6.odkudkoli do Slavonic 2009

Kluby a spolky ze jižních čech.

6.odkudkoli do Slavonic 2009

Příspěvekod jardaslavonice » 12 úno 2009, 23:03

jak jsem slíbil tak i plním a proto mne zajímá pro který měsíc se rozhodnout.většině se podřídím.byla by to jednodenní vyjíždka s trochu netradičním začátkem, který neprozradím kdyby náhodou to nevyšlo.takže mne zajímá který měsíc mám vybrat.jednalo by se o sobotu koncem dubna nebo května tak do konce března se rozhodněte.pokud uvedete i datum kdy vám to vyhovuje bude snažší se rozhodnout.
Uživatelský avatar
jardaslavonice

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 209
Registrován: 29 pro 2008, 22:26
Bydliště: Slavonice 728950720
Skútr / moto: babeta 650 od pana Suzukiho
Tuning / úpravy: něco menšího se tam určitě najde jako lauf, xenony,maxia 3 apod.

Re: 6.odkudkoli do Slavonic 2009

Příspěvekod Marios » 21 úno 2009, 21:11

My by jsme s Marioskem brali květen,takže jsem zvedavá jestli to vůbec vyjde...a budeme konečně vidět tvůj stroj..a TEBE. :wink: :lol: , to se ještě uvidi..pa nunatko..
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Re: 6.odkudkoli do Slavonic 2009

Příspěvekod jardaslavonice » 25 úno 2009, 23:21

taky bych rád dal přednost květnu, protože na jaře bude dost práce na zahradě a potom kolem kolem baráku po zimě a mezi tím bych udělal i tu registraci na dopraváku takže počítám že v tom dubnu bych se mohl i ukázat na skok při zajíždění motoru.uvidím jak to bude s časem.jinak bych to viděl na 30.5.víkend před tím budu pravděpodobně zas v prčicich ale to ještě musím zjistit a podle toho se muže i datum jen prohodit nebo tak zustane.zkrátka to dám vědět hned jak budu vědět datum a bude hned na začátku at to nemusí každý hledat.
Uživatelský avatar
jardaslavonice

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 209
Registrován: 29 pro 2008, 22:26
Bydliště: Slavonice 728950720
Skútr / moto: babeta 650 od pana Suzukiho
Tuning / úpravy: něco menšího se tam určitě najde jako lauf, xenony,maxia 3 apod.


Zpět na Jižní čechy

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků