Yamaha Jog 50 RR - brzdové destičky

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Yamaha Jog 50 RR - brzdové destičky

Příspěvekod Nada » 05 čer 2010, 00:35

Mám skútr cca 13 měsíců, najeto 5302 km, dneska jsem si všimla, že při rozjíždění a občas i při jízdě mi jakoby drhne kotouč vpředu. Vypadá to, že je sjetá destička, aspoň podle vizuální kontroly, je to normální, že už po tak málo km to může být sjeté?

Po kolika km jste měnili Vy? Jít s tím na výměnu do značkovýho servisu do Vrbovky nebo to lze vyměnit doma? Nevím, jaký tam teď jsou, dá-li se to vůbec zjistit, doporučíte nějakou osvědčenou značku nebo je to jedno?
Díky všem za informace, rady a postřehy.
Nada

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 17 kvě 2010, 01:11
Skútr / moto: Yamaha Jog 50 RR
Tuning / úpravy: odstraněna restrikce

Re: Brzdové destičky

Příspěvekod Nada » 11 čer 2010, 19:13

Tak jsem dneska byla na výměně destiček, (po celotýdenní snaze se dovolat do Yamahy do Vrbovky a dnešním ranním skorokarambolu, kdy za pískotu rozvlněnej skútr zastavila 5 cm od kufru octavie přede mnou zavolala do Scootlandu na Průběžné, P10 Strašnice), destičky 200 kč, práce 100 kč, za 10 min. hotovo.

V Yamaze chtěli za SB (nebo tak nějak, prostě neznačkové) destičky 400 Kč, na práci jsem se neptala a termíny mají až za 14 dní.
Ve schootlandu mě vzali bez objednání po telefonické domluvě, ale taky se divili, že už po necelých 5,5 tis. km jsem na plechu, prý to bude stylem jízdy, brzda plyn.... :oops:
Nada

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 17 kvě 2010, 01:11
Skútr / moto: Yamaha Jog 50 RR
Tuning / úpravy: odstraněna restrikce


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 4 návštevníků