Yamaha BWs 50 - street výfuk

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Yamaha BWs 50 - street výfuk

Příspěvekod Brano007 » 23 črc 2010, 23:39

Ahoj, rozhodl jsem se po cca. trech tydnech jezdeni ze by bylo dobry nechat nekde seridit a zkontorlovat svou BWs (obcas chcipne kdyz je zahrata). Predchozi majitel chodil poctive na garancky, ale po zime to nikdo nevycistil a neseridil. Jelikoz ja nemam kde, tak jsem se rozhodl pro odborniky (scootland). Pri te prilezitosti jsem si rekl, ze by bylo fajn skutrika trosicku ozivit. Nechci to moc tunit, spise by se hodilo, kdyby to bylo trosicku zivejsi v rozjezdech a treba pridat par km/h v maximalce. Rozhodl jsem se zacit od vyfuku. Ladeny vyfuky se mi moc nelibi a hlavne nechci aby ta sekacka byla jeste hlasitejsi :D ,tak jsem se rozhodl pro street vyfuk (Gianelli Smile) Chci se zeptat, jakou mate zkusenost se street vyfuky co se tyce zvyseni vykonu a hlucnosti? Premyslim, ze kdyz uz to budou rozebirat, tak by mozna stalo za to nechat tam dat i Multivar a prodlouzeny remen. Co myslite, budou tyhle zmeny citelne? Staci mi, kdyz vyjedu z krizovatky trochu rychleji a max. to pojede treba 80 km/h... Diky za nazory.

Ps: Skutr je model BWs 50 12" z roku 2008 a ma nejeto 9100 km.
Yamaha BWs 50, Saab 95
Brano007

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 30 čer 2010, 00:31
Skútr / moto: Yamaha BWs 50

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků