Jindřichův Hradec a okolí....

Kluby a spolky ze jižních čech.

Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod noha » 17 čer 2009, 13:24

Ahoj kluci :wink:
Jmenuji se Igor Hnízdo.....
Ne ne jmenuji se Tomáš Hnátek jsem z Jindřicháče a pořídil jsem si Scoota na ježdění do práce mám to totiž děsně daleko cca 2km :lol:
Nic méne mě to chytlo na tolik,že jsem se rozhodl ho malinko poupravit no a začalo to pekelným soundem Leo Vince
a pokračovat budu variátorem a dalšíma proprietkama no a jelikož se zabývám rcmodely aut které jsou první na řadě hned po mé drahé čtvrtce tak scoot musí malinko počkat až mu dám poňuchňat :D
Tak se zde táži dochází sem někdo z Jindřichova Hradce?
Mohli by jsem dát pokec a nějakou vyjíždku mám sice 50ccm 4t sociála a ještě italo-číňana ale byl za super peníze ale jsem s ním zatím velmi spokojen.
Pokud tu nědo je písněte a domluvíme si někde rande třeba u píva :lol:
Ahoj noha
Uživatelský avatar
noha

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 03 kvě 2009, 17:34
Bydliště: Jindřichův Hradec
Skútr / moto: Biaginni Diablo
Tuning / úpravy: LeoVince

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod Vitas » 17 čer 2009, 20:46

Italo-cinana? Jestli mas Biagini nebo neco podobneho, tak si muzes bejtjistej ze italo je jen ten nazev. :wink:
Uživatelský avatar
Vitas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 21 kvě 2009, 20:38
Skútr / moto: ItalJet Formula 50

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod noha » 18 čer 2009, 08:17

To je v pořádku mě to nevadí jestli je to číňan nebo není :wink: Jde o to,že si na Biaginni vcelku nikdo nestěžuje a já jsem se strojem spokojen.......jen dotaz.....ty nejsi z Jindřichova Hradec ne?.....tak tebe jsem určitě nehledal :wink:
Uživatelský avatar
noha

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 03 kvě 2009, 17:34
Bydliště: Jindřichův Hradec
Skútr / moto: Biaginni Diablo
Tuning / úpravy: LeoVince

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod jardaslavonice » 01 črc 2009, 00:13

no já z hradce nejsu ale mám to tam kousek.jen 38 km.občas tam i zabloudím když jedu kolem ale je to jen vyjímečně.více jezdím na lásenici a dál na třebonsko protože to mám blíž a nemusím zajíždět 8 km přes hradec.
Uživatelský avatar
jardaslavonice

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 209
Registrován: 29 pro 2008, 22:26
Bydliště: Slavonice 728950720
Skútr / moto: babeta 650 od pana Suzukiho
Tuning / úpravy: něco menšího se tam určitě najde jako lauf, xenony,maxia 3 apod.

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod noha » 02 črc 2009, 20:29

No asi bych ti nestačil se svojí 5O-kou ve Four-taktu :D ,ale díky že si se ozval.
Uživatelský avatar
noha

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 03 kvě 2009, 17:34
Bydliště: Jindřichův Hradec
Skútr / moto: Biaginni Diablo
Tuning / úpravy: LeoVince

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod jardaslavonice » 02 črc 2009, 21:04

no já ji měl taky aprilka (ditech) ale s jídlem rostla chut a ty dálky už jaksi po příjezdu mne bolel celej člověk.prostě padina.jestli ti to jezdí na rovině v pohodě 80kou tak v tom nevidím problém.sice na delší trasu to nebude ale někam poblíž se nebráním jen toho času mám málo.tak snad něco by se dalo zpáchat.možná k tomu přičuchneš o něco víc jako já a pak pujdeš do maxíka.věř mi je to i lepší nejen pro tvojí bezpečnost na silnici.
Uživatelský avatar
jardaslavonice

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 209
Registrován: 29 pro 2008, 22:26
Bydliště: Slavonice 728950720
Skútr / moto: babeta 650 od pana Suzukiho
Tuning / úpravy: něco menšího se tam určitě najde jako lauf, xenony,maxia 3 apod.

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod noha » 02 črc 2009, 21:13

To chápu ,ale mojí doménou jsou Rc modely aut a to doslova jak koníček :D m tak prací.....mimo jiné se dělají i RC moto :wink: tak že opravdu netouřím po velkém-dospělém skůtru :) u mě to byla náhoda s koupí skutříka..před tím sem lítal na našlapaný moto koloběžce US puvodu jménem Go-Ped ale takl nějak je mi už přez 30 a už jsem na to asi starej neboco :lol: hlavně v provozu je to na pikaču tak že jsem vzal skůtříka který mi dělá a snad doufám i bude nadále dělat samou radost :D ..ale srazit se mužeme aspon bych načerpal nějaký info :D
Uživatelský avatar
noha

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 03 kvě 2009, 17:34
Bydliště: Jindřichův Hradec
Skútr / moto: Biaginni Diablo
Tuning / úpravy: LeoVince

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod pepiso » 02 črc 2009, 21:28

cauky. Já mám Kymco Agility 50 4t a jsem s ním taky spokojenej. Teprve hozajíždím. Už mám najeto 160 km bez nehody!!! :mrgreen: :mrgreen:
pepiso

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 01 črc 2009, 21:30
Bydliště: Jindřichův Hradec
Skútr / moto: SYM JET 4 125

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod jardaslavonice » 02 črc 2009, 21:32

klidně do hradce to mám přes kopec nebo dva tak nejni problém se tam někde ukázat.a co ted v sobotu jedem přes hradec k soběslavi v poledne vyjíždíme tak kolem 12.45 jsme v hradci.mužem se na chvíli zdržet na některý benzince při cestě.třeba u nádraží je jedna nebo aspon byla co jsem tudy jel nedávno.
Uživatelský avatar
jardaslavonice

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 209
Registrován: 29 pro 2008, 22:26
Bydliště: Slavonice 728950720
Skútr / moto: babeta 650 od pana Suzukiho
Tuning / úpravy: něco menšího se tam určitě najde jako lauf, xenony,maxia 3 apod.

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod jardaslavonice » 02 črc 2009, 21:35

jinak ty modely je pěkná hračka.kdyby bylo peněz navíc tak bych o něčem přemýšlel ale situace je jaksi jiná.
Uživatelský avatar
jardaslavonice

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 209
Registrován: 29 pro 2008, 22:26
Bydliště: Slavonice 728950720
Skútr / moto: babeta 650 od pana Suzukiho
Tuning / úpravy: něco menšího se tam určitě najde jako lauf, xenony,maxia 3 apod.

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod noha » 03 črc 2009, 08:57

pepiso píše:cauky. Já mám Kymco Agility 50 4t a jsem s ním taky spokojenej. Teprve hozajíždím. Už mám najeto 160 km bez nehody!!! :mrgreen: :mrgreen:


Ty woe Pepíso :lol: přítel mé mamky :lol: myslím že ho mám tak nějak na svědomí páč si sjel a řekl že zahodí babetu a koupí si skůtra :lol:


to Jardaslavonice : V sobotu jsem od ranních hodin pryč jedeme mapovat trasu na RC-expedici.....mám vejkendy více méně zabyté ...poježdění s kamarády nebo závody :|
Uživatelský avatar
noha

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 03 kvě 2009, 17:34
Bydliště: Jindřichův Hradec
Skútr / moto: Biaginni Diablo
Tuning / úpravy: LeoVince

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod noha » 03 črc 2009, 09:03

jardaslavonice píše:jinak ty modely je pěkná hračka.kdyby bylo peněz navíc tak bych o něčem přemýšlel ale situace je jaksi jiná.


Můžeš nahlédnou zde: http://nohajz.rajce.idnes.cz/ je tam několik stran :lol: a neposlintej si klávesnici :lol:
Jiank kdyby si projížděl Otínem-JIndřichův Hradec tak mě najdeš na Stavilandu v prodejně lestr models a můžu ti ukázat modely v akci...mám tu ted u RC model motorky 1/12 nechá se sním i doma a POZOR!!!!!nemá to žádný opěrný kolečka!!!! je to regulerní moto :D Je to model z mojí zbírky :lol: Jinak tu mám elektru 1/5 pro zájemce a bikery :lol:
Uživatelský avatar
noha

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 03 kvě 2009, 17:34
Bydliště: Jindřichův Hradec
Skútr / moto: Biaginni Diablo
Tuning / úpravy: LeoVince

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod jardaslavonice » 03 črc 2009, 21:06

když pojedu kolem a bude čas tak se stavím aspon na kukandu.možná v budoucnu bych si něco pořídil na hraní.
Uživatelský avatar
jardaslavonice

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 209
Registrován: 29 pro 2008, 22:26
Bydliště: Slavonice 728950720
Skútr / moto: babeta 650 od pana Suzukiho
Tuning / úpravy: něco menšího se tam určitě najde jako lauf, xenony,maxia 3 apod.

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod noha » 03 črc 2009, 22:13

Rád tě uvidím....zastav se už jsem konečně sprovoznil kovici a hrníčky a lžičky mám tak muže i postát u kafíčka :lol:
Uživatelský avatar
noha

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 03 kvě 2009, 17:34
Bydliště: Jindřichův Hradec
Skútr / moto: Biaginni Diablo
Tuning / úpravy: LeoVince

Re: Jindřichův Hradec a okolí....

Příspěvekod pepiso » 04 črc 2009, 13:35

tak už jsem ho položil. V práci mi to ujelo na štěrku. Do prd.... Odnesl to kousek spodního plastu. :cry: :x :( :?
pepiso

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 01 črc 2009, 21:30
Bydliště: Jindřichův Hradec
Skútr / moto: SYM JET 4 125

Další

Zpět na Jižní čechy

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník