Výlety na padesátkách - Kdo, kdy a kam?

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Příspěvekod TK » 22 led 2008, 02:05

Nazdar Milane..... Já se na nějakej výlet hlásím :-)
Nejen silné stroje mají své kouzlo... Další info na adrese: www.kouril.cz tel: 603480873
Uživatelský avatar
TK

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Vamberk, Pardubice
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory - Najeto 33000 Km.
Tuning / úpravy: Malossi Multivar 2000, GPS, GPS Logger, VHF/UHF transceiver Yaesu, Alarm, Xena, Neon a pár nepodstatných kravinek...

Příspěvekod MILAN PUR » 22 led 2008, 19:50

[quote=TK]Nazdar Milane..... Já se na nějakej výlet hlásím :-)[/quote]
Nazdar Tome! Tebe jsem už někde určitě viděl....................................................................někde v Třeboni..........................................pak jsem tě ještě zahlíd v Moravském krasu ........tu a tam na minigolfu....

p.s. -Tome proč mi ta padina nejede kilo jako tobě.............
Uživatelský avatar
MILAN PUR

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 33
Registrován: 21 pro 2007, 09:24
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory

Příspěvekod MILAN PUR » 22 led 2008, 21:43

[quote=TK]Nazdar Milane..... Já se na nějakej výlet hlásím :-)[/quote]

A co takhle v létě Beskydy ?
Uživatelský avatar
MILAN PUR

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 33
Registrován: 21 pro 2007, 09:24
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory

Příspěvekod ohka » 22 led 2008, 23:01

Teda kluci, pardon, že vám do toho kecám, ale kdyby jste fakt chtěli do Beskyd, tak je krásně ve Velkých Karlovicích. Jela bych s váma ;) a možná bych tam i sehnala nocleh. Ale jela bych na Skylineru, :rolleyes: protože padinka mi nejede 100 jako vám. :thinking: ;)
Zastavte svět, chci vystoupit !
mobil: 608 804 300 , 608 465 787
Uživatelský avatar
ohka

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Albrechtičky
Skútr / moto: MBK Skyliner 250

Příspěvekod TK » 22 led 2008, 23:54

[quote=MILAN PUR][quote=TK]Nazdar Milane..... Já se na nějakej výlet hlásím :-)[/quote]

A co takhle v létě Beskydy ?[/quote]

Noooo.... taky už jsem tě někde zahlédl :-) Určitě nějakej výlet poladíme...

Jó kdyby tak jela 100, to bych ani nekoukal po krajině ale jen na tu nádheru na tacháku :D Jinak Milane, já cestoval předloni i loni taky s nějakým Milanem. Dokonce i golf hrál..... Nevíš kdo to je ? A má i stejnýho skútra jako ty B)
Naposledy upravil TK dne 23 led 2008, 00:05, celkově upraveno 1
Nejen silné stroje mají své kouzlo... Další info na adrese: www.kouril.cz tel: 603480873
Uživatelský avatar
TK

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Vamberk, Pardubice
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory - Najeto 33000 Km.
Tuning / úpravy: Malossi Multivar 2000, GPS, GPS Logger, VHF/UHF transceiver Yaesu, Alarm, Xena, Neon a pár nepodstatných kravinek...

Příspěvekod TK » 22 led 2008, 23:58

[quote=ohka]Teda kluci, pardon, že vám do toho kecám, ale kdyby jste fakt chtěli do Beskyd, tak je krásně ve Velkých Karlovicích. Jela bych s váma ;) a možná bych tam i sehnala nocleh. Ale jela bych na Skylineru, :rolleyes: protože padinka mi nejede 100 jako vám. :thinking: ;)[/quote]

Ahojda, nám taky nejede 100. To jen Milan naráží na příspěvky v diskuzním fóru na mém webu, kde se pořád řeší maximálka aprilky SR 50... :-) Jinak díky za tip a klidně se přidej. Samozřejmě na 50, protože to jsou ty správný stroje ;)
Nejen silné stroje mají své kouzlo... Další info na adrese: www.kouril.cz tel: 603480873
Uživatelský avatar
TK

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Vamberk, Pardubice
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory - Najeto 33000 Km.
Tuning / úpravy: Malossi Multivar 2000, GPS, GPS Logger, VHF/UHF transceiver Yaesu, Alarm, Xena, Neon a pár nepodstatných kravinek...

Příspěvekod MILAN PUR » 23 led 2008, 19:57

[quote=ohka]Teda kluci, pardon, že vám do toho kecám, ale kdyby jste fakt chtěli do Beskyd, tak je krásně ve Velkých Karlovicích. Jela bych s váma ;) a možná bych tam i sehnala nocleh. Ale jela bych na Skylineru, :rolleyes: protože padinka mi nejede 100 jako vám. :thinking: ;)[/quote]
Ten výlet se plánuje asi na červen ! to se ještě spolu domluvíme !
Uživatelský avatar
MILAN PUR

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 33
Registrován: 21 pro 2007, 09:24
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory

Příspěvekod TK » 23 led 2008, 20:59

[quote=MILAN PUR][quote=ohka]Teda kluci, pardon, že vám do toho kecám, ale kdyby jste fakt chtěli do Beskyd, tak je krásně ve Velkých Karlovicích. Jela bych s váma ;) a možná bych tam i sehnala nocleh. Ale jela bych na Skylineru, :rolleyes: protože padinka mi nejede 100 jako vám. :thinking: ;)[/quote]
Ten výlet se plánuje asi na červen ! to se ještě spolu domluvíme ![/quote]

No, já bych to spíš viděl na červenec. V červnu chce přijet Míra ČB a projet OH a Jeseníky. Mám toho naplánovanýho nějak moc :-)
Nejen silné stroje mají své kouzlo... Další info na adrese: www.kouril.cz tel: 603480873
Uživatelský avatar
TK

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Vamberk, Pardubice
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory - Najeto 33000 Km.
Tuning / úpravy: Malossi Multivar 2000, GPS, GPS Logger, VHF/UHF transceiver Yaesu, Alarm, Xena, Neon a pár nepodstatných kravinek...

Příspěvekod MILAN PUR » 23 led 2008, 21:23

[quote=TK][quote=MILAN PUR][quote=ohka]Teda kluci, pardon, že vám do toho kecám, ale kdyby jste fakt chtěli do Beskyd, tak je krásně ve Velkých Karlovicích. Jela bych s váma ;) a možná bych tam i sehnala nocleh. Ale jela bych na Skylineru, :rolleyes: protože padinka mi nejede 100 jako vám. :thinking: ;)[/quote]
Ten výlet se plánuje asi na červen ! to se ještě spolu domluvíme ![/quote]

No, já bych to spíš viděl na červenec. V červnu chce přijet Míra ČB a projet OH a Jeseníky. Mám toho naplánovanýho nějak moc :-)
[/quote]
jeseníky tak to ještě taky zvážím!
Uživatelský avatar
MILAN PUR

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 33
Registrován: 21 pro 2007, 09:24
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory

Příspěvekod hoornet » 10 bře 2008, 18:15

[quote=MILAN PUR]The Witch : diskriminace? :chtěl jsem jenom probudit aktivitu padesátkařů !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Když se podíváš na ankety - Srazy vyjížďky- tak tam uvidíš zájemce(seznami) na srazy , kteří vlastní 250-átku nebo větší kubaturu.Málo kdo by měl odvahu se smrtkou se tam dopsat. Proto jsem chtěl založit toto téma, aby jsem zjistil kdo s padesátkářů je ochoten vydat se dál, než na nákup do nejblišího marketu.A jestli to bereš jako tvoji diskriminaci
tak se ti omlouvám. smrtkař

Tak například já, jsem minulou sezonu ujel takovej menší výlet... dal jsem si to z Náchoda do Harrachova a k tamější místní přehradě... v celku jsem si to užil... bylo to celkem něco málo přes 240km... ráno v devět hodin jsem vyjel... a navečer po 16.hod jsem byl doma..... a to mám sériovku více méně bez úprav :p
Naposledy upravil hoornet dne 10 bře 2008, 18:17, celkově upraveno 1
Rozjed to umí každý z nás, ale včas zastavit jen hrstka....
hoornet

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 08 bře 2008, 17:56
Skútr / moto: Derbi Senda R

Příspěvekod TK » 19 bře 2008, 03:34

Takový výlety znám. Já jednou vyrazil na svojí SR 50 (nic silnějšího nemám) u nás ve Vamberku jen pro benzín, jelikož bylo pěkně tak jsem si řekl že se malinko projedu... Vzal jsem to na Ústí n.Orl. - na Andrlák.... Domů se mi nechtělo tak ještě směr Č.Třebová atd... Nakonec z toho byla Mohelnice, Bouzov, Olomouc a okolo 18 hod. návrat po spoustě najetých km. (a s prázdnou nádrží ) domů. Do Krkonoš taky jezdím hodně... Krásnej jednodenní výlet. Loni jsem tam takhle nečekaně zajel snad 3x. Fotky z výletů mám na webu... Vše taky na 50ccm. Naprosto žádnej problém, nastartuju a směr druhá strana ČR.

Jinak jsi to myslím Milane napsal dobře a tohle téma diskuze by mělo zůstat o tom cestování na "padesátkách". Já osobně bych se taky asi malinko zdráhal nacpat mezi "maxíky". Ne snad pro to že bych se cejtil diskriminovanej, ale prostě pro to, že bych měl takovej blbej pocit. I když to není o tom kolik máš ccm pod zadkem. Ale když jede víc strojů stejné kubatury tak mi to připadá takový spravedlivější... I když jsem skoro 8000 km. najel s kamarádem kterej měl 125ccm a nikdy nebyl žádnej problém. Jenže pak si koupil něco okolo 850ccm a to už fakt dokupy nešlo... Například já si hodně rád někdy vyjedu na výlet naprosto sám. Ne snad proto že bych nikoho k sobě neměl nebo hechtěl kamaráda, ale pro to že to je taková určitá volnost a svoboda... Zastavím si kdy a kde chci, jedu si kam chci a on by asi nikdo nebyl zvědavej na to, že někde stojím a půl hodiny fotím jen pro to, že mě to baví.... Nakonec jsme toho spolu projeli docela dost a tak jsem ti to možná i vyprávěl.... Ale už se samozřejmě těším až bude pěkně a někde se s někým (doufám i s tebou) sejdu a někam zase na pár kilometrů vyrazíme....
Naposledy upravil TK dne 19 bře 2008, 04:00, celkově upraveno 1
Nejen silné stroje mají své kouzlo... Další info na adrese: www.kouril.cz tel: 603480873
Uživatelský avatar
TK

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Vamberk, Pardubice
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory - Najeto 33000 Km.
Tuning / úpravy: Malossi Multivar 2000, GPS, GPS Logger, VHF/UHF transceiver Yaesu, Alarm, Xena, Neon a pár nepodstatných kravinek...

Příspěvekod MILAN PUR » 21 bře 2008, 20:00

.. Ale už se samozřejmě těším až bude pěkně a někde se s někým (doufám i s tebou) sejdu a někam zase na pár kilometrů vyrazíme....[/quote]
Čau Tome !
samozřejmě počítám s Tebou na nějakej ten výletík , později to ještě upřesníme společně jak kdo bude mít volno. Mira určitě nezklame ,a možná že se snad ještě někdo přidá....
Taky počítám že si udělám výletík k Tobě buď na otočku nebo bych to vzal na dva dny a cestou se ještě někde podíval.
Uživatelský avatar
MILAN PUR

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 33
Registrován: 21 pro 2007, 09:24
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory

Příspěvekod jirka04 » 22 bře 2008, 21:22

Ahoj kluci,to jsem hrozně rád,že se taky našel někdo,kdo pořád neřeší všelijaký maximálky,spotřeby a takový jiný blbiny a NESPĚCHÁ.Sice mám čtvrtlitr,ale taky courám radši pomaleji,stejně se toho moc dohnat nedá.Z HK do Vamberka to není tak daleko,není vyloučený,že se někde potkáme.Tak ať vám to jezdí.J ;) :D
jirka04

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 733
Registrován: 03 čer 2007, 15:24

Příspěvekod MilosNovotny » 26 bře 2008, 14:03

No taky bych se někam projel ale je tu někdo od Vrchlabí v Krkonoších ? (http://www.krkonossky-skutr.tym.cz)
YUKI ShotGun 50 (4T)
(http://shotgun50.bloguje.cz)
...a mušky na zubech...
Uživatelský avatar
MilosNovotny

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 23
Registrován: 22 čer 2007, 11:10
Bydliště: Okolí Vrchlabí
Skútr / moto: YUKI ShotGun 50 (4T)

Příspěvekod jirka04 » 26 bře 2008, 19:38

Moc to nevypadá,viď?Vlákno sice máš,ale ohlas nula.Třeba se tady přes forum někdo najde.J :rolleyes::D
jirka04

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 733
Registrován: 03 čer 2007, 15:24

PředchozíDalší

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků