspěvekod roman.mara » 21 led 2007, 19:50

vždycky se jede podle obsahu

vpředu ty jakoby nejpomalejší a nakonec jakoby ty nejrychlejší

asi víte proč ..... a žádné blbinky, ty si nechte jinam :p

PS: i já se svou 125 jel jednou jako první
Honda CB SevenFifty

členem Scooter clubu KMK telefon: 724775546
Uživatelský avatar
roman.mara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 948
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hostouň u Prahy
Skútr / moto: Honda CB SevenFifty
Tuning / úpravy: dva super laďáčky

Re: Čínské stroje

Příspěvekod Cpujky » 21 led 2007, 21:23

[quote=VVLLKK][quote=Jarda]Prvni dva odstavce si precti pak uz je to vo necem jinym.Pravy vopak.Ta zkusenost me stala 40 papiru ktery bych dnech s chuti vrazil do maxika.Jenze ty papiry nemam tak musim hooooooooooooooooooooooooooooooodne setrit a skudlit a tak podobne abych si maxika koupil protoze padina uz mi nestaci.Je fat ze je dobra spolehliva ale na ty cesty co jezdim obcas uz koukam o neco vetsiho.Klidne ten odkaz precti celej ale o cinanovi jsou pouze prvni dva odstavce.Tot ma zkusenost s timto cinanem a proto uz radeji ne zopakovat a radsi si priplatim za znacku abych mel pocit bezpeci ze dojedu zpet domu.Pokud na nem jezdis jen po meste kde bydlis tak to dojdes ale kdyz jeden desitky nekdy i stovky km domova tak radeji an to nemyslet.Moje zkusenost.A preju stastnou cestu a hlavne dobry navraty domu.J.

http://www.adventure-biker.cz/forum/ind ... opic&t=179

No tak ja sem stim mim cínanem spokojen ale docela me stve rychlost. Jet 100 km od baraku mi nedela problem. Dene najezdim i treba 200 km a jeste me nikde nenechal a ani zadny problem sem jeste na ceste nemel. Ale stejne se chystam v lete na nejakou 125. Jen sem zalozil tohle tama aby sme se tii co maji Čínany sešli a třeba nekam zajeli protože když jedu nekde s nekim kdo ma znackovy skutr tak mu nestiham a vzdycky na me musi cekat tak sem chtel aby sme nekde jeli my s číňanama a ostatní se znackovyma skutra na nas nemuseli cekat. tot vse ale jinak diky za nazor. [/quote]

O rychlosti to neni...i kdyz mam rychlesi skutr,tak jedem rychlosti toho pomalejsiho...stejne se citim, kdyz s nama jezdi dbar (Burgman 400). Kdyz nejedes na maximum tak je to pohodka a zadny stres
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Re: Čínské stroje

Příspěvekod Marios » 21 led 2007, 22:49

Kuře kdy mi ukážeš jak ti to jede ?? :p
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Re: Čínské stroje

Příspěvekod kure.11 » 21 led 2007, 23:06

ma to jede 60km/h...ne jede to 75 a z kopce i 100...ale rikam neni to sladene
Naposledy upravil KYBLOS dne 06 říj 2013, 00:08, celkově upraveno 3
Důvod: Citace posledního příspěvku
Piaggio NRG 50 power DT (AC) (2005) a je červený
Motor:Polini R 70ccm_NEW Vyfuk STAGE 6 PRO_Polini speecontrol_malossi redsponge_Kevlar remen...
+++nevim jestli mam jeste do tohoto stroje investovat :(
kure.11

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Tuning / úpravy: Piaggio NRG 50 POWER

Re: Čínské stroje

Příspěvekod Jarda » 22 led 2007, 23:17

[quote=roman.mara]vždycky se jede podle obsahu

vpředu ty jakoby nejpomalejší a nakonec jakoby ty nejrychlejší

asi víte proč ..... a žádné blbinky, ty si nechte jinam :p

PS: i já se svou 125 jel jednou jako první[/quote]

Tak s timto 500% souhlasim a neni co k tomu dodat.A co se tyce toho cinana tak se to jmenovalo MORS coz vyrobce CHUNLAN a tim pro mne zkoncili cinani vsichni.Mozna to byl zmetkovej kus od vyroby to nevim ani jsem po tom ani neminil patrat a byl jsem rad ze jsem aspon ¨trochu jezdil.Jednou jsem mel mooooooooooc spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatnej den a hrnec pretekl a tak pravnik zapracoval a soucastka na kterou jsem 6 mesicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! byla behem 10 dnu doma.To vedet pred temi nekolika mesici tak se zachovam jinak.Od ty doby jsem uz vazne uvazoval o zmene ale znycky.Zkusenost mi jedna stacila.Skutr za 40 papiru funglovku samozrejme a dalsich necelych 40 jsem investoval do oprav.

Doufam ze toto nikdo z vas nezazijete a budete si uzivat jen spokojene jizdy jako ja ze znackovyho skutra.Uzivat si spokojeny jizdy A VO TOM TO JE!!!!!!!!!
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Re: Čínské stroje

Příspěvekod Cpujky » 22 led 2007, 23:40

To jako 40 za cinana?Nejak jsem to asi nepochopil...ale treba Atlantise jsis mohl v akci (loni)koupit za cca 40 tisic a to je kvalita
Naposledy upravil KYBLOS dne 06 říj 2013, 00:08, celkově upraveno 2
Důvod: Citace posledního příspěvku
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Re: Čínské stroje

Příspěvekod roman.mara » 23 led 2007, 00:11

Jestli můžu, také si přidám, měl jsem Hyusong Prima 50, r.v. 2000

co se týče designu moc krásný stroj, nevím jestli to byl Korejec, Číňan či kdokoliv, ale mě složil celých 5 let
bez jediné poruchy a to jsem na něj moc nedbal, žádné zazimování, na jaře nabít baterku a párkrát prošlápnout.
Nový jezdil skoro 70 a to bez úprav. Nikdy mě nikde nenechal Přesto ve mě ty Tesko a Monfíld jakobyskútry moc
nenadchly a důvěru ve mě teda nebudí.Nic tady neodsuzuji, ale život mě naučil věřit kvalitě a značce.
Honda CB SevenFifty

členem Scooter clubu KMK telefon: 724775546
Uživatelský avatar
roman.mara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 948
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hostouň u Prahy
Skútr / moto: Honda CB SevenFifty
Tuning / úpravy: dva super laďáčky

Re: Čínské stroje

Příspěvekod slapky » 23 led 2007, 00:34

roman.mara,nezbývá mi,než souhlasit se značkou.Jenže to zjišťuju až poté,co jsem skútra jakéhosi čínského koupil.Až jsem koupil,teprve jsem zjistil ta různá fóra a začal mě chytat amok.Ale na druhou stranu,a také to říkáš, za 4 tisíce km ani nejmenší škytnutí v motoru. Bude-li mi sloužit tímto způsobem pár let,omluvím se mu i za šikmé oči :o! Na závodění to nebude.Ale když mě doveze kam potřebuji,...
Nehleď stále jen dopředu!
Ohlédni se někdy také vzad,...

mobil: 608 423 077
Uživatelský avatar
slapky

1500+
 
Reputace: 31
Příspěvky: 1875
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Šlapanice
Skútr / moto: Yamaha majesty 250 + Suzuki Burgman AN 650

Re: Čínské stroje

Příspěvekod nunatko » 23 led 2007, 08:37

Já mám taky číňana..a jsem spokojená... :), jen prostě chci teď neco většího.... :D
Naposledy upravil nunatko dne 23 led 2007, 08:37, celkově upraveno 1
Člen Scooter Clubu NM
Skutříky:CPI Popcorn 50ccm - r. v. 2005,laděný výfuk, pružinky ve spojce,variator MALOSSI,Yamaha Aerox 100ccm, r.v 2000
Aprilia Atlantic 200ccm, r.v 2004
Uživatelský avatar
nunatko

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 427
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín

Další

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků