New Velorex

Diskuze o konceptech, prototypech apod.

Co říkáte na nový velorex?

Líbí se mi
7
24%
Líbí, ale je co zlepšovat
12
41%
Nelíbí se mi
10
34%
 
Celkem hlasů : 29

Re: New Velorex

Příspěvekod aumirek » 17 úno 2010, 23:11

wictor když už sem dáš nějakej odkaz tak si alespon přečti ten uvod je tam jasně psané žě slyšel o nějakém velorexu a že ani neví jestli fotky k tomu patří ale nejspíše výtvor grafika.A ani jeden ten výtvor bys neposadil na tu trojkolku poněvadž to není ani konstrukčně možné.
A pro jarafari také se mi ten pincek líbí ale je to opravdu čínská výroba na zakázku toho pána z Opavy.Bylo vyrobeno celkem 555 kusu motor čínskej 4 takt a ta cena byla teda včetně certifikátu a pořadového čísla i když se teda líbil zájem za ty peníze nebyl.
aumirek

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 302
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klimkovice
Skútr / moto: Biagini Tiger
Tuning / úpravy: zatím nic a asi to tak zustane

Re: New Velorex

Příspěvekod wictor » 17 úno 2010, 23:16

aumirek: než budeš odpovídat, tak si prosím přečti můj příspěvek. Já ti ho pro jistotu odcituji:

Tak jsem na netu "vyšťoural" nějaké fotky a "pokud nějak takhle" bude New Velorex vypadat ......

Takže se hned nečerti :twisted: :wink:
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: New Velorex

Příspěvekod aumirek » 17 úno 2010, 23:23

nečertim nic se neděje jen jsem to chtěl uvést na pravou míru konec koncu sekl jsem se i já ten pincek stojí 20 a ta dražší verze asi 33 ale nevím jestli jak vto vyšlo nestál opravdu 50 ale už teda nevím a jinak ani netvrdím že to bude humus jen že je drzost nazvat to velorexem a tuším i tu hroznou cenujinak shlédnout toho pincka je možné zde
http://cenik.motoscoot.cz/jawa-new-pionyr.asp
Ps a pokud by to bylo opravdu jak ná těch foto byla by to paráda nicméně je to nemožné napasovat na to foto nahoře
aumirek

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 302
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klimkovice
Skútr / moto: Biagini Tiger
Tuning / úpravy: zatím nic a asi to tak zustane

Re: New Velorex

Příspěvekod wictor » 19 úno 2010, 15:35

Tak jsem ještě našel : http://www.new-velorex.cz/ a jak se píše ve vloženém odkazu :
Uvidíme, třeba se na trhu objeví Velorexy hned dva… :wink:
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: New Velorex

Příspěvekod aumirek » 10 bře 2010, 16:45

takže velorex je odhalen jen dotaz pro ty co se jim tak zamlouval.Pokud by jste měli více jak pul melounu a chtěli koupit za to motorky byl by to ten velorex nebo něco jiného.
aumirek

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 302
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klimkovice
Skútr / moto: Biagini Tiger
Tuning / úpravy: zatím nic a asi to tak zustane

Re: New Velorex

Příspěvekod wictor » 10 bře 2010, 19:37

jj takže New Velorex je na světě: http://www.novinky.cz/auto/194275-velor ... korun.html po designové stránce povedenej kousek a nejpomalejší taky nebude :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: New Velorex

Příspěvekod 942004 » 10 bře 2010, 19:45

No ale,to už vypadá super :wink: V tom by se už machrovalo jedna básen.Jen ta cena,kdyby malinko slezla dolů... :cry:
Jezdi hlavou,předvídej a přežiješ....
http://www.piaggio-club.net
krásná minulost-Piaggio Hexagon 125 EX
Uživatelský avatar
942004

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 436
Registrován: 04 kvě 2009, 18:49
Bydliště: Praha-Spořilov , Brno-Líšeň
Skútr / moto: Piaggio X8 250 i.e.,Cagiva Cucciolo 50
Tuning / úpravy: turistické plexi Kappa,variátor Malossi Multivar,svíčka Denso iridium,laděný výfuk MIVV,vzduchový filtr Malossi Redsponge,reflexní proužky na ráfky,led parkovačky,top case-kufr Givi 46l+opěrka.

Re: New Velorex

Příspěvekod Bahnak » 10 bře 2010, 19:48

moje stanovisko je vyloženě negativní. :evil:
cesta je cíl
Uživatelský avatar
Bahnak

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 598
Registrován: 02 říj 2006, 21:36

Re: New Velorex

Příspěvekod Miro11 » 11 bře 2010, 08:16

Podľa fotografií..dizajn síce drží líniu starého velorexu, no otváranie dverí niekam smerom do tramtárie..to je otras..a v otrasoch pokračujme..v hračke za pol mega...sťahovanie okienok ručne??? prístrojovka nenašiel som ju, len "niečo" potiahnuté šedým chlpatým kobercom s osadenými repro a trápnym modro-podsvieteným rádiom..no hnus velebnosti...svetlá a umiestnenie v poriadku..ale tie smerovky vpredu??? mikro-diodky uchytené na železnom rantli ako na dedovom malotraktore..du blejt...nič z toho nezachrání motor ani keby bol z Migu 21..klasická bublina ktorá sa pravdepodobne dožije tak max 10 kusov výroby..pretože mladá kategória, ktorej by to bolo určené na to nemá prachy..aby sa preháňalo..v niečom čo má ladené výfuky..a cez otvorené okienka..sa linie trápne duc duc..tam tam...tac tac..hold pán konštruktér bude musieť trošku zapremýšľať a pozrieť sa smerom k Fiatu ako sa robí RETRO :D
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: New Velorex

Příspěvekod Rady » 11 bře 2010, 08:58

Ja bych jeste pridal retez a paprskovity disk zadniho kola. To je kombinace pro celodenni cisteni :mrgreen:
Proc tam neni remen nebo kardan, kdyz uz se mely zachovat stejne disky kol. Myslim, ze se jedna o nedotazeny prototyp, kde je jeste spousta prace. V kazdem pripade ale je dobre, ze nekdo tuto znacku ozivil, i kdyz je jasne ze pro chude invalidy to jiste nebude :?
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Re: New Velorex

Příspěvekod Miro11 » 11 bře 2010, 09:55

:lol: to je fakt..ak sa mu pri 190 km/h (ak to nevzlietne náhodou) vyhádže vazelína na to kolo..tak poteš prso :lol: :lol: a teraz som si všimol umiestnenie RZ..to mu u policajtov neprejde :wink: pridal by som bočné zadné okná..výhľad bude o ničom..a ako sa už niekto vyjadril..prístrojovka pripomína tuningovaný Rapid :lol: :lol: trafil to presne..a ovladanie smeroviek u volantu..asi krabička z nejakého motovraku..tak sa to šiklo..a ručná brzda...děs-běs kus železa...snáď sa to bude dať rýchlo odmontovať a používať ako tomahawk :lol: :lol: škoda že tu nie je blejúci smajlík.. :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: New Velorex

Příspěvekod aumirek » 11 bře 2010, 10:49

přesně něco takového tvrdím od začátku byl jsem za hlupáka.Ono ten pincek je alespon více podobnej své předloze a hlavně použitelnej ale ta cena z něj udělala neprodejnej krám.Pár lidí si to sice koupilo ale většinu koupily ruzné moto firmi a maj to jen jako ukázku a prezentaci.A toto i když se tváří jako velorex společného to s ním nic nemá a je to kombinace moderního dveře se otvíraj nahoru a domácího traktoru přístrojovka.Výkon sice obrovskej ale ten pomuže jen tomu že se to bude snažit létat.Tady sice skromě pomlčeli kde se to vyrábí u pincka sice přiznali čínu přesto psali moderní japonskej motor .A ta cena to už je uplně něco otřesného.A třešnička nakonec budem to prodávat v USA tam jsou tříkolky v oblibě ale na trhu nejsou a když tak jen amatérské co nesměj na cestu.
aumirek

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 302
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klimkovice
Skútr / moto: Biagini Tiger
Tuning / úpravy: zatím nic a asi to tak zustane

Re: New Velorex

Příspěvekod Beechcraft » 11 bře 2010, 10:58

No, mě se ten nápad líbil od počátku, tomu chlápkovi fandím. A ta věc se mi taky líbí, celek dopadl dobře. Znáte někdo třeba Caterham, nebo Ariel Atom? To jsou auta, který nabízejí podobný zážitky za volantem, ale stojí dvakrát tolik. A co se týče toho zmiňovanýho el. stahování oken, tak to je klasická úspora hmotnosti. Pokud vím, má to křídlový dveře a další zátěž uvnitř dveří je hloupá a konstrukčně těžko řešitelná. Navíc je správný, že se tam snažeí udržet hmotnost toho auta co nejníž. Tak proto. Ještě k designu: myslím že o ten tady moc nejde. Nejlepší věc to bude asi řídit a ne se na to jen koukat. Ale když už to řešíme, tak si myslím, že linie historicky odkazujou na předchůdce, čili povedený, za mě palec nahoru.
Beechcraft

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 67
Registrován: 24 bře 2008, 16:25
Bydliště: PRAHA
Skútr / moto: Sukida Commander - na Čínu dobrý:-)

Re: New Velorex

Příspěvekod aumirek » 11 bře 2010, 11:16

no že se ti líbí není problém každej je ujetej na něco jiného ale s tou usporou hmotnosti si mne dostal při poměru výkon váha tam pár kil navíc neuškodí už i proto že v současném stavu při plné rychlosti se bude snažit vzlétnout.Ale ted otázka budeš li mít pul miliona a budeš ochoten to dát do něčeho podobného bude to ten velorex nebo se poohlédneš jinde
Ps a mimochodem trojkolky se dělaj pro požitek z jízdy na motorce ale většímu pohodlí a le přitom jízdy bez střechy což tohle nesplnuje a jako auto to také nestojí na nic a puvodní záměr levné vozitko pro invalidy už vubec ne
aumirek

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 302
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klimkovice
Skútr / moto: Biagini Tiger
Tuning / úpravy: zatím nic a asi to tak zustane

Re: New Velorex

Příspěvekod Beechcraft » 11 bře 2010, 11:27

Tak když už bych byl ochotnej dát půl mega do něčeho takovýho pro radost, nic jinýho podobnýho mě za tu cenu nenapadá. Možná ten CAN-AM , ten ale nemá střechu. No a třeba Kaipany, jenže ty dva nejlevnější mají techniku z Favoritu a ten nejlepší (replika Lotusu Seven) se prodává přes milion. Takže ten půlmilion mi přijde jako skvělá cena. Navíc máš zajištěnou pozornost, s tímhle se za tebou na ulici hned každej otočí.
Beechcraft

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 67
Registrován: 24 bře 2008, 16:25
Bydliště: PRAHA
Skútr / moto: Sukida Commander - na Čínu dobrý:-)

PředchozíDalší

Zpět na Chystá se...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník